Bu haber kez okundu.

ZKÜ'DE YENİ ATAMALAR SÜRÜYOR
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) Rektörlüğü görevine atanan Prof.Dr.Mahmut Özer, üniversitenin çeşitli kademelerinde değişikliğe gidiyor. Rektör Prof.Dr.Mahmut Özer'in idari kadroda yaptığı yeni atamalar şöyle;
"Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Dersleri Bölümü Sorumlusu Yrd.Doç.Dr.Mustafa Gümüş, Üniversitemiz Rektörüne işlerinde yardımcı olmak üzere Rektör Danışmanı olarak atandı. Üniversitemiz Fen-Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.M.Haluk Güven, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun 13'üncü maddesi ve Üniversitelerde Akademik Teşkilat Yönetmeliği'nin 4/a maddesi uyarınca Rektör Yardımcısı olarak atandı. Üniversitemiz Basın ve Halkla İlişkiler Birimi'ne, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr.Halil Yıldırım, Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü olarak atandı. Üniversitemiz Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Kemal Varım Numanoğlu, ZKÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği'ne atandı. ZKÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcılıklarına Tıp Fakültesi öğretim üyelerinden Doç.Dr.Taner Bayraktaroğlu, Doç.Dr.Tuğrul Atasoy, Doç.Dr.Güven Çelebi ve Doç.Dr.Nejat Demircan atandır. Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr.N.Aydın Mungan'ın 1 Aralık 2010 tarihi itibari ile istifa etmesi nedeniyle yeni bir atama yapılıncaya kadar 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun 16'ncı maddesi uyarınca Tıp Fakültesi Dekanlığını Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr.Mahmut Özer vekaleten yürütecektir. Üniversitemiz Tıp Fakültesi işlemlerinden sorumlu Rektör Danışmanı olarak Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Mustafa Aydın atandı. 2547 Sayılı Kanunun 20/b maddesi ve Üniversitelerde Akademik Teşkilat Yönetmeliği'nin 12/b maddesi uyarınca, Ahmet Erdoğan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü olarak vekaleten Yrd.Doç.Dr.F.Ebru Ofluoğlu Demir atandı. 2547 Sayılı Kanunun 19/b maddesi ve Üniversitelerde Akademik Teşkilat Yönetmeliği'nin 11/b maddesi uyarınca Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü olarak vekaleten Doç.Dr.Ferruh Niyazi Ayoğlu atandı. 2547 Sayılı Kanunun 20/b maddesi ve Üniversitelerde Akademik Teşkilat Yönetmeliği'nin 12/b maddesi uyarınca, Zonguldak Sağlık Yüksekokulu Müdürü olarak vekaleten Prof.Dr.Şükrü Oğuz Özdamar atandı. Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcılığına atanan Doç.Dr.Hakan Kutoğlu ve Yrd.Doç.Dr.Süreyya ALTIN görevlerine başladılar. Yükseköğretim Kanunu'nun 16'ncı maddesi ile Üniversitelerde Akademik Teşkilat Yönetmeliği'nin 8'nci maddesi gereğince Tıp Fakültesi Dekan Yardımcılığı görevlerine Doç.Dr.Mübin Hoşnuter ve Doç.Dr.Selçuk Keser atandı. Üniversitelerde Akademik Teşkilat Yönetmeliği'nin 14'üncü maddesi uyarınca Mühendislik Fakültesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü Başkanlığına Doç.Dr.Halil Özer atandı. Üniversitelerde Akademik Teşkilat Yönetmeliği'nin 14'üncü maddesi uyarınca Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Başkanlığına Yrd.Doç.Dr.Rıfat Hacıoğlu atandı."

Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner251

banner185