Bu haber kez okundu.

YILLARDIR HEP ÖNDER!

22 Nisan 2010 tarihinde 18 yılı geride bırakarak 19. yayın yıldönümüne "merhaba" diyen Gazeteniz Önder'in bu coşkusuna kutlamalar devam ediyor. Okurlarımız ve sivil toplum örgütlerinden gelen kutlamaları sizlere aktarmaya devam ediyoruz.

ÇYDD’den GÖNÜL DOSTLUĞU

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Karadeniz Ereğli Şube Yönetim Kurulu Başkanı Günay Sevim ile yönetim kurulu üyeleri de ellerinde çiçekle gazetemiz merkezine gelerek yeni yayın yıldönümümüzü kutlayanlar arasında yer aldılar. ÇYDD yöneticileri "Bizim Gazete Önder"sözleriyle görüşlerini dile getirirken, aynı anda ziyarette bulunan Zonguldak, Bartın ve Karabük illerinin eski Bölge Çalışma Müdürü Fazilet Öztürk ile de tanıştılar. Fazilet Öztürk emekli olduktan sonra Karadeniz Ereğli'ye yerleşti.

ÇYDD derneğinin şube yöneticileri ile Fazilet Öztürk'ün sohbetleriyle renklenen kutlama ziyareti gönül birliğini ifade eden sözlerle devam etti.

SAADET PARTİSİ DE KUTLADI

Saadet Partisi Karadeniz Ereğli ilçe Başkanı İsmail Yılmaz ile 29 Mart Yerel Genel Seçimlerindeki Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayları Salih Dönmez’de gazeteniz Önder’in haber merkezine gelerek 19. yayın yıldönümümüzü kutladılar. Yılmaz ve Dönmez, bugün ülkede başarılı olan tüm belediye başkanlarının “milli görüş” çizgisinden yetişmiş olduğunu ifade ederken “Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da Milli görüş düşüncesindeki bir belediye başkanı iken başarılı olduğunu; ancak başbakan olarak ise milli görüş gömleğini çıkardığı için başarısız olduğunu ifade ettiler.

DERNEKTEN ZİYARET...

Alaplı Gazeteciler Derneği’nin Başkanı Ertuğrul Yüksel ile yönetim kurulu üyeleri Muhammet Çakan ile Recep Tufan, 18 yılı geride bırakıp 19. yayın yıldönümüne ulaşmamızın büyük coşkusunu gazetemiz merkezine pasta ile gelerek paylaştılar. Alaplı Gazeteciler Derneği yöneticileri de basındaki “refik” kavramının önemine dikkat çektiler.

 

Gazeteniz Önder'e gönderilen diğer kutlamalar ise şöyle:

Sayın Celal BOZKUŞ
ÖNDER Gazetesi
İmtiyaz Sahibi


Gazeteniz ÖNDER'in kuruluşunun 19. yılını, derneğimiz yönetimi ve üyeleri adına kutlarım.
Kuruluşundan itibaren ilkeli ve sorumlu bir gazetecilik anlayışını görev bilen,  Ereğli'nin  sosyal, kültürel ve siyasi yapısının güçlenmesinde çaba gösteren ve adı gibi önderlik eden gazeteniz,  güvenilir kadrosu ve deneyimli yazarları ile  aralıksız yayın çizgisi içerisinde; yerel değerleri hep ön planda tutmuş ve biz sivil toplum örgütlerinin her zaman destekçisi olmuştur.

Şahsınızda, Önder Gazetesi  Genel Yayın Yönetmeni Sayın Eyüp BEKTAŞ,
Sorumlu Müdür Sayın Mustafa Kemal BEKTAŞ ile
gazetenin tüm çalışanlarını, tekrar en içten dileklerimle kutlar, çalışmalarınızın ve yayınlarınızın başarı ile devam etmesini dilerim.

Saygılarımla,                           

KDZ.EREĞLİ TARİH, DOĞA VE KÜLTÜRÜNÜ
YAŞATMA DERNEĞİ
Can CANVER
Başkan


ÖNDER GAZETESİNE


İmtiyaz Sahipliğini Celal Bozkuş, Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğünü Mustafa Kemal Bektaş ve Sayfa Editörlüğünü Derya Cebesoy'un yaptığı Önder Gazetesi 18. yayın yılını geri de bıraktı.
Sorumlu ve objektif gazeteciliğe her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulan günümüzde, Önder Gazetesi, "Kentsel ve Medya" sorunlarına olan yaklaşımı ve duruşuyla kabul görmüş, önemli bir boşluğu doldurmuştur.

Gazetenizin 19. Kuruluş Yıldönümünü kutlar, bundan sonraki yıllarda da ilkeli, seviyeli ve doğru habercilik anlayışınızla meslek hayatınızda başarılar dileriz.
Saygılarımızla.

KARAELMAS GAZETECİLER DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU


ÖNDER GAZETESİ MÜDÜRLÜĞÜNE


"İlkeli, kaliteli tarafsız habercilik anlayışı içinde haberciliğe üstün katkılar sağlayan Önder Gazetesinin 19. kuruluş yıldönümünü kutlar, Önder Gazetemizi ve emeği geçen bütün gazete mensuplarını tebrik eder, çalışmalarınız aynı tempoda devam etmesini dilerim.
YASİN ERDOĞANOĞLU
ERDOĞANOĞLU METAL

Sayın Celal BOZKUŞ

"ÖNDER GAZETESİ" DEYİNCE ilk anımsanan meslektaşım sn. Eyüp Bektaş geliyor aklıma. Bilirim geçmiş yıllarda bu gazetelerin nasıl hazırlandığını okurlarının eline günün ilk saatlerinde ulaşabilmesi için gecenin ileri saatlerine kadar masa başında gazete hazırlamak hiç de kolay olmuyor, ama işte bu meslek öyle bir meslek ki, göz nuru ile doldurulmuş gazetenizi elinize aldığınızda ne yorgunluk kalır, nede uykusuzluk.  İşte  bu 19.yıl hep böyle heyecan ve azimle adım adım geldi.  Şimdi gözümüz daha da ileride deyip çeyrek asıra doğru gideceğine inanıyorum.
Mesleğinde başarı ödülü almış kendisini kamuya adamış biri var ÖNDER  gazetesinde. Ayrıldığımda gözüm geride kalmasın diye elemanlar yetiştiren Önder Gazetesi yöneticileri ve çalışanı ilk neşir hayatına başladığından beri her hangi bir sekteye uğramadan adım adım 19. yıla ulaştı. Ne mutlu.
Sn Bektaş'ın ödül almasında sadece kendisi değil Ereğli'nin ismi de ulusal basında geçmiştir onurlanmıştır.
Değerli gazetenizin aynı doğrultuda nice yıllara ve Ereğli'mizde yaşayanların gözü kulağı olacağına inanıyor ve tebrik ediyorum.
Kdz Ereğlide uzun yıllar
ulusal basın temsilciliği
yapmış bir basın sevdalısı
Necmettin YAŞAR

Celal BOZKUŞ 

ÖNDER GAZETESİ
İmtiyaz sahibi

Sayın BOZKUŞ
18.Yayın Yıldönümünü geride bırakan gazeteniz ÖNDER'in, 19. Yayın Yılına girmiş olduğunun haberini almış bulunmaktayız. Geçen 18 senelik zaman zarfında bölgemizde meydana gelen olayların kamuoyuna yansıtılması noktasında göstermekte olduğunuz objektife ve tarafsız yayın anlayışınızdan dolayı sizleri tebrik ederken, daha nice uzun yıllar başarılı çalışmalara imza atacağınıza can-ı gönülden inandığımızı da belirtmek isterim.
Bu vesile ile şahsım ve dernek üyelerimiz adına budan sonra yapacak olduğunuz çalışmalarda  başarılar dilerken , başta siz olmak üzere gazetenizin baskısından bizlere ulaştırılmasına kadar emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımızın 19.Yayın Yıldönümlerini kutlarım.
Selam ve saygılarımla

Faruk YAZICI
MUSİAD Kdz Ereğli Şubesi
Yönetim Kurulu Başkanı

 


Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
erdemirden atılan işçiler 8 yıl önce

22 Nisan 2010 tarihinde 18 yılı geride bırakarak 19. yayın yıldönümüne "merhaba" diyen Gazeteniz Önder'in bu coşkusuna bizlerde bir iki cümle yazmak istedik.herzaman emekten işçiden haklıdan yana oldunuz bu vesile ile sizler bizleri herzaman savundugunuz için haberlere yer verdiginiz için sn birol karadeniz e sn eyüp bektasa sn mustafa kemal bektas a çok degerli imtiyaz sahibi celal bozkus a tsk.ederiz.hak ediyorlar bu tsk.leri neden derseniz bagımsız gazatecilik bu dur işte kimseden çekinmeden korkmadan elestiri yapabilmektir.gazetecilikte budur bizce bizler sizler oldugunuz sürece herzaman yanınızdayız..bugün 29 nisan 1 yıl oldu işten altılalı ne degisti 1500 kişi işinden oldu zaten istedikleride oydu.türk metal sendikası agustosta geliyor baska planlarınız varmı ben biliyorum ama ne yapacagınızı gene satacaksınız işçiyi ama bu sefer işçi dersi verecek sizlere..

banner251

banner185