Bu haber kez okundu.

JANDARMA ASAYİŞ BÜLTENİ

KDZ. EREĞLİ'DE KASTEN YARALAMA

Dağlıca Köyünde; 04.03.2016 günü saat 18.00 sıralarında İ.Ş. nin eşi oan N.Ş. yi darp ettiği mağdurun beyanından anlaşılmıştır. Mağdur, sevk edildiği Kdz. Ereğli Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir. C.Savcısının talimatı ile şüpheli hakkında idari tedbir kararı uygulanmış olup, ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

KDZ. EREĞLİ'DE GÜRÜLTÜYE NEDEN OLMA

Dağlıca Köyünde; 04.03.2016 günü saat 21.00 sıralarında icra edilen devriye esnasında İ.Ş. nin yüksek sele bağırmak suretiyle çevreyi rahatsız ettiği tespit edilmiş olup, şahsa (105) T idari yaptırım kararı uygulanmıştır.

KDZ.EREĞLİ'DE DOLANDIRICILIK

Davutlar Köyünde; 10.11.2013 yılı içerisinde Y.Y., İ.K.'ya ait evinin inşaatını yamak suretiyle aralarında anlaştıkları ve Y.Y. evi bitirmesine rağmen İ.K. aralarında anlaştıkları parayı ödemeği Kdz.Ereğli Ç.Başsavcılığının 01.03.2016 tarih ve 2016/181 sayılı soruşturma evrakı ile tespit edilmiştir. C.savcısının talimatı ile şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

KDZ. EREĞLİ'DE DİĞER KAZALAR

Düzpelit Köyünde; 06.03.2016 günü saat 17.00 sıralarında E.Ö. pat pat diye tabir edilen tarım aracı ile seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybederek devrilmesi sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada yaralanan araç şoförü ve araçta yolcu olarak bulunan H.G., F.Ö. ve H.D. sevk edildikleri Kdz. Ereğli Devlet Hastanesinde yapılan tedavilerini müteakip taburcu edilmişlerdir. C.Savcısının talimatı ile araç sürücüsü ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

KDZ.EREĞLİ'DE TEHDİT

Aydınlar Köyünde; 06.03.2016 günü saat 20.00 sıralarında M.C., S.K.'yı aralarında bulunan husumet nedeniyle tehdit ettiği S.K.'nın beyanından anlaşılmıştır. C.savcısının talimatı ile şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

MERKEZ İLÇE'DE TEHDİT

Karaman Beldesinde; 04.03.2016 günü saat 17.20 sıralarında M.A. nın tartıştığı eşi olan A.A. yi tehdit ettiği mağdurun beyanından anlaşılmıştır. C.savcısının talimatı ile şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

MERKEZ İLÇE'DE KONUT DOKUNULMAZLIĞINI İHLAL

Karaman Beldesinde; 05.03.2016 günü saat 17.00 sıralarında Ş.A. müracaatta bulunarak gündüz vakti evinde bulunmadığı esnada kimliği belirsiz kişi veya kişilerce evine girildiğini fakat evden hiçbir şey almadan çıktıklarını beyan etmiştir. Olay yerinde yapılan araştırma ve inceleme neticesinde mutfak penceresi kırılarak eve girildiği ve evde kilitli kapıların kırıldığı tespit edilmiş, C.Savcısının talimatı ile olay fail ya da faillerinin kimliklerinin tespit edilerek yakalanması için çalışmalara başlanılmıştır.

MERKEZ İLÇE'DE KİŞİLERE AİT MALA ZARAR VERME

Kaleoğlu Köyünde; 06.03.2016 günü saat 16.30 sıralarında Ş.M. müracaata bulunarak kendisine ait kullanılmayan evin su deposunun elektrik kablosunun çalındığını ve evine daha önceden zarar verildiği Ş.M.'nin beyanından anlaşılmıştır. C.Savcısının talimatı ile olay şüphelisi ya da şüphelilerinin yakalanması için araştırma ve tahkikata başlanılmıştır.

MERKEZ  İLÇE'DE  TERK   VE   YARDIM   VEYA   BİLDİRİM   YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜN   YERİNE GETİRİLMEMESİ

Hacıeli Köyünde; 06.03.2016 günü saat 14.00 sıralarında E.A., evin salon kısmında yürüdüğü esnada dengesini kaybederek yanan sobaya yüzünü çarpması sonucu yaranmıştır. C.savcısının talimatı ile anne H.A., şüpheli olarak ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

MERKEZ İLÇEDE SOBA ZEHİRLENMESİ

Kaleoğlu Köyünde; 06.03.2016 günü saat 21.00 sıralarında H.Ç. ikamet ettiği evde sobadan çıkan gazdan zehirlenmiş olup, sevk edildiği Atatürk Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Hayati tehlikesi bulunmamaktadır. C.Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.

ÇAYCUMA'DA HAYVAN HIRSIZLIĞI

Karapınar Beldesinde; 04.03.2016 günü saat 17.00 sıralarında A.A. kendisine ait ahırdan (3) adet büyükbaş hayvanının kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındığını beyan etmiş olup, C.savcısının talimatı ile olay fail ya da faillerinin yakalanması için tahkikata başlanılmıştır.

ÇAYCUMA'DA YÜKSEKTEN DÜŞME

Aşağı İhsaniye Köyünde; 04.03.2016 günü saat 14.00 sıralarında Y.B. ikamet ettiği evin çatısını tamir ettiği esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle yere düşmesi sonucu yaralanmıştır. Y.B., sevk edildiği Çaycuma Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmış olup, hayati tehlikesi bulunmamaktadır. C.Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.

ÇAYCUMA'DA DİĞER KAZALAR

Temenler Köyünde; 04.03.2016 günü saat 13.20 sıralarında F.A. akrabasının evinin merdivenlerini mermer kapladığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle taşıdığı mermerle birlikte yere düşmesi sonucu yaralanmıştır. F.A., sevk edildiği Çaycuma Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir. C.Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.

ÇAYCUMA'DA TEK TARAFLI YARALAN M AL I TRAFİK KAZASI

Geriş Köyünde; 04.03.2016 günü saat 05.00 sıralarında E.M.G. sevk ve idaresindeki 67 ES 246 plakalı aracı ile seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle aracın şarampole devrilmesi sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada yaralanan araç sürücüsü sevk edildiği Çaycuma Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmış olup, hayati tehlikesi bulunmamaktadır. C.savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.

ÇAYCUMA'DA KASTEN YARALAMA

Yukarıgöknük köyünde; 06.03.2016 günü saat 15.45 sıralarında H.K. ve İ.K.'nın eline baston ile vurmak suretiyle yaratamamıştır. İ.K., sevk edildiği Atatürk Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir ve c.savcısının talimatı ile ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

ÇAYCUMA'DA KİŞİLERE AİT MALA ZARAR VERME

Gökçeler Köyünde; 06.03.2016 günü saat 18.30 sıralarında A.B. tartıştığı H.U.'ya ait evin kapısına keser ile vurmak suretiyle zarar verdiği H.U.'nun beyanından anlaşılmıştır. C.Savcısının talimatı ile şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

ÇAYCUMA'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Saltukova Beldesinde; 04.03.2016 günü saat 19.00 sıralarında Y.K. sevk ve idaresindeki çekici aracı ile Çaycuma istikametinden Bartın istikametine seyir halindeyken yolun sağ şeridinde bulunan A.Ö. sevk ve idaresindeki araca çarpması sonucu kaza meydana gelmiştir. Çekici araç sürücüsünün yara almadığı kazada yaralanan diğer araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan H.Ö., M.A.Ö. ve H.T.Ö. sevk edildikleri Çaycuma Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmış olup, hayati tehlikeleri bulunmamaktadır. C.savcısının talimatı ile araç sürücüleri şüpheli olarak ifadelerinin alınmalarını ■ müteakip serbest bırakılmışlardır.

DEVREK'TE TEK TARAFLI YARALANMALI TRAFİK KAZASI

Ataköy Köyünde; 04.03.2016 günü saat 23.00 sıralarında H.B. sevk ve idaresindeki aracı ile Mengen istikametinden Devrek istikametine seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle aracın yoldan çıkmak suretiyle şarampole devrilmesi sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada yaralanan araç sürücüsü sevk edildiği Devrek Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir. C.savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.

DEVREK'TE TEK TARAFLI YARALANMALI TRAFİK KAZASI

Ataköy Köyünde; (P.Bölgesi) 04.03.2016 günü saat 23.00 sıralarında H.B.'nin sevk ve idaresindeki aracıyla Mengen istikametinden Devrek istikametine seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada yaralanan araç sürücüsü sevk edildiği Devrek Devlet Hastanesinde yapılan tevdisini müteakip taburcu edilmiştir. C.Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.

DEVREK'TE EVDEN HIRSIZLIK

Yassıören Köyünde; 05.03.2015 günü saat 09.00 sıralarında E.Ö. müracaatta bulunarak evinde bulunan 2 adet bilezik, 3 adet reşat ve 2 adet çeyrek altının çalmış olduğunu beyan etmiştir. 

Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner251

banner185