Bu haber kez okundu.

'DURMAK YOK YOLA DEVAM'

CHP’den istifa eden ve Ormanlı’da kurucusu olduğu AKP’ye geçen Ormanlı Belediye Başkanı Yaşar Sever istifa sürecine ilişkin, Ak Parti Ormanlı Belde Başkanı Mehmet Erdoğdu’da Ormanlı’nın güncel konularını değerlendirdi.

 

* Sever: “Biz defalarca CHP Ereğli İlçe Yönetimine, başkanına, beldemizin yaşadığı sıkıntıları dile getirdik, destek istedik. Hatta bu sorunları genel merkez düzeyine kadar taşıdık, gelinen noktada ne bir çivi çakıldı ne bir olumlu söz söylendi. Ben olmasam CHP’nin Ormanlı’da seçim alması mümkün müydü? Duayen Halil Posbıyık Başkan bana, “Benim Ormanlı Beldesi 24’ncü mahallemdir” sözü var”

 

* Sever: Önceliğimiz beldemize yapmamız gereken çalışmalarımız var bunları yerel yöneticiler ve iktidarın desteği ile yerine getirmeye çalışacağız. Ormanlı kritik bir yere sahip. Gökçeler ile Kandilli’nin birleşmesi Gülüç’ün de Ereğli’ye bağlanması durumu var, Çaylıoğlu Belediyesi zaten kapanıyor. 170 bin nüfuslu Ereğli’nin 2 beldesi olacak bunlardan biri Ormanlı diğeri ise Kandilli. Ormanlı’nın önemi daha da ön plana çıkıyor.

 

* Erdoğdu: Birileri Ormanlı’da Yaşar Başkan’ın AK Partiye alınmayacağına dönük söylemleri oldu ve vatandaşların kafasını karıştırdılar, Başkanımız CHP’den istifa etmiştir ve yuvasına kendi kurucusu olduğu partiye dönüş yapmıştır. 4 Belediye meclis üyesi ile Ankara’da Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından grup toplantısında Belediye Başkanımıza rozet takılacaktır. Kimse farklı beklentiler içerisine girmesin.

 

CHP’den istifa eden ve AK Parti’ye katılan Ormanlı Belediye Başkanı Yaşar Sever, istifa sürecini değerlendirdi Ormanlı’nın bundan sonraki durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Beraberinde AK Parti Ormanlı Belde Başkanı Mehmet Erdoğdu ile gazeteniz Önder’i ziyaret eden Sever çok çarpıcı ifadelere yer verdi:

 

“KARTAL BİZİM 
SAYEMİZDE BAŞKAN OLDU”

CHP Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal’ın bir açıklamasında, “AKP’den aday göstermediler, gururla şerefinle oynadılar, ayaklar altında paspas ettiler” söylemlerine tepki gösteren Belediye Başkanı Sever, “CHP Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal’ın ilçe başkanlığı seçilmesinde biz tam destek verdik. Gelinen noktada bizlere yapılan bu haksız eleştirileri ne ben ne meclis üyelerim ne de Ormanlı halkı asla kabul etmeyecektir” dedi.

 

CHP’NİN VAADLERİ OLDU
Cumhuriyet Halk Partisi’ne geçiş sürecine ilişkin ise Sever şu açıklamaları yaptı: Bizim Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday olmamızın sebebi AK Parti’de son dönemlerde bazı yöneticiler bizi partiden küstürmeye çalıştı. Ben partimin yine adayı idim ancak arada yaşanan kopukluk nedeni ile partim beni aday göstermedi o süreçte de CHP’den çeşitli vaadler oldu, Ereğli Belediyesi’nin sana her konuda desteği olacak dediler. 

 

CUMHURBAŞKANI, BAŞBAKAN HALİL POSBIYIK
Bizde halkın vaadlerini en planda tutarak aday olduk. Biz yerel seçimlere giderken hizmeti Ereğli’den alacağımız için Cumhurbaşkanım da Başbakanı da Halil Posbıyık duayen başkanım dedim. Kendisi de bizi abat edeceğini söyledi, sağ olsun ilk başlardan baya bir yardımı oldu bunu inkar edemeyiz. Her konuda bizim yanımızda olmaya çalıştı ancak sonra ne hikmetse, “Ormanlı’ya hizmet verirsem oy potansiyelim düşüyor”, “Ereğli Belediyesi Meclis üyeleri Ormanlı’ya destek vermeme karşı çıkıyorlar” dedi. Hatta beldemize hizmet gelmesi için Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın şart koştuğu CHP’li meclis üyesi Cevdet Ertürk’ün istifasını bile biz sağladık sırf belediye desteğini versin diye. Bu arada şunu belirtmeden de geçemeyeceğim Halil Posbıyık başkan bana, “Benim Ormanlı Beldesi 24’ncü mahallemdir” sözü var. 

 

“SORUNLARI İLÇE YÖNETİMİNE 
DEFALARCA ANLATTIK”

Biz defalarca CHP Ereğli İlçe Yönetimine, başkanına, beldemizin yaşadığı sıkıntılara ilişkin gerek Ormanlı da gerekse CHP Ereğli İlçe Başkanlığında dile getirdik, destek istedik. Hatta bu sorunları genel merkez düzeyine kadar taşıdık gelinen noktada hiçbir çivi ne çakıldı ne bir olumlu söz söylendi. Ben olmasam Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ormanlı’da seçim alması mümkün müydü, değildi. Biz halkımızın bize verdiği destek ile bunu başardık.

 

“EMİN ADIMLARLA 
DEVAM EDECEĞİZ”

Gelinen süreçte partinin ilgisizliği vatandaşımızın beklentilerini karşılayamamamız bizleri sıkıntıya soktu. Ormanlı’da kurucusu olduğumuz Ak Parti çatısına yeniden döndük. Zaten ben partinin kurucuları arasındayım, yuvama geri döndüm diyebilirim. Bundan sonraki süreçte partimizin verdiği destek ile yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. 

 

ŞİMDİ İŞ ZAMANI
Önceliğimiz beldemize yapmamız gereken çalışmalarımız var bunları yerel yöneticiler ve iktidarın desteği ile yerine getirmeye çalışacağız. Beldemizin en önemli sorunlarından bir tanesi alt yapı eksiklikleri, bu süreçte acilen gidermemiz gereken konuların başlarında geliyor. 

 

İHALE AŞAMASINA GELDİ
Beldemizin hali hazır haritasını çıkarabilmek için harekete geçtik bu konuda İller Bankası ile de görüşüldü karara çıktı şuan için istedikten sonra ihale aşamasını açabiliriz. Bunun tamamlanması demek Ormanlı’ya her anlamda çivinin çakılabileceği demektir. Toki projemiz var, Toki’ye yerini gösterdik olumlu görürler ise toplu konut yapımı hedefleniyor. Devlet memurlarının Ormanlı’da kalabilmesi için cazip hale gelebilmesi için bu adımın son derece fayda getireceğine inanıyoruz. Biz bu işin sonuna kadar takipçisi olacağız. 

 

FUTBOL SAHASI PROJESİ
Bunun yanında kapalı spor salonu ve toprak saha projemiz var. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne başvuruda bulunduk o da bir aşamaya geldi, gençlerimizin spor yapabilecekleri bir alan oluşturmak en büyük hedeflerimizden bir tanesi. Çünkü Ormanlı pek çok köyü barındıran bir merkez halinde, bu merkezde önümüzdeki süreçte düzenlenecek futbol turnuvalarına çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapabilir. 

 

DERE YATAĞINA YENİ GÜZERGAH
Belediyemizin yanından geçen dere yatağının değiştirilmesi konusunda Devlet Su İşleri ile görüşmelerimiz başladı. Dere yatağını mevcut akışına göre bırakırsak bu bölgede yaşanabilecek olası sel felaketlerinin de önüne geçmiş olacağız. 

 

HAYVAN KESİM YERİ
Hijyenik olmadığı gerekçesi ile pekçok pazarın kapanması söz konusu. Ormanlı dediğimiz gibi pek çok köyün merkezi halinde. Et ihtiyacı Ereğli’den karşılanıyor. Sağlıklı ve hijyenik bir mezbaneyi kazandırmamız şart. Ereğli’den hem etin nakliyesi fiyat farkı yaratıyor ayrıca zaman kaybını da buna ekleyebiliriz. 

 

ÇÖP SORUNUNA ÇÖZÜM
Bunların yanında ufak tefek sosyal faaliyet alanları parklar ve bahçeler yapıldıktan sonra Ormanlı oturulabilir bir yere ulaşabilir. Beldemizde çöp sorunu vardı bu çöp sorununu çözmek için kendi imkanlarımız ile bu işi başardık kimse bize çöpünü nereye döküyorsun neyle alıyorsun nasıl yardımcı olalım diye sormadı. 

 

ORMANLI’DA KRİTİK SÜREÇ
Ormanlı beldemiz gerçekten çok kritik bir yere sahip. Gelinen sürece baktığınızda Gökçeler ile Kandilli’nin birleşmesi Gülüç’ün de Ereğli’ye bağlanması durumu var, Çaylıoğlu Belediyesi zaten kapanıyor. Gelinen noktada Kandilli ve Ormanlı Belediyesi kalıyor geriye. 170 bin nüfuslu Ereğli’nin 2 beldesi olacak bunlardan biri Ormanlı diğeri ise Kandilli. Ormanlı’nın önemi daha da ön plana çıkıyor, beldemizi artık bir vizyon kenti haline dönüştürmek için biz belde olarak belediye olarak hazırız. Bu bölgenin en büyük beldesi Ormanlı Beldesi’dir merkezi olarak 3 bine yakın çevre köyleri ile 20 bine yakın nüfusumuz var çok ciddi bir rakamdır bu. 

 

“EN FAZLA YANGINA MÜDAHALE EDİYORUZ”
Ormanlı beldemize bağlı köylerimize elimizden geldiğince yardımcı olmaya destek sağlamaya çalışıyoruz. İtfaiye gönderiyoruz, belediyenin imkanlarından faydalandırmaya çalışıyoruz. Bu civarda en fazla yangına müdahale eden belediye benim. Biz bir cenaze arabası belediyeye kavuşturmak istiyoruz köylerimiz hastalarını cenazelerini taşımak istiyoruz böyle bir sosyal hizmeti belde halkı ile buluşturmak istiyoruz”

 

ERDOĞDU’NUN AÇIKLAMALARI
AK Parti Ormanlı Belde Başkanı Mehmet Erdoğdu’da, Ormanlı Belediyesi’ni yeniden Ak Partili belediyeler arasına katmanın mutluluğunu yaşadıklarını vurguladı. 
Erdoğdu, Ormanlı’nın kaderi ile oynamaya çalışan bir grubun olduğunu bu grubun da bu oyunun içerisinde kaybolup gideceğini belirttiği konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
 

 

KÖPRÜ, OKUL YAPTIRDIK
Biz başkan ile 2002 yılında siyasi hayata beraber atıldığımızda Ormanlı için hedeflerimiz, projelerimiz vardı. Biz bunu 2004 yılında Belediye Başkanlığını aldığımız dönemden itibaren bir kısmını yerine getirdik. Gerek yapılan köprü gerek okul beldemize bir nebze de olsa rahat bir nefes aldırdı. Yine 4 mahallemizin yüzde 95’inin parke yola dönüştürdük vatandaşımızı çamurdan, tozdan kurtardık. 2009 seçimlerinde partimizin süreci farklı bir arkadaş ile yola gitme kararı aldı.  

 

YAŞAR SEVER ORMANLI’DA 
CHP’YE KAZANDIRDI

Yaşar Sever Başkanımız, Ormanlı’da 250 oyu olmayan bir Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediye başkanı oldu ve 250 oyu 727 oy alarak kendisini ispatladı. Bizde bunu bildiğimiz için sadece makamlar için değil Ormanlı’ya yatırımların tamamlanması için Yaşar Sever’e 2 senedir teklifimizi götürüyoruz, partimize dahil olması için bu hizmetleri gel partimizde birlik ve beraberlik içerisinde yapalım iktidarın nimetlerinden faydalanalım. Halkımızda Yaşar Sever’i her zaman bir AK Partili olarak gördü CHP’li olarak görmedi. 

 

“KADERİ İLE OYNAMAYA ÇALIŞIYORLAR”
Yaşar Sever 2002’in kurucu başkanı Ormanlı’da üye bulamazken birileri dalga geçerken birileri başka kulvarda bulunurken birileri geldiler şimdi Ormanlı’nın yeniden o kaderi ile oynamaya çalışıyorlar. Biz birlik ve beraberlik içerisinde bu oyunlara gelmeyeceğiz herkes oynadığı oyunun içinde kalacak. Biz teşkilat ruhu ile ve Başbakanımızın belediyecilik anlayışını bildiğimiz için belediyecilikten gelen bir başbakanımız var. Millete efendi değil hizmetkarlığını yapıyoruz. 

 

“SEVER BENİ SİYASETE SOKTU”
2002’de Almanya’dan döndüğümde Yaşar Sever beni çağırdı, “Parti ilçe yönetimine söyleyeceğim seni burada belde başkanı yapalım mı?” diye teklifte bulundu. Ben de sen varsan senin olduğun her yerde varım dedim öyle gitti. Biz Ormanlı’yı yine iktidar ile buluşturduk. Bizim hedefimiz 2014 seçimlerinde oy hedefimiz bin bir. 

 

“KARDA KIŞTA ÇALIŞMAYA DEVAM”
Birileri Ormanlı’da Yaşar Başkan’ın AK Partiye alınmayacağına dönük söylemleri oldu ve vatandaşların kafasını karıştırdılar, Başkanımız CHP’den istifa etmiştir ve yuvasına kendi kurucusu olduğu partiye dönüş yapmıştır. 4 Belediye meclis üyesi ile Ankara’da Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından grup toplantısında Belediye Başkanımıza rozet takılacaktır. Kimse farklı beklentiler içerisine girmesin, Yaşar Sever yuvaya dönmüştür, durmak yok karda kışta çalışmaya devam.”Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
CUMALI 7 yıl önce

Ormanlı daki insanların istediği tam da buydu.İkinizin biraraya gelmesi.Ormanlı ikinizi birden sandığa gömecek.Bu tür süslü söylemlerle sadece kendinizi kandırıyorsunuz.Ormanlı da ikinizden tehlikeli insan mı var?ak parti sizi aday göstersin 1001 değil bakalım 101 oy alabilecekmisiniz?Gerçi sizin Fatih iniz var.CUMHURİYET HALK PARTİSİ...


Avatar
ali iksan 7 yıl önce

la cumalı yok musun ne kadar cumhurriyetli ne kadar cumalısın yoksa CHP den KILIÇDAROĞLU nu mu aday göstereceksiniz yada Gürsel tekinmi kaleniz cuma :D


Avatar
isobek67 7 yıl önce

ben kısa kesecem mertarlı dügünler olur ortada iki köçek kucakdan kucaga yatar bassiş alabilmek için neyse bukadar yeter


Avatar
Mehmet aydın 7 yıl önce

2004 yılında akp den secilen yaşar sever 2007 yıllarında bir daha secime girmeyecegim diyerek cok kızmış ve kendine bir daha oy verenlerede cok kızmış 2009 yılına gelinceye kadar 5ve6 defa iştifa ediyorum diye akp kustümüştür.chp den secilince mehmet erdoğduyu dövmek için ormanlıdan ereğliye yola cıkar bunu duyan akp geçlik kolları toplanır 2,3 arabaya biner kasap veysel durun der ve chp meçliş üyesi cevdet ertürkü arar başkan akp belde başkanımızı dövmeye gidiyormuş ormanlıda taş taş üştünde kalmazder cevdet ertük başkanı durdurur.başkan hızını alamaz mehmet erdoğya bana borcun var diyerek altındaki arabayı alır.daha sonra mehmet erdoğdu başkan hakkında belediyede bazı işlerin yasal degildir diye mahkemeye verir,yine mehmet erdoğdu 2010yılının 7 ayında verdiği önerge vardır belediyede haksızlık hat safadadır önerge geri cekilmemiştir bakabilirler maaşına zam yapan müdür vekilleri .personele 10 ayda 3.000 tl verip kendileri 12.000 alanlarmı ararsın bu olayları halk biliyor sunuda biliyor mehmet erdoğdunun koltuğunu kurtarma olayıdır.erdoğdu 3kişiyle ilçe başkanını zor karşılıyorsun 1001 kişi yi nerde bulacaksın bu gün ormanlıda bakıyorum chp lide akplide olaydan hiç hoşnut değil böyle giderse 2014 mart akp için iyi gözük müyor ilçe başkanım.sizleri 3 kisiyle zor karsılayan lar 1001 kişi nerden bulacaklar halkı araştırın.ama sakın içişleri bakanlığından gelen bir soruşturmanın okuması ve yazması olmayan eyüp demircan a imza attırılıp kapatılması gibi olmasın saygılar


Avatar
hüseyin yılmaz 7 yıl önce

akp ye oy verdi diye cöpe sürülenler ne olacak. akp li diye maaş az verilenler ne olacak .mehmet erdoğdu beni görevden almayın 2 ay sonra ben adayım diye iştifa etcem dediği ne olcak. akpden iştifa edip chp ye gecen başkanın ben zaten eski chp liyim yuvama dödüm dediği ne olacak.2009 da akp terk etti 2013 chp yi terk etti bizi de terk ederse güvenilirmi oylarımız ne olacak.bizde ödüç oy yok. neriman posbıyıkın mitinginde ben akp den hiç hizmet alamadım dediği ne olacak(AMA SİMDİ ÖYLE DEMİYORLAR ORMANLIYI ONLAR KURTARMIŞLAR)evet hayırda bizler her türlü zorluklar mucadele ederken onlar karşımızdaydı secim yaklaştı baktılar chp den fayda yok hemen dündündür bügün bugündür.Mehmet erdoğduda yaşar sever akp ye geçerse bana sahip çıkar koltugu kurtarırız mantığı.sahışların sahip cıkması degil halkın sahip cıkması lazım ilçe başkanım biz ancak tasviye ederiz gerisi size ve 2014 marta kalmış


Avatar
saim kıyak 7 yıl önce

burda okuyorum okuyorum,ama bütün yorumlar oldugu gibi kasıtlı,yok yaşar sever yok mehmet erdogdu,yok şöyle böyle,arkadaşlar o saydıgınız ınsanlar ak partıyı burda kuran ınsanlar,eksıklerı yanlışları varmıdır tabıkı olabılır,onlarda ınsanlar,olabılır tabıkı,hızmet yarışında bayrak yarışında hatalar olur dogrular olur,maksat hatalardan ders cıkarmak ,dogruları alkışlamak,bızler ormanlıda bırbırımızn peşıne düşmüşüz,neyaptı mehmet erdogdu neyaptı yaşar sever,mehmet erdogdu 2009 secımlerınde partısıne her seferınde bayram başolla kaybedıyoruz dıye telkınlerde bulunmadımı bulundu,yaşar sever dogru zaman zaman cıkışları oldu,ama beledıyeyı hıc bır zaman kendı cıkarları ugruna kullanmadı,kendısıne göre dogruları konuştu,neyaptı adam hırsızlıkmı yaptı,adam haklıydı hıc partıye emegı olmayan akp ye üye olmadan bır gün öncesıne kadar başbakana sövdü,halıl başkanı buralarda gezdırdı gıttı           adaylık aldı ne oldu akp yı burda camura yatırdı kendısıne beıle oy kullanmayan adamdan ne hayır gelır dogru cumada 200 oyu olmayan chpden kazandı geldı kendısını ıspatladı ve partısıne döndü ben olsaydım da aynısını yapardım.bırılerı demırelın yıllarca uşaklıgını yapmış başbakana hakaret ede ede partıye sızarken kımse konuşmuyodu,gecın bunları,mehmet erdogdu yaşar başkanla zaman zaman sürtüştü dogru naapsın hep sız gıbılerın yüzünden.adam partısıne sahıp cıktı tabıkı şimdi emeklerının karşılıgını alıyor.devamı gelıyor


Avatar
saım kıyak 7 yıl önce

şimdi gelelim o bazılarının ,yalan yanlış haberlerıne,bakın arkadaşlar,ormanlı cumada akp nezaman kan kaybetti,sizlerın yüzünden,ya bır düşünsenıze,akp ormanlı cumaya ,yol yapmış,köprü yapmış,okul yapmış,mahallerın yarısından cogu parke beton olmuş ve buna ragmen gıttı cumada 200 oyu olmayan bır chpden aday oldu kazandı geldı,pekı akp cumaya bukadar yatırım yaptıgı dönemde ,ve akp türkıyede oyları tavan yapmış buna ragmen halen daha yanlış ıcındesınız arkadaşlar ,şapkanızı çıkarın bırakın taaaaaa erdellıden oyunu bıle alamayan ,başarısız sandıka dönemı yaşayan,muhtarlıkda başarısız olan,ayrıca fındık koparatıfınden atılan bır ınsan beledıyeyı nekadar yönetebılır,daha kahve önünde yatark oturan ,tırnak yıyen adam mı daha partıye ve cumaya yararlı olur yoksa ytaşar severmı olur,,mehmet erdogdu adayım dıyordu dogru adam adayolmaya hakkı var ama ne dıyor mehmet erdogdu BEN deil BIZ kazanalım dıyor,partısınınde onu görevden alacagına hıc ınanmıyorum,bırılerının kahve önlerınde egolarını tatmın etmesi çok olagan bır durum,bence mehmet erdogdu asla ıstıfa etmemelı edersede onun aklına acırım.alırlarsa alsınlar ozamanda partıler üstü adam olur.herkes onun gibi fedekar olamaz,onun hakkında yazı yazanlar bellı,mehmet erdogdu bır zamanlar onları savunurken çok ıyıydi,bizlerde çok şeylerı bılıyoruz ama gerekırse onlarıda burdan paylaşırız .herkesın agzı dili varda bizimde var.burdan yazı yazanlarda asıl ısımlerıyle yorum yazssınlar yüreklı olsunlar.yakında ,ordayım.ıstanbuldan selamlar


Avatar
mehmet erdoğdu 7 yıl önce

saygı deger arkadaşlar,burda kımse gercek adıyla yorum yapmıyor.bakın benım adım mehmet erdogdu.maıl adresımde belli.safak67_67@hotmail.com.cep numaram 05336334946 ve ben sızle günde en az 20 kere görüşüyoruz.madem okadar erdemlısınız madem okadar delıkanlısınız ya neden önüme cıkıpda bu konuları paylaşmıyosunuz,bu kadarmı acızsınız,ya bırakın mehmet aydın dıye sahte isimleri biz sızın kım olduklarınızı gayet ıyı bılıyoruz,sızde bızım sızı kım oldugunuzu bıldıgımızı cok ıyı bılıyosunuz bu kadar garıp duruma düşmeyın.gercekten cok komık duruma düşüyosunuz.bakın bız yada ben konuşursam herkes kacacak delık arar,dogrudur yaşar başkanla zaman zaman aramızda fıkır ayrılıkları oldu,yada sızın verdıgınız yanlış bılgıler yüzünden yaşar başkanla ters düştük,neden ters düştük,benı yanıltanların yüzünden ters düştük,yalancı veriler yüzünden ters düştük,ama bız kavgayı ıcerde tuttuk,kavgamız hızmet yarışıydı,araba maraba deıl,sızın o araba yalanlarınız 2007 lerde de o yalanlar ortaya atıldı,bunlar yıpratma polıtıkalrı,ama bız bırılerın bılgılerını burdan deşıfre edersek ınankı kaçacak delık ararlar.o yüzden burda kımsenın özelıne gırmeyın eleştırılerınızı sıyasal olarak yapın .benım görevden alınmama gelınce,sız bu yalanları 2009 dan berı yapıyosunuz ama bır gercek var ben görevımın başındayım,kahve önlerınde yalanlarınızı herkes bılıyo .sıze göre her pazartesı görevden alınıyorum,maslara çizik atanlar,ya ben alınırsam bu ak partı sıze kalmaz.ben koçlar gıbı görevımın başındayım.


Avatar
mehmet erdogdu 7 yıl önce

bakın arkadaşlar,ben koçlar gıbı görevımın başındayım,ve ıstıfada etmek kesınlıkle söz konusu deıldır,boşuna öyle bır beklentı ıcıne gırmeyın,boşunada zaman harcamayın,2002 lerde bız bu partıye üye yazarken sız bıze gülüyodunuz,alay edıyodunuz,bımılerınız chp nın komvoylarında yarış atıyodunuz kımınız dogru yolun peşınde koşturuyodunuz,bızler buralarda dıreklere bayrak asarken sız dalga gecıyodunuz,2004 secımlerınde kımler kımın komvoyundaydı bız onalrıda bılıyoruz,öyle herkes sıyası mazısıne bakacak ondan sonra degerlendırecek,tabıkı başka partılerden gelenlere kapımız acık olacak,başbakanımız emredıyor,madem chp den gelenler suçlanıyo,sızde hepınız 2002 lerde ak aprtılı deıldınız sızde farklı partılerdeydınız ozaman sızınde bu partıde olamamanız gerekırdı,ak partının kapları sonuna kadar herkese acıktır kımseyı kımse ıcın kaybet lüksümüz olamaz ve olmayacaktırda,bırıelrı beledıye başkanı olacak dıye partıyı burda ıkıncı kez kaybettırmenın anlamı yok,onun ıcın ben ve belde teşkıaltım adına tekrar dıyorum ,koçlar gıbı görevımın başındayım ıstıfa etmek de aklımın ucundan bıle gecmıyor,ıstıfa etmek ıcınde zaten bır gerekce yoktur.partımın askerıyım neferıyım ,kanımın canımın eforumun,yettıgı yere kadar ak partının burda başarısı ıcın ter dökmeye devam edecegım..şimdi herkese burda tekrar sevgı saygı hürmetlerımı sunar herkesı ak aprtı catısı altında toplanmaya,kendı ıhtırasları ıcın deılde ak partinin başarıları ıcın ter dökmeye davet edıyorum.SAYGILARIMLA.MEHMET ERDOĞDU


Avatar
ali iksan 7 yıl önce

arkadaşlar başka işinizin olmadığı ve kimseyi çekemediğiniz belli kimsenin sizi takmadığı da ortada o kadar atıp tutmayla oluyorsa seçimde aday olun yıkın adam burada biyere gittiği yok zorlada başkan seçilecek diye bi derdi hiç yok yapamadığının oda farkında ama bu bahsettiğiniz belediyeden tek çalmadan çıkacak olan da bu adam işçiler maaşını alamıyordiye maaşını içerden çekmiyende bu adam seçime girilirken seçimi kazanacağı belli olmayan ve içeride 50 binlirasını risk olarak hepsini içeriden çekmeyende bu adam adam gibi adam varsa gelin yapın çıkartın adayınızı herkesin önünde saygı gösterilecek herkesin sevip sayabiliceği bi adamsa bu adamda yok arkadaşlar zorunuza gitmesin....


Avatar
cumalı 7 yıl önce

başkanım bu yazdıklarınızla parti içi kutuplaşma yarattığınızın farkındamısınız ...hem millet adını yazar veya yazmaz bunun delikanlılıkla ne alakası var ..burdan dürüst veya delikanlı adamın kim olduğu belli olmaz..hem o dediğiniz kaçacak olan kişi veya kişiler ne yapmışsa anlatında ormanlı haklı bilsin maden siz o kadar delikanlısnız...


Avatar
MEHMET ERDOĞDGU 7 yıl önce

bak cumalı kardeşım.bunun kutuplaşmayla ne alakası var,bır ınsan kendi adını yazamyıosa,kendını tanıtmakta acizsse hiç yorum yazmasın,böyle kişiliksiz ınsanlar gıbı,ısmını gızleyıpde sallama yapmak kutuplaşmak olmuyorda, ben adımı yazıp acıkca yüreklılıkle ortaya cıkıp herşeye cevap vermekle mi kutuplaşmaya sebep oluyorum.senınkıde işmi yanı.yıne aynısını dıyorum bız onların kım olduklarını cok ıyı bılıyoruz,onlarda bızım kendılerının kım oldugunu bıldıgımızı bılıyorlar,kendını acıklamakta acız olanlara burdan yorum yapmasınlar,kımseyede camur atmaya kalkmasınlar,ÇAMURU ,ÇAMUR ınsanlar atar.erkek olan delıkanlı olanlar adını cısmını yazarlar,sonra haklı oldukları yorumları sevıyesını bılmek kaıdesıyle yazarlar,kımseye başkasını ulu orta suçlama ,karalama polıtıkası yapılmaz,bız yaparsak herkesı ısmıyle cısmıyle yazarız o ınsanlar ınsan ıcıne hıc çıkamazlar.bızde herkesın bılgılerı mevcut ama bız kımsye adımızı kımlıgımızı gizleyerek çamur atmıyoruz.öyle adını kımlıgını gızleyerek yazı yazmak kımlere yakışır onu halkın görüşüne bırakıyorum.şimdi cumalı kardeşım,kendını gızlyen,saklayan,kişiligini kımler gizler,kişiligini ,kişilignden utanan ınsanlar gızler.cesaretsız ınsanlar yapar.kusura bakma kişiliksiz ınsanlarla harcayacak hıc zamanım yok.bu burdan son mesajım.saygılarımla


banner185