Bu haber kez okundu.

ÇOK SAYIDA KUTLAMA VAR...

**Gazeteniz Ereğli Önder, 22 Nisan 1992 yılında ilk sayısını yayımladı. Günlük olarak yayın hayatına başlayan Ereğli Önder,  26.  yayın yılını geride bırakıp 27. Yayın yılına ulaşmanın gurur ve mutluluğunu yine sizlerle paylaşıyor.

**Basın meslek ilkelerine sıkı sıkıya olan bağlılığını ödünsüz bir biçimde sürdüren Ereğli Önder Gazetesi, Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumlulukları Bildirgesi’nin tüm maddelerine uyacağını da ilan etmiştir. Bildirge 1999 yılının sonunda açıklandı ve 2000 yılının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde 9 sütun manşet atarak, bu meslek ilkelerine uymaya söz veren Ereğli Önder Gazetesi’nin yol haritası hep bu etik kurallar olmuştur.

**Çeyrek yüzyılı geçen bu süreçte;  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ile Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği yarışmalarda Önder Gazetesi 9 ödül birden kazandı.  Özellikle toplumsal konularda yaptıkları araştırmalarla bölgenin sesi, gözü ve kulağı olma sorumluluğu olan Önder tüm başarı ve başarılarını okurlarına armağan ediyor. 

 
Gazeteniz Önder'in 27 yayın yıldönümü nedeniyle çok sayıda kutlama mesajı gönderildi.


AYYILDIZ'DAN KUTLAMA ZİYARETİZonguldak Şehir Plancıları Odası Temsilcisi Kamuran Ayyıldız da Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutladı, başarı temennisinde bulundu.

Sorumlu Müdür Mustafa Kemal Bektaş ile görüşen Ayyıldız, "Önder Gazetesi'nin 27. yayın yıldönümünü kutluyor, tarafsız, ilkeli ve objektif yayıncılığınızın devamını diliyorum" dedi.KORKMAZ VE KELEŞ'DEN KUTLAMA ZİYARETİ
Kdz.Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Serkan Keleş ile gazeteniz Önder'in merkez bürosunu ziyaret ederek, 27. yayın yıldönümünü kutladılar.

Sorumlu Müdür Mustafa Kemal Bektaş'a, tarafsız ve güvenilir haberciliğinin devamını dileyen Korkmaz ve Keleş, gazete sahibi ve personeline de başarı temennisinde bulundu.


Kdz.Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Civelek:

"Sayın Celal Bozkuş: Bölgemizin istikrarlı gazeteleri arasında önde gelen ÖNDER Gazetesi’nin 27'nci kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Görsel ve işitsel medyanın yanında yazılı basınımızın yeri elbette farklıdır. Başta ilçemiz olmak üzere, Zonguldak bölgesindeki saygın ve düzeyli gazeteler arasında en iyi yere sahip olan Gazetesi’ne ve değerli çalışanlarına yeni yayın döneminde de başarılar temenni ediyorum"Genel Maden İşçileri Sendikası Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Ahmet Demirci:

"Sayın Celal BOZKUŞ. 22 Nisan 1992 tarihinde yayın hayatındaki yerini alan, geçen süreçte, basın sektöründe saygın ve öncü bir yer edinen Önder Gazetesi’nin 26. kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutlarım. Önder Gazetesi’nin nitelikli, ilkeli ve objektif yayıncılığını yakından takip ediyoruz. Basın-yayın camiasının önde gelen gazetelerinden biri olan Önder Gazetesi’nin yürüttüğü başarılı kamu göreviyle, daha çok uzun yıllar bölgemize ve ülkemize hizmet edeceğine inanıyor, başarılarınızın devamın diliyorum"Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu:

"Önder Gazetesi'nin 27. kuruluş yıldönümünü kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum"AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu:

"Sayın Bozkuş, yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana ilkeli, tarafsız ve objektif yayın hayatını devam ettiren gazetenizin 27. kuruluş yıldönümünü canı gönülden kutluyor, başta şahsınız olmak üzere gazeteniz ve interaktif çalışanlarınıza selam ve saygılarımı sunuyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum"


AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar:

"Sayın Celal Bozkuş. Önder Gazetesi'nin 27. kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Tarafsız ve ilkeli tutumuyla demokrasinin tecellisi için hizmet veren Önder Gazetesi, Ereğli ve Zonguldak'ın önemli haber kaynaklarından birisidir.

Her türlü şartta, zaman ve mekan kavramı olmadan haberin topluma ulaşmasını sağlayan Önder Gazetemizin başarılarının devamını diler, şahsınız başta olmak üzere katkılarından dolayı tüm Önder Ailesine teşekkür eder, saygılar sunarım"


CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu:

"Ereğli Önder Gazetesi Kurucusu ve İmtiyaz Sahibi Sayın Celal BOZKUŞ ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Sayın Mustafa Kemal Bektaş. İlkeli, kaliteli, tarafsız habercilik anlayışı içinde, halkımızın sesi olarak Ereğli ve Zonguldak’ın sorunlarını çözüm için gündemde tutan, bölge haberciliğine büyük katkılar sağlayan Ereğli Önder Gazetesi’nin 27'nci kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Şahsınızda gazetenin bugünlere gelmesinde emeği geçen değerli çalışanlarınızı tebrik ediyor, nice başarılı yıllara ulaşmanız dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum"


Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş:

"Önder Gazetesi'nin 27. kuruluş yıldönümü kutluyor, ilkeli, tarafsız ve güvenilir haberciliğinizin devamını diliyorum"Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak:

"Nice mutlu yıllar temenni ederken, bölgemizin sorunlarının çözüm bulmasında, derneğimizin faaliyetlerinin okuyucu ile buluşmasında gösterdiğiniz özverili çalışmalardan ötürü Önder Gazetesi Yayın Grubunu kutluyor, tarafsız, ilkeli ve herşeyden önemlisi güvenli haberciliğinizin devamını temenni ediyorum"

 

MESE İletişim Danışmanlığı Mert Aybars:

Ereğli Önder Gazetesi'nin kuruluş yıl dönümünü kutlar, güzel haberlerle dolu daha nice mutlu yıllar dilerim. Saygılarımla,

 

Erhan Özdemir

"Önder Gazetesi'nin 27. yayın yılına ulaşmasında katkısı olan tüm çalışanları kutlar, barışın mutluluğun ve sevginin egemen olacağı ülkemizde daha nice kutlamalar dilerim"


Zonguldak Sanayici ve İş adamları Derneği Genel Sekreteri Metin Kara:


"Kuruluş yıldönümünü kutluyor, nice mutlu ve başarılı yıllara ulaşmanızı temenni ediyorum. Bölgemizin güvenilir, tarafsız ve ilkeli yayın kuruluşlarının başında yer alan Önder Gazetesi'nin sahibinden tüm personeline kadar herkese daha nice yıllar diliyorum"
DSP Ereğli İlçe Başkanı ve Parti Meclis Üyesi Mustafa Timur:

"ilkeli ,objektif habercilik ve yayın anlayışıyla halkımızın duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olan Önder gazetesinin kuruluş yıl dönümünü kutlar. Önder Gazetesi değerli tüm çalışanlarını tebrik ederim. Başarılı yayıncılık faaliyetlerinizin Kdz Ereğli'mizin gelişmesine sunmuş olduğunuz katkıların devamını dilerim"


Yanık Otomativ Ali Yanık:

"Kuruluş yıldönümünü kutluyor, bölgemiz için son derece önemli olan Önder Gazetesi'ne daha nice başarılı yıllar temenni ediyorum"

 

OKUYUCULAR

AK Parti Kdz.Ereğli Belediye Meclis Üyesi işadamı Eyüp Karaarslan, Gazeteciler Doğan Gönüllü, Fikri Kapan, Şafak Negüzel, İzzet Aslanbay, Seyhan Dikay, Hakan Akgün, Kdz.Ereğli Belediye'sinin öncesi Başkan Yardımcılarından İbrahim Cöbek, Köseler Mahallesi Kalkındırma Derneği Başkanı ve Ereğli Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Birkan Demirel, okuyucular Önder Ergan, Abidin Kozak, Asuman Bayol Aydos, Huriye Yaman Akın, Hacer Yılmaz Göktaş, Efraim Çelik, Korhan Us, Metin Akman, Nihal Zengin Keskin, Ali Ceylan, Sevgi Yakar, Türkan Eryiğit, İlhan Akkaya, Volkan Kabaoğlu, Necati Çeçen, Burhan Bülent Akçakece, Mustafa Türkyılmaz, Özcan Başol, Ayhan Yavuz, Tahsin Aslan, Hakan Tekin, Hatice Çalık Durdubaş, İlhami Üstün, Harun Hasman, Engin Zaman, Ahmet Yıldız, Asuman Aydemir, Sefa Yavuz, Hüseyin Duman, Kenan Elmas, Ersin Alput, Ahmet Yılmaz, İnci Demirkol, Abdülkadir Akyürek, Güner Adıyaman, Ayten Kayıkçı Yeletayşi, Huriye Yaman Akın, Maksut Beykoz, Erdoğan Özkan, Adnan Ekizoğlu, Şeref Ünal, Engin Erol, Musa Aydın, Namık Anıl, Noyan Keskin, Metin Arslan, Azmi Sökmen, Yalçın Şenol, Berkan Yilgör, Cevat Yıldızhan, Nadide Kurubacak, Sabri Can, Mehmet Temel, İlhan Albayrak, Kurtuluş Berber, Fevziye Özdurmuş Demirci, Murat Akdeniz, Sinan Yanık, Birol Bektaş, İrfan Yazıcıoğlu, Ogün Saral, Turgay Uzuner, Faruk Kesim, İsmail Demirel, Eyüp Azgın, Yusuf Yıldız, Zafer Yüksel Karadağ, Saffet Usta, Hüseyin Okur, Mustafa Küçüköksüz, Murat Saka, İsmail Ocak, Deniz Ereses, Mesut Arslan.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Rahmi yaman 11 ay önce

Kuruluş yıl dönümünüzü kutlar nice yıllar izlemiş olduğunuz ilkeli şeffaf ve tarafsız yayıncılığınızın devamını en içten duygularımla temenni ederim sevgi saygı ve selamlar

Misafir Avatar
Önder 11 ay önce

Çeyrek Yüzyılı aşan yayın hayatınızda bireysel değil, Toplumsal ve bölgesel habercilik çizginizden çıkmadığınız ve kaliteli ve tarafsız bir habercilik anlayışı ile çalıştığınız için teşekkür ederim. yeni yaşınızı kutlarım.

banner251

banner185