Bu haber kez okundu.

TSO ÜYELERİ SANDIKTA

 Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nın seçimleri sabah saat 09.00 itibariyle başladı.  Sarı, Mavi ve Beyaz listenin yarıştığı seçimler saat 17.00’de sona erecek.

Yarışan listelerin asil üye adayları şunlar:

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nın seçimleri sabah saat 09.00 itibariyle başladı.  Sarı, Mavi ve Beyaz listenin yarıştığı seçimler saat 17.00’de sona erecek.

Yarışan listelerin asil üye adayları şunlar:



Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nın seçimleri sabah saat 09.00 itibariyle başladı.
  Sarı, Mavi ve Beyaz listenin yarıştığı seçimler saat 17.00’de sona erecek.

Yarışan listelerin asil üye adayları şunlar:



             SARI LİSTE



1.BİRİNCİ GRUP:

TANYILDIZ GRUP DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

ÖZDEMİRLER İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                                          

ÖZ ÜÇLER GIDA İTHALAT VE  

 

2. İKİNCİ GRUP:

R M METAL İNŞAAT

EREĞLİ YATIRIM MAKİNA

SAKASAN MÜHENDİSLİK ENDÜSTRİ

 

3. ÜÇÜNCÜ GRUP:

BOZKUŞ İNŞAAT MAKİNA NAKLİYAT

BAYGAZ MÜHENDİSLİK MAKİNA İNŞAAT (Meclis Asil Üyesi)

NEKA İNŞAAT TURİZM

 

4. DÖRDÜNCÜ GRUP:

KELEŞSAN KELEŞLER OTOMOTİV

ÇEMSAN LOJİSTİK METAL

TOPALOĞLU TUR TURİZM TAŞIMACILIK

 

5.  BEŞİNCİ GRUP

BAYRAM ELEKTRONİK

YAĞMUROĞLU OTOMOTİV

MAKİ GIDA TEKSTİL

 

6.ALTINCI GRUP:

ÇİLEK ALTIN ve DÖVİZ

KELEŞLER SİGORTA ARACILIK

FOGA PASTAHANE

 

7. YEDİNCİ GRUP:

ESA DEMİR ÇELİK

SİNERJİON İNŞAAT METAL

          

     MAVİ LİSTE

1.     BİRİNCİ GRUP

Durak Marketçilik

Başkan Gıda

Ormanlı Güney

 

2      İKİNCİ GRUP

Tat Metal Çelik

Çakıray Yapı

SDÇ Sertaş

 

3.     ÜÇÜNCÜ GRUP

Çivicioğlu Makine

Alimler Hırdavat

YMZ Yapı malzemeleri

 

4.     DÖRDÜNCÜ GRUP

Çınar Lojistik

Alican Metal

Nehir Kara Deniz acente

 

5.     BEŞİNCİ GRUP

Sesliler Kuyumculuk

Tim Tek Yapı

Sibel’s tekstil

 

6.     ALTINCI GRUP

Karadeniz Ereğli Anadolu

Zafer Sucu

Sınırlı Sorumlu Tutumlu

 

7.     YEDİNCİ GRUP

Koşunlar Demir Çelik

Beyçelik Saç Tic.

Kdz. Ereğli Yıldız Demir

 

   BEYAZ LİSTE

1.     BİRİNCİ GRUP

Demirkollar Meşrubat

Vahap Akbulut

Selma Kibar

 

2.     İKİNCİ GRUP

BTE Makine

Kar Ek San Gıda

Güzel Ordu Metal

 

3.     ÜÇÜNCÜ GRUP

Türkler İnşaat

Ataoğlu Turizm

Yeni Yapı İnşaat

 

4.     DÖRDÜNCÜ GRUP

Özcanlar Turizm Nakliyat

Ereğli Güneş Otomotiv

Gençler Otomotiv

 

5.     BEŞİNCİ GRUP

Karaca Alışveriş Merkezi

Kozaü Çeyiz ve İç Giyim

Özdemir Teknik Servis Ticaret

 

6.     ALTINCI GRUP

Bateda Sağlık Hizmetleri

Büyük Ereğli Eğitimcilik

Kahverengi İnşaat

 

7.     YEDİNCİ GRUP

Kdz. Ereğli Çiftgüller Metal

ADÇ Demir çelik

 

 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner251

banner185