Bu haber kez okundu.

ERDEMİR'DE GENEL KURUL HAZIRLIĞI
Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (Erdemir) olağan genel kurulu 31 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirecek. İstanbul Radisson Blu Hotel Balo Salonunda yapılacak genel kurulun başlama saati ise 14:00.

Erdemir’in olağan genel kurulundaki gündem maddeleri ise şu şekilde:

Açılış, Toplantı Başkanlığı'nın Oluşturulması ve Saygı Duruşu, Toplantı Tutanağının ve Sair Evrakın İmzalanması Hususunda Toplantı Başkanlığı'na Yetki Verilmesi, 2014 Yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu'nun Okunması ve Görüşülmesi, 2014 Yılı Bağımsız Denetim Raporu'nun Okunması, 2014 Yılı Hesap Dönemini İçeren Bilanço, Kar ve Zarar Hesaplarının Ayrı Ayrı Okunması, Görüşülmesi, Oya Sunulması ve Karara Bağlanması, 2014 Hesap Dönemi Yönetim Kurulu Üyelerinin Ayrı Ayrı İbralarının Görüşülmesi, Oya Sunulması ve Karara Bağlanması, Şirket Kar Dağıtım Politikası Değişikliğine İlişkin Yönetim Kurulu Teklifinin Görüşülmesi, Oya Sunulması ve Karara Bağlanması, 2014 Yılı Karının Dağıtımına İlişkin Yönetim Kurulu Teklifinin Görüşülmesi, Oya Sunulması ve Karara Bağlanması, Görev Süreleri Sona Eren Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliklerine Yapılacak Seçimin Görüşülmesi, Oya Sunulması ve Karara Bağlanması, Yönetim Kurulu Üyelerinin Ücretlerinin Belirlenmesi Hususunun Görüşülmesi, Oya Sunulması ve Karara Bağlanması, Yönetim Kurulu Üyelerine Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. Maddelerinde Belirtilen İşleri Yapabilmeleri İçin İzin Verilmesi Hususunun Oya Sunulması ve Karara Bağlanması, Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kanunu Gereği 2015 Yılı Hesap ve İşlemlerinin Denetimi için Yönetim Kurulu'nun Bağımsız Dış Denetleme Kuruluşu Seçimine İlişkin Teklifinin Görüşülmesi, Oya Sunulması ve Karara Bağlanması, Üçüncü Kişiler Lehine Verilen Teminat, Rehin, İpotek ve Kefaletler ile Elde Edilen Gelir veya Menfaatlerin Genel Kurul'un Bilgisine Sunulması, 2014 Yılında Yapılan Bağış ve Yardımların Genel Kurul'un Bilgisine Sunulması, 2015 Yılında Yapılacak Bağışların Sınırının Oya Sunulması ve Karara Bağlanması, Kapanış.

(Haber: Mustafa Kemal Bektaş)


Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner251

banner185