Bu haber kez okundu.

TAŞINMAZ SATIŞ İLANI
 

  

 

 

Tapu Bilgisi

 

Muhammen Bedeli(TL)

Özellikleri

Açık Adresi

Zonguldak ili, Ereğli ilçesi, Müftü Mahallesi,  405 ada, 629 parselde kayıtlı 955,00 m2 yüzölçümlü ana gayrimenkul üzerinde  bodrum kat 1 bağımsız bölüm no.lu, zemin kat 2 ve 3 bağımsız bölüm no.lu dükkan nitelikli taşınmaz .

5.065.000 TL      

İşyeri-Dükkan

Müftü Mahallesi Uğur Mumcu Cd. No:20  Ereğli/Zonguldak

 

 1. İhaleye katılacak gerçek kişilerin T.C. kimlik numarasını bildirmeleri ve nüfus cüzdanı suretlerini vermeleri, tüzel kişilerin ise vergi kimlik numarasını bildirmeleri gerekmektedir.
 2. Tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imza sirküleri veya  vekaletname vermeleri gerekmektedir. Bu şartları sağlamayanlar ihaleye alınmayacaktır.
 3. İhale ŞİRKET’in usullerine göre Teklif Alma/açık arttırma yöntemi ile aşağıda belirtilen adreste 20.09.2018 tarihinde  saat 11:00’e kadar verilecek teklif mektuplarının değerlendirilmesi ve açık artırma  suretiyle yapılacaktır.   
 4.  Taşınmaza  teklif veren istekliler arasında  20.09.2018 tarihinde saat 11:30-11.45 saatleri arasında  açık artırma yapılarak ihale sonucu belirlenecektir.
 5. Teklifler ve eklerinin 20.09.2018 günü saat 11.00’e kadar aşağıda belirtilen adreste olacak şekilde posta ile gönderilmesi veya elden teslim edilmesi gerekmektedir. Postada meydana gelen gecikmelerden sorumluluk kabul edilmez.  
 6. Satış koşulları ve satışa sunulan varlıklar hakkında daha ayrıntılı bilgi aşağıdaki irtibat kurulacak kişiden temin edilebilecektir.
 7. Teklif verenler bu ilandaki hükümleri, teklif ve taahhütname formundaki satış koşullarını ve ŞİRKET’in ihale usullerini kabul etmiş sayılırlar.
 8. Varlıklar ile ilgili bilgiler taahhüt niteliğinde olmayıp genel bilgi niteliğindedir.
 9. Varlıkların devir ve tescil işlemleriyle ilgili her türlü sözleşme masrafları alıcıya, vergi resim ve harçlar ile buna benzer tüm yükümlülükler yasal düzenlemeler kapsamında taraflara aittir.
 10. ŞİRKET devlet İhale Kanunu ve Kamu İhale Kanununa tabi olmadığından ihale yapıp yapmamakta veya dilediğine yapmakta serbesttir.
 11. Satış ilanında dizgi ve baskı hatası olması halinde ŞİRKET tarafından yapılacak açıklamalar geçerlidir.
 12. Teklifi kabul edilen isteklinin ŞİRKET tarafından verilen sürede yükümlülüklerini yerine getirmemesi veya satın almaktan vazgeçmeleri halinde ŞİRKET ikinci en yüksek teklif sahibinden varlığı satın almasını isteyebilir.
 13. İhaleye katılacaklar muhammen bedelin %2'si oranında teminatı nakdi  olarak 20.09.2018 tarihi saat 11.00'e kadar ihale yapılacak adreste nakden vermeleri gerekmektedir. Teminatı nakden vermeyenler ihaleye katılamayacaklardır.  
 14. İhale bedelinin tamamı  27.09.2018 tarihi mesai bitimine kadar  nakden Yapı Kredi Bankası Ereğli Şubesi nezdindeki daha sonra bildirilecek  hesaba yatıracaklardır.   
 15.  İhale üzerinde bırakılan kişi/şirket ihale bedelinin tamamını belirtilen tarihe kadar ödemez  veya ihaleden  vazgeçmesi durumunda teminat bedeli  iade edilmeyecek şirkete irat kaydedilecektir.

 

NOT: İhale yapılacak adres:Mithatpaşa Mahallesi Şemsi Denizer Sokak No:16 Kat:2 Polat SEZGÜN Muhasebe Bürosu Merkez ZONGULDAK.

 

 

 

 

İrtibat Kurulacak Kişi Bilgisi :

Bayram YAPAR : 0505 781 29 56

Polat SEZGÜN   : 0532 294 66 83

Ümit  GENÇ       : 0545 641 0753


Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner251

banner185