Bu haber kez okundu.

TTK BİNA VERİYOR

Zonguldak İl Genel Meclisi'nin Ekim ayı ilk toplantısının 1 Ekim 2009 Perşembe günü saat 10.00'da İl Özel İdaresi binasındaki İl Genel Meclisi Toplantı Salonu'nda yapılacağı bildirildi. Edindiğimiz bilgilere göre, toplantının gündemi şu maddelerden oluşuyor:
"İl Özel İdaresi'nce Plansız Alanlar İmar Yönetmeliği'nin 43. Maddesi ve Bayındırlık ve İskân Bakanlığı'nın 2003/4 sayılı genelgesinin 2. maddesi gereğince onaylanması istenen, ilimiz Çaycuma İlçesi Kerimler Köyü'nün Köy Yerleşik Alan Planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık Komisyonu'nun 97 no.lu raporunun görüşülmesi. İl Özel İdaresince Plansız Alanlar İmar Yönetmeliği'nin 43. Maddesi ve Bayındırlık ve İskân Bakanlığı'nın 2003/4 sayılı genelgesinin 2. maddesi gereğince onaylanması istenen, ilimiz Çaycuma İlçesi Başaran Köyü'nün Köy Yerleşik Alan Planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık Komisyonu'nun 98 no.lu raporunun görüşülmesi. İl Özel İdaresince Plansız Alanlar İmar Yönetmeliğinin 43. Maddesi ve Bayındırlık ve İskân Bakanlığı'nın 2008/4 sayılı genelgesinin 2. maddesi gereğince onaylanması istenen, ilimiz Çaycuma ilçesi Çayköy köyünün Köy Yerleşik Alan Planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık Komisyonunun 99 no.lu raporunun görüşülmesi. İl Özel İdaresince Plansız Alanlar İmar Yönetmeliğinin 43. Maddesi ve Bayındırlık ve İskân Bakanlığı'nın 2003/4 sayılı genelgesinin 2. maddesi gereğince onaylanması istenen, ilimiz Çaycuma ilçesi Çomranlı köyünün Köy Yerleşik Alan Planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık Komisyonunun 100 no.lu raporunun görüşülmesi. İl Özel İdaresince Plansız Alanlar İmar Yönetmeliğinin 43. Maddesi ve Bayındırlık ve İskân Bakanlığı'nın 2003/4 sayılı genelgesinin 2. maddesi gereğince onaylanması istenen, ilimiz Çaycuma ilçesi Çömlekçi köyünün Köy Yerleşik Alan Planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık Komisyonunun 101 no.lu raporunun görüşülmesi. Mülkiyeti TTK Genel Müdürlüğü'ne ait, ilimiz Merkez ilçe Yayla mahallesinde, 2 pafta, 49 ada, 2 parselde kayıtlı 1454 m2 arsa ve üzerinde bulunan Karabük Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulunun 23.12.2008 tarih ve 1105 sayılı kararı ile 'Korunması gerekli Kültür ve Tabiat Varlığı' olarak tescil edilen 2 katlı binanın, düzenlenecek protokol çerçevesinde TTK Genel Müdürlüğünden Zonguldak Spastik Çocuklar Derneğine tahsis etmek üzere, İl Özel İdaresi adına 10 (On) yıllığına bedelsiz olarak tahsis edilmesi hususunun görüşülmesi. Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait, İlimiz Alaplı İlçesi, Karşıyaka Mahallesi Parmaklık Sokakta tapunun 8 pafta, 48 ada, 53 parselinde kayıtlı ve üzerinde eski adıyla Karşıyaka İlköğretim Okulu yeni adıyla Alaplı Anadolu Lisesinin bulunduğu 1480,00 m2'lik taşınmazın, Eğitim ve öğretim hizmetlerinde kullanılması ve her türlü sorumluluğun Milli Eğitim Müdürlüğüne ait olmak üzere, tahsis edilmesi hususunun görüşülmesi."


Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner251

banner185