Bu haber kez okundu.

ÖNDER 21. YAYIN YILINDA

Yayın yaşamımızda bizlere sürekli destek olan okurlarımız, kurum ve kuruluşlar ile gönül dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. 1992 yılında yayın hayatına 'Günlük Yerel Süreli Yayın' vasfıyla 'merhaba' diyen Gazeteniz Önder, 20 yayın yılını geride bırakarak 21. Yayın yılına ulaştı. Gazeteniz Önder'e yapılan kutlama mesajları ise şu şekilde:

KDZ.EREĞLİ TARİH, DOĞA VE KÜLTÜRÜNÜ
YAŞATMA DERNEĞİ

Gazeteniz Önder'in kuruluşunun 21. yılını, derneğimiz yönetimi ve üyeleri adına kutlarım. Kuruluşundan itibaren ilkeli ve sorumlu bir gazetecilik anlayışını görev bilen, Ereğli'nin  sosyal, kültürel ve siyasi yapısının güçlenmesinde çaba gösteren gazeteniz,  güvenilir kadrosu ve deneyimli yazarları ile yerel değerleri ön planda tutmuş ve biz sivil toplum örgütlerini her zaman destekleyen bir basın kuruluşu olmuştur. Şahsınızda Önder Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Müdürü ile gazetenin tüm çalışanlarını tekrar en içten dileklerimle kutlar, çalışmalarınızın ve yayınlarınızın başarı ile devam etmesini dileriz.

GAZETECİ HÜSEYİN ORHAN

Önder Gazetesi Merkez bürosunu ziyaret eden www.ereglininsesi. com isimli internet haber sitesinin sahibi Hüseyin Orhan'da, Önder Gazetesi'nin 21 yayın yıldönümünü kutluyor, tarafsız, ilkeli ve objektif yayıncılık anlayışınızın devamını diliyorum dedi. 

MUSTAFA SUNMAZ

Kdz. Ereğli Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Mustafa Sunmaz gazetemiz merkezini ziyaret ederek Sorumlu Müdürümüz Mustafa Kemal Bektaş ve köşe yazarımız Eyüp Bektaş ile görüştü. Sunmaz, gazetemezin 21. kuruluş yıldönümünü kutladı.

Lafarge Ereğli Çimento Genel Müdürü
Merter GENÇER

Lafarge Ereğli Çimento olarak doğru ve tarafsız haberlerin yayınlandığı Önder Gazetesi'nin 21.yayın yılını doldurmuş olmasından  mutluluk duyuyor, uzun soluklu başarılı nice yayın yılları  geçirmesini diliyoruz.

 

KDZ.EREĞLİ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Genç, Meclis Başkanı Zeki Us, Yönetim Kurulu üyeleri ve Genel Sekreter Gündüz Acar, gazeteniz Önder'in merkez bürosunu ziyaret ederek 21. Yayın yıldönümünü kutladılar. Mehmet Genç, Önder Gazetesi uzun yıllar bölgenin takip edilen gazetelerinden bir tanesi. Gazetenin okuyucuya buluşmasını sağlayan tüm ekibi kutluyor daha nice yıllara ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışınız ile ilerlemenizi temenni ediyorum dedi.
Meclis Başkanı Zeki Us'da konuşmasında, Önder Gazetesi 20. Yayın yılını tamamlayarak 21. Yayın yılına girdi. Gazetenin tüm ekibini özverili çalışmalarından ötürü kutluyor bundan sonraki yayın hayatınızda da aynı başarıları tekrarlamanızı bekliyoruz sözleri ile konuştu.

ERKAN ÇAKIR VE ALİ ACAR

Çakıroğlu Ofset'in sahibi ve Matbaamız eski çalışanlarından Erkan Çakır ve Ali Acar, gazetemiz merkezini ziyaret ederek kuruluş yıldönümüzü kutladı.

 

EROL ŞAHİN
YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR

Önder Gazetesi'nin 21. yayın yılına girmesinden duyduğum memnuniyeti bir kez daha ifade etmek istiyorum. Bölgenin köklü ve istikrarlı gazetelerinden biri olan ve bölgede gelişen olayların okuyucuya aktarılmasında etkin rol oynayan Önder Gazetesi gerek gazete gerek internet sitesi ile sıklıkla takip edilmektedir. Bundan sonra da başarılı, tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışınızın devamını dilerim.

SAADET PARTİSİ KDZ.EREĞLİ İLÇE YÖNETİMİ

Saadet Partisi Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Gökhan Göktaş, Siyasi İşler Başkanı Ahmet Keleş, Tanıtma Başkanı Salih Dönmez, Seçim İşçileri Başkanı Hasan Çamur gazeteniz Önder'in merkez bürosunu ziyaret ettiler, kuruluş yıldönümünü pastası kestiler. Sorumlu Müdür Mustafa Kemal Bektaş ile görüşen ve Saadet Partisi Kdz.Ereğli İlçe Yöneticileri, Tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışınızın devamını diler daha nice yıllara ulaşmanızı temenni ederiz sözleri ile konuştular. İlçe Başkanı Gökhan Göktaş, göreve geldikleri günden buyana başarılı çalışmalara imza atmaya çalıştıklarını birlik ve beraberlik içerisinde partiyi daha ileri noktalara taşımayı hedeflediklerini söyledi. Yaklaşık 1 saat süren ziyarette çarpıcı açıklamalara da yer veren Saadet Partisi İlçe Başkanı Gökhan Göktaş'ın detaylı haberini bir gün sonra gazeteniz Önder'de okuyabilirsiniz.

ZAMAN-CİHAN

Zaman Gazetesi Kdz. Ereğli Temsilcisi Fikret Altıalay, Cihan Haber Ajansı Kdz.Ereğli Muhabiri Sinan Kabatepe'de Gazeteniz Önder'in kuruluş yıldönümünü merkez bürosunu ziyaret ederek kutladı. Getirdikleri pastayı Sorumlu Müdür Mustafa Kemal Bektaş ile birlikte kesen Altıalay, Önder Gazetesi'nin yeni yayın yıldönümünü kutlar başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim dedi.

TGC YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE
ZGC BAŞKANI DERYA AKBIYIK
EGD BAŞKANI NECATİ GÜNAY
ÇGD BAŞKANI SEZAİ BİLİCİ

İmtiyaz Sahipliğini Celal Bozkuş'un yaptığı, Sorumlu Müdür M. Kemal Bektaş'ın, genel yayın yönetmeni Mehmet Emrah Bozkuş, Sayfa Editörü, Derya Tetik, yazı ailesi, muhabir, temsilcilerinin, teknik ekip ve dağıtıcılarının da 21.yılını tebrik eder, başarılar dileriz. 21 yıl yerel basın da gazetecilik çok kolay bir olay değildir. Sürekli ve devamlı yayın politikası, Zonguldak İlinin ve Ereğli İlçemizin önemli sorunların da öncü rol oynayan, toplumu bilgilendiren ve aydınlatan gazeteniz, bölgemizin sesi, gözü, kulağı olmuştur. Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğünün Sarı Basın Kartına gazeteniz çalışanların ve imtiyaz sahibinin sahip olması gazetenizin yerel basına verdiği önemi göstermektedir. Bundan sonraki yayın hayatınızda da başarılar diler,  Nice 21 yıllara.

ALAPLI GAZETECİLER DERNEĞİ BAŞKANI

DOĞAN BOSTANCI

Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutluyor daha nice yıllara birlik ve beraberlik içerisinde ulaşmanızı temenni ediyorum.

ÖNAY ALPAGO

Eski Devlet Bakanı Önay Alpago da gazetemiz merkezine çiçek
göndererek kuruluş yıldönümümüzü kutladı.

ALİ AKBULUT

Kdz.Ereğli'nin yetiştirdiği isimlerden Erdemir emeklisi ve bir süre önce de Antalya'ya yerleşerek Antiochia Restaruant'ı kuran Ali Akbulut, Ereğli'ye gelişinde gazeteniz Önder'in merkez bürosunu ziyaret etti. Gazeteniz Önder'in kuruluş yıldönümünü kutlayan ve Antalya'dan sürekli takip ettiğni belirten Akbulut, İlkeli, tarafsız yayıncılık anlayışınızın devamını dileriz. Bölgemizde olan gelişmeleri internet siteniz aracılığı ile de yakınen takip etmekteyiz. Emeği geçen çalışan tüm personeline saygılar sunuyoruz. Yine buradan Ereğlili dostlarımıza da selamlarımızı iletiyoruz Antalya'da her zaman bir kapıları vardır, Ereğlili dostları misafir etmekten onur duyarız dedi.

ALİ SUAT ESER ve EŞİ İLKAY ESER

Duayen gazetesi Ali Suat Eser ve eşi İlkay Eser gazeteniz Önder'in merkez bürosunu ziyaret etti. Eser Ailesi, Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutladı gazetenin sahibinden tüm çalışanlarına kadar özverili çalışmalarına teşekkür etti.

HASAN YILMAZ ve İLHAN YAZICIOĞLU

Kdz. Ereğli'nin tanınmış simalarından Kdz. Ereğlililer Derneği Başkanı Hasan Yılmaz ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Yazıcıoğlu da gazeteniz Önder'i ziyaret etti kuruluş yıldönümümüzü kutladı.

SELİM ASLANKAYA
22 Nisan 1992 tarihinde kurularak yayın hayatına başlayan gazetenizin, 21. kuruluş yıl dönümünü kutlar, TED Kdz. Ereğli Koleji olarak basın - yayın hayatınızda başarılarınızın devamını dileriz.

DOĞAN GÖNÜLLÜ
Kdz. Ereğli'de yayın hayatını sürdüren Demokrat Gazetesi Genel Müdürü Doğan Gönüllü, gazeteniz Önder'in 21. Kuruluş yıldönümünü kutlayanlar arasında.

YASİN ERDOĞANOĞLU

Kdz. Ereğli'nin yetiştirdiği tanınmış simalardan Erdoğanoğlu Metal'in sahibi Yasin Erdoğanoğlu gazetemiz merkezini ziyaret ederek, Sayfa Editörümüz Derya Cebesoy Tetik ile görüştü.
Erdoğanoğlu, gazeteniz Önder'in kuruluş yıldönümünü kutlayarak, başarı dolu yayın hayatı diledi.

ALMANYA ZONGULDAKLILAR DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI EROL YUKARIBAŞ

Önder Gazetesi gurbette yaşayan bizler için son derece önemli. 20 Yayın yılını geride bırakıp 21. Yayın yılına girmesinden ötürü de duyduğumuz memnuniyeti bir kez daha ifade etmek istiyoruz. Gurbette bulunan vatandaşlarımızın sesi olan bölgesindeki gelişmeleri tarafsız, ilkeli bir şekilde okuyucuya aktaran Önder Gazetesi'nin tüm çalışanlarını başarılı çalışmalarından ötürü kutluyorum. Almanya'da bulunan tüm Zonguldak'lı gurbetçilerimiz adına yeni yıldönümünüzü kutlar saygılarımızı sunarız.

ALAPLI BELEDİYE BAŞKANI
NEVZAT ÇİMENOĞLU

Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu beraberinde Basın Danışmanı Tuncay Tokay ile gazeteniz Önder'in merkez bürosunu ziyaret etti. Çimenoğlu, Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutladı gazetenin sahibinden tüm çalışanlarına kadar özverili çalışmalarına teşekkür etti.

CHP KDZ.EREĞLİ İLÇE YÖNETİMİ

CHP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, İl Başkan Yardımcısı Engin Nuri Şahin, İlçe Sekreteri Ayşegül Erdoğan, İlçe Başkan Yardımcısı Ertan Acur, İlçe Sekreter Yardımcısı Gülşen Onat, Gazeteniz Önder'in merkez bürosunu ziyaret ederek 21. Yayın yıldönümünü kutladılar. İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, 21 yıl kesintisiz bir şekilde yerel basının ayakta durması Ereğli'ye hizmet etmesi gerçekten övünülecek bir şey. Ereğli gibi bir kentte ciddi anlamda ayakta durmasını sağlayan güvenilirliğini sağlayan yayın ilkelerine uyarak ayakta kalınabilir. Bundan sonraki yayın yaşamınızda da tüm Önder Gazetesi ailesine başarılar diliyorum dedi.

AVUKAT YÜCEL ECER

Avukat Yücel Eser'de kutlama ziyaretinde, Önder Gazetesi'nin ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışının devamını diliyorum. Nice 21 yıllara aynı doğrultuda ulaşırsınız. Gazetenin sahibinden dağıtıcısına kadar okuyucu ile buluşmasında emeği geçen herkesi kutluyorum dedi.

BEKTAŞ DEMİR ÇELİK
Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutlar
nice mutlu yıllar dileriz.

AK SİGORTA KDZ.EREĞLİ
Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutlarız.

YALÇIN KASAPOĞLU

Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutlarım...

KEMAL HABERAL
Bölgenin saygın gazetelerinin başında gelen Önder Gazetesi'nin 20. Yayın yılını geride bırakıp 21. Yayın yılına girmesinden duyduğum memnuniyeti ifade etmek isterim. Gazetenin sahibinden okuyucu ile buluşmasında emeği geçen herkesi kutlar başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim. Önder Gazetesi gazetenin yanı sıra internet ortamında da binlerce kişiye hitap etmektedir. Gelinen noktada çıtanızın daha yukarılar olmasını temenni ederek kuruluş yıldönümünüzü kutlarım.

AKP KDZ. EREĞLİ İLÇE YÖNETİMİ

AKP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Adem Öztürk, İlçe yöneticileri, Belediye Meclis Üyesi Yusuf Kalay gazeteniz Önder'in merkez bürosunu ziyaret ettiler. İlçe Başkanı Öztürk, Tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışınızın devamını diliyoruz. Önder Gazetesi bölgenin köklü gazetelerinden bir tanesi. Gerek gazete gerek internet sitesi pek çok kişiye ulaşabilmekte. Gazete sahibinden tüm çalışanlarına kadar başarılar diliyorum sözleri ile konuşurken Belediye Meclis Üyesi Kalay ise, Önder Gazetesi'nin ilkeli ve tarafsız yayıncılığının daha nice uzun yıllar sürmesini temenni ediyorum dedi.

ÇİLEK HALK OTOBÜSLERİ KOOPERATİFİ

Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Murat Akyüz, Denetim Kurulu Başkanı Faruk Deniz, Sekreter Özlem Erkan gazeteniz Önder'in merkez bürosunu ziyaret ederek getirdikleri pastayı ikram ettiler ve hayırlı olsun temennisinde bulundular. Akyüz, Önder Gazetesi'nin tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışının devamını diliyoruz. Biz bölgemizde iyi bir şeylerin olmasını isteyen bölgeye hizmet eden insanlarız. Üzerimize ne tür sorumluluk düşüyorsa yapmaya hazırız. Bölgemizin sorunlarının tespiti olsun çözümü olsun itici bir güçsünüz. Yeni yayın yıldönümünüzü kutluyorum dedi.

GMİS ARMUTÇUK ŞUBESİ

Genel Maden İşçileri Sendikası Armutçuk Şube Başkanı İsa Mutlu beraberinde Şube Sekreteri Ali Eşitmez ile gazeteniz Önder'i ziyaret etti. Mutlu, Önder Gazetesi'nin 21. Yayın yılına girmesini kutluyoruz daha nice uzun yıllara ilkeli yayıncılık anlayışınız ile ulaşmanızı temenni ederiz. Gerek maden işçisinin gerek emekçilerin eylemlerinde etkinliklerinde gösterdiğiniz hassasiyete de teşekkür ediyorum dedi. Eşitmez de, Nice yıllara Önder Gazetesi sözlerini kullandı.

SAVAŞ ÇİL
Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutluyorum

DURMUŞ SEVİNDİK
Mutlu yıllar Önder Gazetesi ve çalışanları... Başarılar...

AYDIN ARSLANYILMAZ
Önder Gazetemize başarılar temenni ediyorum,

DR. HÜSEYİN UYSAL
Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutlarım,
nice senelere.....

UĞUR EMİROĞLU
Kuruluş yıldönümünüz kutlu olsun..

AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ
PROF.DR.ERCAN CANDAN

Yayın hayatınıza başladığınız 1992 yılından günümüze gerçekleştirdiğiniz dürüst, ilkeli, tarafsız ve objektif yayınlardan dolayı başta şahsınızı ve tüm çalışma ekibinizi tebrik ederim. Bu ilkeler ışığında gerçekleştirdiğiniz yayınların devamını ve 21. Yılınızda başarılarınızın devamını diler, selam ve saygılarımı sunarım.

GMİS GENEL BAŞKANI
EYÜP ALABAŞ

Sorumlu Müdürlüğünü Mustafa Kemal Bektaş'ın, Genel Yayın Yönetmenliğini Mehmet Emrah Bozkuş'un yaptığı Önder Gazetesi'nin 21. Yayın yılını ve şahsınızda emek veren tüm çalışanlarınızı en içten dileklerimle kutlarım. Önder Gazetesi, ilkeli ve objektif yayın anlayışı ile bölgemizin en köklü gazetelerinden biri durumundadır. Yürüttüğünüz kamu göreviyle daha uzun yıllar bölgemize ve ülkemize hizmet edeceğinize inanıyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

ALAPLI KENT KONSEYİ
ALAPLI KIZILAY DERNEĞİ

Alaplı Kent Konseyi Başkanı Mustafa Öztürk, Kızılay Derneği Başkanı Hayri Yiğit, Haber Alaplı Editörü Mustafa Kanca, 21. Yayın yıldönümünü kutladılar. Öztürk, Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutluyoruz nice uzun yıllar temenni ediyor ilkeli, tarafsız yayıncılık anlayışınızın devamını diliyorum sözleri ile konuşurken Alaplı Kızılay Derneği Başkanı Hayri Yiğit ise, Gazetenizden çok memnunuz, arkadaşınız Cem Sürmeneli olsun sizler olsun yapmış olduğunuz çalışmaların gazetenizde halka anlatıyorsunuz.
Kızılay Yönetimi olarak teşekkür ediyorum. İnşallah 22. Yayın yılını da burada kutlarız sözleri ile konuştu. Haber Alaplı Editörü ve Kızılay Derneği Yöneticisi Mustafa Kanca'da kuruluş yıldönümümüzü kutlayan isimler arasında yeraldı.

KDZ.EREĞLİ TSO BAŞKAN YARDIMCISI
NİYAZİ ÖZCAN

Bölgemizin köklü gazetelerinden bir tanesi olan Önder Gazetesi'nin 20 yılı geride bırakıp 21. Yayın yılına girmesi bölgemiz için de önemlidir. Gazetenin sahibinden okuyucu ile buluşturan personeline kadar emeği geçen herkesi kutluyor, tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışınızın devamını diliyorum.


CHP ZONGULDAK İL BAŞKANI TÜMER PEKER
1992 yılından bu yana Ereğli-Zonguldak havalisinde yapmış olduğunuz ilkeli, tarafsız, özgür yayıncılık ve halkın bilgi edinme hakkında göstermiş olduğunuz tutarlı duruşunuz nedeniyle gazetede emeği geçen tüm çalışanlarında, aynı yayıncılık ilkeleri ışığında 21. Yılınızı şahsınızda kutlar, başarılar dilerim.

KDZ. EREĞLİ MUHTARLAR DERNEĞİ
BAŞKANI ŞAKİR BAŞOL VE YÖNETİM KURULU

Gazeteniz Önder'in kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimizle kutlarız. Gerek muhtarlarımızın gerek derneğimizin çalışmalarını yakından takip eden sorunları yetkililere iletmekte etkili olan Önder Gazetesi'nin dağıtıcısından gazetenin sahibine kadar başarılı çalışmalarınızdan ötürü kutluyorum. Nice yıllara ulaşmanızı temenni ediyor tüm muhtarlarımız adına saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

KDZ. EREĞLİ DEVLET
HASTANESİ BAŞHEKİMİ
MUHARREM ERDEM

Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutlar nice yıllara ulaşmanızı temenni ederim.

YAZICIOĞLU ŞİRKETLER GRUBU
Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Yazıcıoğlu ve Türk Hava Kurumu Kdz.Ereğli Şube Başkanı, Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Likoğlu, İHA Kdz.Ereğli ve Alaplı Muhabiri Hasan Haşıl ile birlikte gazetemiz merkez bürosunu ziyaret ederek 21. Yayın yılı pastası kestiler. Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Yazıcıoğlu, Önder Gazetesi'ni gerek gazete gerek internet sitesini sürekli takip ediyoruz. İlkeli ve dürüst yayıncılık anlayışınızın devamını diler, saygılar sunarız dedi.

ERDEMİR BASIN ŞEFİ
NOYAN KESKİN

Toplumsal duyarlılıkla; demokrasinin sağlıklı işlemesinde, kamuoyunun bilgilendirilmesi ve farkındalığın artırılmasında önemli rolü olan, yerel basınımızın etkili yayın organlarından Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutlar, şahsınızda tüm çalışma arkadaşlarınıza uzun ve başarılı yayın hayatı dilerim.

TÜRK HAVA KURUMU KDZ. EREĞLİ ŞUBE BAŞKANI VE
TSO YÖNETİM KURULU ÜYESİ MUHAMMET LİKOĞLU

Gazeteniz Önder'in kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen tüm personele başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum. Gazete İmtiyaz Sahibi Celal Bozkuş başta olmak üzere tüm yayın ailesine bölgenin gündemini sıcak tuttukları gerekçesi ile teşekkür ediyorum.
Önder Gazetesi'nin resmi internet sitesinin gerek bölgemiz gerek Türkiye gerekse yurt dışından da ciddi oranda takip edildiğini bilmekteyiz. Bu bağlamda objektif tarafsız yayıncılık ilkeniz ile yayın hayatına devamınızı diler, saygılar sunarım.

KDZ. EREĞLİ KAYMAKAMI
İBRAHİM ÇAY

Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutlar başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

KDZ. EREĞLİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
NİYAZİ KOÇAK

22 Nisan 1992 tarihinde kurularak yayın hayatına başlayan gazetenizin, 21. kuruluş yıldönümünü şahsım ve teşkilatım adına kutlar, yeni yayın döneminde başta şahsınız olmak üzere tüm basın kuruluşunuz çalışanlarına sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

TÜRK METAL SENDİKASI
KDZ. EREĞLİ ŞUBE YÖNETİMİ

Türk Metal Sendikası Kdz.Ereğli Şube Sekreteri Metin Ercan, Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen, Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Aldırmaz, İşyeri Temsilcisi Yakup Yılmaz, gazeteniz Önder'i ziyaret etti. Önder Gazetesi'ne tam destek verdiklerini belirten Kdz.Ereğli Şube Sekreteri Metin Ercan, Nice mutlu yıllara birlik ve beraberlik içerisinde ulaşılması temennisiyle Önder Gazetesi'nin 21. Yayın yılına girmesinden ötürü kutluyorum. Gerek gazete gerek internet sitesini takip etmekteyiz, ilkelerinden şaşmadan yayın hayatınıza devam edeceğinize inanıyoruz dedi.

KDZ. EREĞLİ ŞOFÖRLER ODASI
BAŞKANI CEVDET CİVELEK

Gazeteniz Önder'in merkez bürosunu ziyaret eden Kdz.Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, Kuruluş yıldönümünüzü kutluyorum ilkeli tarafsız ve objektif yayıncılık anlayışınızın devamını diliyorum sözleri ile düşüncelerini aktardı.

KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ ÖNCEKİ
BAŞKANI MURAT SESLİ

Gazeteniz Önder'in merkez bürosuna hem çiçek gönderen hem bizzat gelen Kdz.Ereğli Belediyesi'nin önceki Başkanı Murat Sesli'de, Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutluyorum sahibi Celal Bozkuş başta olmak üzere okuyucuya ulaşmasında emeği geçen tüm personeli başarılı çalışmalarının devamını biliyorum dedi.

YAŞAR BALCI
CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ
ADAY ADAYI

Gazeteniz Önder'in merkez bürosunu ziyaret eden geçtiğimiz dönemin CHP Zonguldak Milletvekili aday adaylarından Yaşar Balcı, Önder Gazetesi'nin ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışının devamını diliyor, nice yıllara ulaşmanızı temenni ediyorum sözleri ile konuştu.

KANDİLLİLER DAYANIŞMA
VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU

Bölgemizde vatandaşlarımızın haber alma hakkının kullanılmasına aracılık etme ve kamuoyunu aydınlatma görevini ilkeli ve tarafsız olarak yerine getirme gayreti içinde olan Önder Gazetesinin kuruluş yıldönümünü kutlar, bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dileriz.

KARADENİZSPOR YÖNETİM KURULU

Çok saygı değer Önder Gazetesi Yönetimi…
21.Yaş gününüzü en içten dileklerimle Karadenizspor Kulübü Yönetim Kurulu olarak kutlarız. Saygın bir medya kuruluşu olan Önder Gazetesi'nin varlığı bölge medyasına da güç katmaktadır. Spora olan katkınızı inkar edemeyiz. 21. Yıl gibi neredeyse çeyrek asırlık olan Önder Gazetesi bölge halkı tarafından azımsanamaz oranlarda takip edilmektedir. Tekrardan yaş gününüzü kutlarken her zaman olduğu gibi spora yapacağınız haberlerle katkınızı bekliyor olacağız

İHA MUHABİRİ HASAN HAŞIL
İhlas Haber Ajansı Kdz. Ereğli ve Alaplı Muhabiri Hasan Haşıl'da gazeteniz Önder'in merkez bürosunu ziyaret etti, getirdiği pastayı Sorumlu Müdür Mustafa Kemal Bektaş, Sayfa Editörü Derya Tetik, Teknik Personel İbrahim Erarslan ile birlikte kesti, kuruluş yıldönümünü kutladı, başarılar diledi.

YAZICIOĞLU ŞİRKETLER GRUBU
YÖNETİM KURULU ÜYESİ İSMET YAZICIOĞLU

Gazeteniz Önder'in kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle sunarım. Gazetenin kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen okuyucu ile buluşmasında mesai harcayan her arkadaşa da çalışmalarında başarılar dilerim. Bölgenin gelişen kültürel, ekonomik ve sosyal olaylarında vatandaşı bilgilendirme görevini en iyi şekilde yaptığınız için ise şahsım olarak sizlere teşekkür ederim.

İHA BÖLGE MÜDÜRÜ VE TGC İL TEMSİLCİSİ
OSMAN SAV

Önder Gazetesi'nin 21. Yayın yıldönümüne girmesini kutlar daha nice yıllara başarı ile ulaşmanızı temenni ederim.

HÜSEYİN VE CEMAL YAĞMUROĞLU
Gazeteniz Önder'in merkez bürosuna çiçek gönderen ve telefonla arayan Hüseyin ve Cemal Yağmuroğlu da kuruluş yıldönümünü şu sözlerle kutladı: Başta gazetenin İmtiyaz Sahibi Celal Bozkuş olmak üzere Önder Gazetesi ailesinin 21. Yayın yıldönümüne girmesinden ötürü kutlarız. Daha nice 21 yıllara ulaşmanız temennisiyle saygı ve sevgilerimizi sunarız.

TÜRKER ERTÜRK
KARADENİZ BÖLGE VE GARNİZON ESKİ KOMUTANI

Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutlarım.

KAMURAN AYYILDIZ
ŞEHİR PLANCISI

Merkez bürosunu ziyaret eden gazeteniz Önder'in köşe yazarlarından şehir plancısı Kamuran Ayyıldız ise, İlkeli, tarafsız ve gündemi belirleyen yayıncılık anlayışınızın devamını diler, gazete sahibinden teknik personele kadar başarılı çalışmalarını kutlar nice daha uzun yıllara ulaşmanızı temenni ederim dedi.

GAZETECİ FİKRİ CİNOKUR
Gazetecilerin fikirlerinden ve yazdıkları haberlerden ve sırf muhalefet olduklarından dolayı cezaevlerine atılmadığı, demokrasinin yeşerdiği nice yıllara. Yazılmamış kitapların yasaklanmadığı bir Türkiye özlemi içinde nice 20'li yıllara diliyorum.

KDZ.EREĞLİ LİSESİ MEZUNLARI DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI CÜNEYT ŞAHİNÖZ

Öncelikle şahsım ve ailem adına sonra da Karadeniz Ereğli Lisesi Mezunları Derneği Yönetim Kurulu adına doğum gününüzü kutlar sevdikleriniz ile birlikte nice sağlıklı başarılı yaşlara ermenizi dilerim.

KDZ. EREĞLİ TİCARET VE SANAYİ ODASI
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
MEHMET GENÇ

Kurumunuzun 21.yayın yıldönümünüzde tarafsız yayın anlayışınızla devam ettiğiniz bu yolda Önder Gazetesi Kurucularına ve tüm emeği geçen çalışma arkadaşlarınızı tebrik eder, başarılı ve ilkeli yayıncılığınızın devamını dileriz.

KDZ. EREĞLİ ŞOFÖRLER VE
OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKANI
CEVDET CİVELEK

Bölgemizin istikrarlı gazeteleri arasında önde gelen ÖNDER Gazetesi'nin 21. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Görsel ve işitsel medyanın yanında yazılı basınımızın yeri elbette farklıdır. Başta ilçemiz olmak üzere, Zonguldak bölgesindeki saygın ve düzeyli gazeteler arasında en iyi yere sahip olan Gazetesi'ne ve değerli çalışanlarına yeni yayın döneminde de başarılar temenni ediyorum.

ERDEMİR BASIN BÜROSU

Erdemir Basın Şefi Noyan Keskin, Basın Uzmanı Korhan Gümüştekin, Basın Uzmanı Aziz Demirok 21. Yayın yıldönümünü kutladılar. Basın Şefi Keskin, Toplumsal duyarlılıkla; demokrasinin sağlıklı işlemesinde, kamuoyunun bilgilendirilmesi ve farkındalığın artırılmasında önemli rolü olan, yerel basınımızın etkili yayın organlarından Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutlar, şahsınızda tüm çalışma arkadaşlarınıza uzun ve başarılı yayın hayatı dilerim dedi.

KDZ. EREĞLİ ZİRAAT ODASI
YÖNETİM KURULU

Bölgemizin önemli basın kuruluşlarından bir tanesi olan Önder Gazetesi'nin 21. Yayın yılına girmesini Kdz. Ereğli Ziraat Odası Yönetim Kurulu olarak kutlarız. Seviyeli, ilkeli yayıncılık anlayışınızın devamını diler, daha nice yıllara ulaşmanızı temenni ederiz.

EREĞLİ EKİP GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ
ALTAN AKÇAKESE

Bölgemizin en önemli basın kuruluşlarından biri olan ve bizler için adı gibi önder olan gazetenizin kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimizle kutlar, başarılarınızın devamını dilerim.

GÜNDEM GAZETESİ
İMTİYAZ SAHİBİ ÇETİN ESER

Gazeteniz Önder'in merkez bürosunu ziyaret eden Gündem Gazetesi imtiyaz sahibi Çetin Eser, gazete personelinden Yasin Ören ve Şaban Atalay kuruluş yıldönümünü kutladılar yeni yayın hayatında başarılar dilediler.

DOKTOR RECEP ERDOĞAN
Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutluyor daha nice başarılı yıllara birlik ve beraberlik içerisinde ulaşmanızı temenni ediyor, saygılar sunuyorum.

KADIKÖY MEPHİSTO KİTABEVİ
Mephisto olarak yeni yaşınızı kutlar mutluluklar dileriz.

TURGUT HAMZAÇEBİ
Başarı ve mutluluk dolu nice yıllar...

MALİK BIYIKLI
Nice yıllara bozulmayan çizginizle beraber selamlar.

GÜLER ERDOĞAN
Mutlu yıllar Önder Gazetesi ve çalışanları... Başarılar...

SERAP BÜLBÜL
Geçmişte kalan başarılı bir yıla nokta koyup çok daha başarılara yol alan, yeni adımlarınızın daimi olması dileğiyle…

OSMAN KANCA
Gazete (m) izin yıldönümünü kutluyor, uzun seneler bölgemize ve insanımıza hizmet etmesini temenni ediyorum.

MUSTAFA ÖZDEMİR
Sizlerle doğru haberi dürüst ve özgür basıncılığın özverili çalışmalarının ne demek olduğunu görüyoruz. İyi ki varsınız, başarılarınızın devamını dileriz.

ALTINER KALAFAT
Nice uzun yılları sağlık, mutluluk içinde geçirmenizi diler. Doğum yılınızı kutlarım.

BİLAL GÜNER
Doğum gününüzü kutluyorum nice yıllara inşallah Önder Gazetemize başarılar temenni ediyorum, saygılarımla.

CENGİZ BOZLAR
Doğum gününüz kutlu olsun. Önder Gazetemize nice başarılarının devamını diliyorum.

ASLI ÖZ
Doğum gününüz kutlu olsun sağlıklı mutlu başarılı nice senelere…

TÜLAY TAŞÇI KURAN
Nice Yıllara Önder Gazetesi…

NİLAY AZIK
Başarılarınızın devamını dilerim, nice yıllara.

NURETTİN ÖZEN
Doğum gününüz kutlu olsun.

MUKADDER GÜLSEVER
Doğum gününüz kutlu olsun... Nice yıllara...

ADEM KARADENİZ
Doğum gününüzü en içten dilerimle Kutlar. Özgür bağımsız yayınlar dilerim. Nice seneler diliyorum.

MUSA'NIN YERİ
Musa'nın yeri olarak doğum gününüzü en içten dileklerimizle kutlarız.

SELAHATTİN BORAN
Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutlarım, nice senelere.....

AHMET FİKRİ KIZMAZ
Doğum gününü kutlarım. Nice yıllara....

NADİDE YÜCE
Nice Yıllara…

ASENA TEKİN
Nice senelere.

ÖMER TEKCAN
Nice senelere...

FARUK KESİM
Mutlu yıllar…

SEVİL ÖZTÜRK
Mutlu, sağlıklı yıllar diliyorum:)

TUNCAY AYDOĞMUŞ
Nice yıllara sağlıkla...

ENGİN YILDIRIM
Mutluluk ve başarılı uzun yıllar temennisiyle yeni yıldönümünüz kutlu olsun.

ŞABAN ATALAY
Mutlu yıllar.

NACİ FERHAT
Doğum gününüzü kutlarım saygılarımla.

MÜSİAD KDZ.EREĞLİ ŞUBE BAŞKANI
FARUK YAZICI

20. Yayın yıldönümünü geride bırakan gazeteniz Önder'in 21. Yayın yılına girmiş olduğu haberini almış bulunmaktayız. Geçen 20 senelik zaman zarfında bölgemizde meydana gelen olayların kamuoyuna yansıtılması noktasında göstermekte olduğunuz objektif ve tarafsız yayın anlayışınızdan dolayı sizleri tebrik ederken daha nice uzun yıllar başarılı çalışmalara imza atacağınıza can-ı gönülden inandığımızı da belirtmek isterim. Bu vesile ile şahsım ve dernek üyelerimiz adına bundan sonra yapacak olduğunuz çalışmalarda başarılar dilerken, başta siz olmak üzere gazetenizin baskısından bizlere ulaştırılmasında kadar emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarınızın da 21. Yayın yıldönümünü kutlarım.

CHP ALAPLI İLÇE BAŞKANI
NURİ TEKİN

Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutlarım. Bölgede gelişen olayların gerek gazete gerek internet sitesi aracılığı ile vatandaşa duyurulmasında tarafsız ve ilkeli
yayıncılık anlayışınızın devamını diliyorum.

MEMLEKET GAZETESİ

Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Solmaz, Haber Müdürü Recep Akkaya'da yaptıkları ziyarette, Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümü kutlar çalışanlarına başarılar dileriz dediler.

FAZİLET ÖZTÜRK
Kuruluş yıldönümü ile bir kez daha Yerel Basın alanında Özgürlüğün simgesi olma yolunda bir adım daha attığınızı yaşayabilmek çok kolay olmasa gerek. Sizin ilk KURULUŞUNUZ GÜNÜNDEN itibaren yayın hayatında gösterdiğiniz çaba ve ilkeli duruşunuz her zaman takdirle karşılanmıştır. Bu süreçte ayakta kalabilmek başarının bir başka göstergesidir. Bu bakımdan ÖNDER çalışan ve çalıştıranları kutluyor. Düşünce Özgürlüğü anlayışı içinde, tarafsız ve ilkeli yayın hayatınızın devamını diliyorum.

AZMİ NABA
Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutluyorum nice mutlu yıllara ulaşmanızı temenni ediyorum.

AYHAN ATAY
Önder Gazetesi sürekli takip ettiğimiz bir gazete. İnternet sitesi olsun gazetesi olsun başarılı habercilik yayınlarına önem verdiğiniz için kutluyor daha nice yıllara ulaşmanızı temenni ediyorum.

CELAL TATAR
Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutluyor, başarılı yıllar diliyorum.

KDZ.EREĞLİ TSO GENEL SEKRETERİ
GÜNDÜZ ACAR

Önder Gazetesi'nin 21. Yayın yılına girmesinden dolayı kutluyorum. Daha nice uzun yıllara birlik ve beraberlik içerisinde ulaşmanızı temenni ediyorum.

ÖMER BAŞOĞLU
Sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk dolu özgürce ve gönlünüzce nice başarılı yıllar dilerim.

AYHAN AYDOS
Örnek teşkil eden bir mesleki ciddiyet ve hizmet etkinliği içerisinde tarafsız ve doğru habercilik yapan Gazetenizin kuruluş yıl dönümünü kutluyor, sosyal ve kültürel yaşantısında halkımızın duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olması temennisiyle gazete çalışanlarına sağlık ve başarılar diliyorum. Saygılarımla.

AYŞE BEKAR
Sizler ilkeli doğru haber anlayışıyla var olduğunuz sürece bizler de daima sizlerle olacağız, İyiki varsınız, nice nice yıllar var olmanız dileğiyle.

NURAY AÇAR
Sağlıklı huzurlu ve başarılı bir ömür dileklerimle. Doğum gününüz kutlu olsun...

MEHMET ALTAY
Başarılı yayın hayatınızda nice yıllar dilerim. Selamlar…

MUSTAFA KANCA
Doğum gününüz kutlu olsun…

AYNUR UYSAL
Doğum gününüz kutlu olsun. Sağlık ve başarılarla nice yıllara.

NECDET ERÇETİN
Allah sevdiklerinizle mutlu bir ömür nasip etsin yeni yayın yıldönümünüz kutlu olsun.
KENAN ÇUBUKÇUOĞLU
Daha nice yıllara daha nice tarafsız yazılara…

YAVUZ AKÇAKESE
Daha nice nice yaşlara, başarılarınızın devamı dileğiyle…

HAKAN AKTÜRK
Nice senelere…

BİNALİ ACUN
Nice başarılı yayın hayatlarınız olsun…

ALAADDİN SARI
Nice başarılı yıllara.

SELDA TAŞ
Doğum Gününüz Kutlu Olsun...!

ELİF TOP
Nice mutlu senelere. Başarılarınızın devamını dilerim.

MEHMET BAŞÇİÇEK
Nice yıllara…

GÖNÜL ÇELİK
Nice başarılı yıllara...

CANAN DİKİCİ TURPÇU
Nice 20 yıllara yolunuz açık olsun…

SABRİ SOYÇELİK
Doğum günün kutlu olsun.

MUSTAFA KELEŞ
Doğum gününüz kutlu olsun.

MUSTAFA KARAGÖZ
Nice mutlu yıllara ulaşmanız temennisiyle…

AKIN BODUR
Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutlar, başarılar dilerim.

NERAY KESİNBAŞOĞLU
Önder Gazetesi'nin 20. Yaşı hayırlı olsun, nice yıllara.

VEDAT ATASOY
Doğum gününüz kutlu olsun.

ABDÜLKADİR AKYÜREK
Nice Mutlu Yıllar Diliyorum. Ömrünüz Uzun Olsun.

SEMİH ÇOLAK
Nice senelere, hayal ettiğiniz her şey gerçek olsun, sevgiyle kalın.

KORAY YAZICI
Yeni yaşınızı en içten dileklerimle kutlar esenlikler dilerim...

NACİ FERHAT
Doğum gününüz kutlu olsun…

AHMET KELEŞ
Doğum gününüzü kutlar sevdikleriniz ve sevenleriniz ile ömür boyu saadetler dilerim...

SİBEL İŞERİ BULTAN
Mutlu Yıllar..

KEMAL AYDENİZ
Mutlu yıllar Önder Gazetesi. Başarılarınızın devamını dilerim

AYKUT YAVUZ
Doğum gününüz kutlu olsun, nice senelere :)

YILMAZ SERDAR
Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

ABDULLAH KEREM SABRİ
Mutlu sağlıklı nice güzel senelere.

ERDAL ÖZCAN
Nice mutlu yıllara ...

FİLİZ KILIÇ
Doğum gününüz kutlu olsun nice sağlık mutlu senelere..

İHSAN KÖSTEKÇİ
Nice yıllara.

ÇETİN YILMAZ
Mutlu yıllar.

HASAN CANVER
Senelerce var olmanız dileğiyle, nice seneler dilerim.

AYDIN ÖZTÜRK
Nice senelere.

MERT AYBARS
Nice başarılı yıllara.

EMİNE GÜN
Başarılarınızın devamı dileğiyle nice m utlu senelere…

EROL OYNAR
Yeni yayın döneminizde de başarılarınızın devamı dileklerimle.

KEMAL ULUDAĞ
Mutlu yıllar…

TEYADİP ULĞOKİL
Önder Gazetesi'nin yeni yaşını kutlarım.

ETEM ÖZDEMİR
Doğum günün kutlu olsun nice yıllara…

EVŞEN BEKTAŞ
Tarafsız ve Doğru Habercilik Yapan Gazetemizin Kuruluş Yıl Dönümünü Kutluyor, Nice Başarılı Yayınlar Diliyorum…

EROL AYKİZ
Nice başarılı senelere.

METİN ÖZCAN
Doğum günün kutlu olsun.

MUSTAFA ABDÜLBAKİOĞLU
Nice Yıllara…

YENİDOĞANCILAR SÜTLÜCE KÖYÜ
Doğum gününüz kutlu olsun nice mutlu yıllara. . .

YUSUF ASLAN
Doğum gününüz kutlu olsun nice seneler...

MESUT YILMAZ
Yayın hayatına atıldığınız dünden bugüne güzel haberlerle halkı aydınlattığınız ve gelişmeleri saniye saniye aktardığınız için bir okuyucu olarak teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim. Nice mutlu yıllara...

HÜSEYİN ALTAY
Doğum gününüz kutlu olsun...

YAKUP ULUPINAR
Nice yıllara…

YÜKSEL DEMİRBAŞ
Gazetenize uzun yıllar dilerim.

AYKUT TOKGÖZ
Nice başarılı yıllara...

FAHRİ SAKA
Yayın hayatınızda başarı ve uzun yıllar dilerim.

İLHAN AKKAYA
Başarılar dolu yeni bir yayın hayatı dilerim. Daha nice 20 yıllara! Hepinizi kutluyorum.

ŞABAN ÜSTÜN
Nice iyi yıllara.

FATMA YILMAZ MERAY
Doğum Gününüz Kutlu Olsun...!

İBRAHİM CAN
Yolunuz açık olsun. Nice 20 yıllara, sevdiklerinizle...

EMİNE BOZKURT
Nice senelere..

ERGİN DİLEK
Nice 20 Yıllara...

CEVAT ÇEVİK
Kuruluş yıldönümünü kutlar nice yıllara başarı ile ulaşmanızı temenni ederim.

HANİFE KURU
Doğum gününüz kutlu olsun.

KÖKSAL SARISOY
Yayın yıldönümünü kutlarım.

YILMAZ KALDIRIM
Doğum gününü kutlar mutluluklar dilerim

SELİM ÖZEKŞİ
Doğum günün kutlu olsun

ERDEM KAZANCI
Nice yıllara…

METİN MUSTAFA
Başarı dolu 20 yılınızı kutlar yayını hayatınızda başarılarınız devamını dilerim.

BÜLENT ÖZ
Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutlarım.

ŞİRİN AYHAN CEBİR
Nice mutlu yıllara.

OKAY MEMİŞ
Nice başarı dolu yıllara

EMRAH AKPINAR
Yayın yıldönümünüzü kutlar, daha nice mutlu yarınlar dilerim, her şey gönlünüzce olsun.

DAVUT UYAR
Nice senelere

ERDOĞAN KUTLU
Kuruluş yıldönümünüz kutlu olsun..

YAŞAR KÖKTÜRK
Nice haber akışının olacağı yıllar temenni eder, kuruluş yıldönümünüzü kutlarım.

HÜSEYİN ÇELİK
Doğum gününüz kutlu olsun nice aydınlık yayınlara.

HASAN KAAN ARSLAN
Nice senelere mutlu bir ömür dilerim.

ALİ TANYERİ
Önder Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutlarım.

ERDİNÇ LİKOĞLU
Doğmanın bedeli ölmek, gençliğin bedeli yaşlılık, sevmenin bedeli fedakarlık, dostluğun bedeli paylaşmak ise bugünün bedeli sizi hatırlamak olsun.


Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
ak kadınları 6 yıl önce

Doğum gününüz kutlu olsun Allah nice 20 senelere erdirsin.

Misafir Avatar
satılmış erdoğan 6 yıl önce

kuruluş yıldönümünüzü,kutlar ilkeli gazetecilik alanında başarılarınızın devamını dilerim
Karasu tapu müdürü

Misafir Avatar
Özgür ÇELİK 6 yıl önce

Yeni yayın döneminizde de önceki yıllarda göstermiş olduğunuz başarıların devamını dilerim. Nice senelere

Misafir Avatar
ERHAN DAYI 6 yıl önce

YAYIN HAYATINIZDA BAŞARILAR DİLERKEN GURBETTEN TAKİPCİNİZ OLARAK SİZLERE UMUTLU İLKELİ SAĞLIKLA NİCE YAYIN DÖNEMİ DİLERİM.HAVRAN NÜFUS MÜDÜRÜ ERHAN DAYI

Misafir Avatar
Ankara'lı 6 yıl önce

Mesleğim gazetecilik olsaydı Önder'de çalışmak isterdim.Çünkü sigorta yatıyor, maaş zamanında ödeniyor.Gazetenin bir çizgisi var ve asla değişmiyor.Haberler gerçek ; yalan yok,kasıt yok, tetikçilik yok.Siz, iyi ki varsınız.

Misafir Avatar
ŞABAN EMİROĞLU.ALAPLI ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ 6 yıl önce

ÖNDER GAZETESİNİN 21. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAR İLKELİ GAZETECİLİK BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

Misafir Avatar
hasan savaşcı 6 yıl önce

onder gazetesinin 21.yılını enicden dileklerimle kutlar dik duruşundan dolayıda tebrik edeeerim

Misafir Avatar
Hasan TURGUT 6 yıl önce

Gazete(m)nizin 21. kuruluş yıldönümünü en içten duygularla kutlarım.KANDillimiz için gösterdiği hassasiyet'e de teşekkür ederim.

banner251

banner185