'BEÜ HIZLI GELİŞİMİNİ SÜRDÜRÜYOR'

Tarih: 2013-10-22 16:25:00

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Yeni Akademik Yıl Açılışı ve Bayramlaşma Kokteyli, akademik ve idari personelin katılımıyla, gerçekleştirildi. Üniversitenin tüm akademik ve idari personelini, BEÜ Akademik Personel Yemekhanesinde ağırlayan BEÜ Rektörü Pro

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Yeni Akademik Yıl Açılışı ve Bayramlaşma Kokteyli, akademik ve idari personelin katılımıyla, gerçekleştirildi. Üniversitenin tüm akademik ve idari personelini, BEÜ Akademik Personel Yemekhanesinde ağırlayan BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, Üniversite çalışanlarına özverili hizmetleri dolayısıyla teşekkür etti. Üniversitenin en önde gelen paydaşlarından personelin her fırsata bir araya gelmesinin, kurum içi iletişimin gelişmesi yönünde önemli katkılarda bulunduğunu söyleyen Özer, BEÜ’nün gelişimini büyük bir hızla sürdürdüğünü belirtti.

Rektör Özer; “BEÜ ailesinin her bir üyesiyle birlikte Üniversitemizi her geçen gün büyütüyor, geliştiriyoruz. Bilginin üretildiği ve öğrencilere aktarıldığı kurumlar olan üniversitelerin gençlerimizin ve ülkemizin geleceğinde taşıdığı önemin bilincindeki personelimizle gelecekte de pek çok başarılı çalışmaya imza atacağımıza gönülden inanıyorum.  Çünkü bizler, ülkemizde ve dünyada adını duyuran bir üniversite olma konusunda kararlıyız. Bu amaçla, öğrencisi, akademisyeni ve idari personeliyle hiç durmadan çalışıyoruz ve birlikte başarıyoruz” dedi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Ünal Savaş :

KARAELMAS ŞEHRİ ZONGULDAK'IMIZIN SEMBOL İSMİ “KARAELMAS” GERİ VERİLMELİDİR…!!! KARAELMAS (MADEN KÖMÜRÜ) İSMİ; EMEĞİN BAŞKENTİ ZONGULDAK’IMIZIN, YERİN BİNLERCE METRE ALTINDA ÇALIŞAN MADENCİLERİMİZİN ALIN TERİNİN, EMEĞİNİN SEMBOLÜ VE SİMGESİDİR. ZONGULDAK’IMIZLA ADETA SEMBOLLEŞEN, ÖZDEŞLEŞEN, BÜTÜNLEŞEN VE MARKALAŞAN ÜNİVERSİTEMİZİN KARAELMAS OLAN İSMİNİN DEĞİŞTİRİLMESİNE DUYARSIZ KALAN BÖLGE MİLLETVEKİLLERİMİZ VE SİYASİLERİMİZ İÇİN BİR KÖMÜR KARASI DEĞİL, YÜZ KARASIDIR. KARAELMAS ÜNİVERSİTEMİZİN İSMİNİN SİYASİ ŞOV UĞRUNA BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ (BEÜ) OLARAK DEĞİŞTİRİLMESİ ÇOK YANLIŞ VE UCUBE BİR SİYASİ KARARDIR. KARARDAN DA ÖTE YÜZ KARASIDIR. EĞER, ESKİ BAŞBAKANLARIMIZDAN MERHUM BÜLENT ECEVİT’İN ADI YAŞATILMAK İSTENİYORSA VE BİR ÜNİVERSİTEYE DE İSMİ VERİLMESİ GEREKİYORSA, MADEN KÖMÜRÜ (KARAELMAS) DİYARI ZONGULDAK’LA ADETA SEMBOLLEŞEN KARAELMAS ÜNİVERSİTEMİZİN İSMİNİ DEĞİŞTİRMEK YERİNE ZONGULDAK'A VEYA ZONGULDAK’IN DİĞER İLÇELERİNE YENİ BİR ÜNİVERSİTE KURULARAK BU YENİ KURULAN ÜNİVERSİTEYE İSMİ VERİLEBİLİRDİ. MADEN KÖMÜRÜ (KARAELMAS) ŞEHRİ ZONGULDAK’IMIZLA SEMBOLLEŞEN KARAELMAS ÜNİVERSİTEMİZİN İSMİNİN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ (BEÜ) OLARAK DEĞİŞTİRİLMESİNE SEYİRCİ VE DUYARSIZ KALAN BÖLGE MİLLETVEKİLLERİMİZİ, AYRICA İSİM DEĞİŞİKLİĞİNDEN DOLAYI DA (TABELALAR, MATBUATLAR V.S) DEVLETİMİZİ, DOLAYISI İLE DE KAMUYU MİLYONLARCA LİRA ZARARA UĞRATAN SİYASETÇİLERİMİZİ VE YETKİLİLERİ KINIYORUM.

Ünal Savaş :

MADEN KÖMÜRÜ (KARAELMAS) ŞEHRİ ZONGULDAK’IMIZLA ADETA SEMBOLLEŞEN, ÖZDEŞLEŞEN, BÜTÜNLEŞEN VE MARKALAŞAN KARAELMAS ÜNİVERSİTEMİZİN İSMİNİN TEKRAR GERİ VERİLMESİNİ, ZONGULDAK’IMIZA VEYA İLÇELERİNDEN HERHANGİ BİRTANESİNE (KDZ. EREĞLİ) EKONOMİK VE SOSYAL YÖNDEN DE KATMADEĞER KATACAK OLAN YENİ BİR ÜNİVERSİTE KURULARAK MERHUM BAŞBAKANLARIMIZDAN BÜLENT ECEVİT’İN İSMİNİN O YENİ KURULACAK ÜNİVERSİTEYE VERİLMESİNİ SİYASİLERİMİZDEN RİCA EDİYORUM. DUYARSIZ BÖLGE MİLLETVEKİLLERİMİZE, SİYASİLERİMİZE VE YETKİLİLERE BİR İBRETLİK ÖRNEK: KAYSERİ’DE DE ERCİYES ÜNİVERSİTESİ VAR. KAYSERİ İLE SEMBOLLEŞEN, ÖZDEŞLEŞEN, BÜTÜNLEŞEN VE MARKALAŞAN ERCİYES ÜNİVERSİTESİNİN İSMİNİ DEĞİŞTİRDİLER Mİ? ORAYA YENİ BİR ÜNİVERSİTE KURARAK İSMİNE DE SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ ABDULLAH GÜL’ÜN İSMİNİ (AGÜ) VERDİLER. SAYGILARIMLA https://twitter.com/unalsavas60 https://www.facebook.com/#!/unal.savas.

56 Ünal SAVAŞ – Kalite gönüllüsü, Quality volunteer “Kalite formalite değildir.” “Quality is not a formality.”

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.