Bu haber kez okundu.

KDZ. EREĞLİ'DE BİR İFLAS DAHA

Kdz. Ereğli'de bir firma daha iflas etti.


Ereğli 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nden yapılan duyuruya göre Aygün Nakliye Gıda Sanayi'nin adi tasfiye ve iflasının açılması ilanını yayımladı.

Verilen bilgiler şu şekilde:

"Müflisin Adı ve Adresi: (İflas Nedeniyle) Tasfiye Halinde Aygün Nakliye Gıda. İflasın Açıldığı Tarih: 27/10/2021 tarih saat 13:15. Kdz.Ereğli 2. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 27/10/2021 tarih 2019/372 Esas, 2021/242 Karar sayılı ilamı ile iflasına karar verilmiş yukarıda ünvanı ve adresi yazılı müflis hakkındaki tasfiyenin şimdilik adi tasfiye şeklinde icrası tensip kılınmış olduğundan:

1 - Müflisten alacaklı olanlarla taşınır ve taşınmazlar üzerinde istihkak iddiasında bulunanlar ilandan itibaren bir ay içinde Kdz. Ereğli 2. İcra ve İflas Dairesine yazılı olarak alacak ve istihkak iddialarını kaydettirmeleri ve delillerini (senet, defter, hülasası vesaire) nin asıl veya onaylı örneklerini tevdi etmeleri,

2 - Müflise borçlu olanların aynı süre içinde kendilerini ve borçlarını bildirmeleri, aksi halin İcra ve İflas Kanununun 336 ncı maddesi uyarınca cezai sorumluluğu gerektireceği.

3 - Müflisin mallarını her ne suretle olursa olsun ellerinde bulunduranlar, o mallar üzerindeki kanuni hakları saklı kalmak şartıyla bunları aynı süre içinde iflas dairesi emrine tevdi etmeleri ve etmezlerse geçerli mazeretleri bulunmadıkça cezai sorumluluğa uğrayacakları ve rüçhan haklarından mahrum kalacakları,

4 - 12.05.2022 günü saat 14:00’da Süleymanlar Mahallesi, Kdz.Ereğli Adliyesi 2.İcra Dairesi Kalemi Ereğli / Zonguldak adresinde ilk toplantı yapılacağından alacaklıların bu toplantıya gelmeleri veya yetkili bir vekil göndermeleri ve aynı zamanda müflis ile müşterek borçlu olanlar ve kefillerinin ve borcu tekeffül edenlerin veya bunların vekillerinin bu toplantıda hazır bulunmaya hakları olduğu ilan olunur."

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.