Bu haber kez okundu.

İHALE 23 HAZİRAN'DA YAPILACAK

TCDD Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü Taşınmaz İhale Komisyonu Başkanlığı, Zonguldak'ta 3 bin 453 metre karelik akaryakıt istasyonu ve eklentilerini kiraya vermek üzere ihaleye çıktı.

Verilen bilgilere göre Kilimli Merkez Mahallesi Kilimli İstasyon Sahası 396 ada 1 sayılı parselde kayıtlı bulunan 2 bin 711 metre kare açık alan, 363 metre kare betonarme kapalı alan ve 379 metre kare de kanopi alan olmak üzere toplamda 3 bin 453 metre karelik taşınmazımızın akaryakıt istasyonu ve eklentileri olarak kullanılmak üzere aylık KDV hariç 41 bin 200 lira muhammen bedel üzerinden, "Kapalı Teklif Yöntemiyle" kiralanacak.

İhale 23 Haziran 2022 tarihinde saat 14:00’da Gazi Mahallesi Güvercinlik Yolu 06560 Yenimahalle/ANKARA adresinde bulunan 2.Bölge Müdürlüğü Taşınmaz İhale Komisyonunca yapılacaktır. İhale konusu taşınmaz için sözleşme imza (Noter) tarihinden 31.12.2027 tarihleri arası geçerli sözleşme akdedilecektir. İhaleye yerli istekliler katılabilecektir.

İhaleye ait dokümanlar taşınmazın bulunduğu mahaldeki Gar-İstasyon Şefliklerinden veya TCDD 2.Bölge Müdürlüğünden ücretsiz görülebileceği gibi TCDD’nin “www.tcdd.gov.tr.” internet adresinde de görülebilir.

İhaleye ilişkin verilen bilgiler ise şu şekilde:

"İhaleye Katılacak isteklilerden; geçici teminat bedeli 150 bin lira olup, nakit yatırılması halinde en geç ihale günü saat 14.00’a kadar TCDD 2.Bölge Müdürlüğünün Vakıflar Bankası Ankara Kurumsal Şubesi nezdinde bulunan TR26 0001 5001 5800 7267 1961 15 iban numaralı banka hesabına yatırıldığına dair makbuz. (Teminat mektubu olarak verilmesi halinde en az 3 yıl süreli olacak) İhale şartname bedeli KDV dahil 750 lira olup, şartnamenin satın alındığına dair makbuz, isteklilerin 2022 yılı için bağlı bulundukları Sosyal Güvenlik Kurumuna ve Vergi Dairelerine borcu olmadığına veya Sosyal Güvenlik Kurumunda ve Vergi Dairesinde kaydı bulunmadığına dair taahhütname. İhaleye katılmak isteyenler ihale dosyasını en geç 23.06.2022 günü saat 14:00’a kadar TCDD 2.Bölge Müdürlüğü Taşınmaz İhale Komisyonuna teslim edeceklerdir. Posta ile yapılan teklifler geçerli olup, gerek posta ile gerekse elden süresi içinde yapılmayan, ihalenin esasını değiştirecek nitelikte belgeleri eksik olan müracaatlar kabul edilmeyecektir. İhaleye tek katılımcı olması halinde pazarlık yöntemi uygulanacak olup, talipli çıkmaması veya sonuç alınamaması halinde ihale iptal edilecektir."

 Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner185