UTKU KOLEJİ'NDEN EĞİTİM ATILIMI: LİSE BÖLÜMÜ AÇILIYOR

Tarih: 2015-02-26 11:31:52

  Kdz. Ereğli’de 1986’dan günümüze 29 yıldır “Bir Öğretmenler Kuruluşu” olarak faaliyet gösteren Utku Koleji Eğitim Kurumları, bünyesinde faaliyete devam eden Anaokulu-İlkokul Ortaokuldan sonra, Lise bölümünü de hayata geçirmeye hazırlanıyor. Konuya

 

Kdz. Ereğli’de 1986’dan günümüze 29 yıldır “Bir Öğretmenler Kuruluşu” olarak faaliyet gösteren Utku Koleji Eğitim Kurumları, bünyesinde faaliyete devam eden Anaokulu-İlkokul Ortaokuldan sonra, Lise bölümünü de hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Konuya ilişkin Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çataklı, “Utku Koleji Eğitim Kurumları olarak, yeni yatırımlarımızı tamamlayıp, hayata geçirmenin, eğitim öğretim sektörüne kazandırmanın heyecanı içerisindeyiz.  Biz UTKU KOLEJİ olarak sadece, akademik ve sosyal başarılarımızla, tescillediğimiz ve çıtasını gittikçe yükselttiğimiz eğitim öğretim faaliyetlerimizle değil; yeni yatırımlarımızla bölgede yarattığımız ekonomik katma değer, nitelikli istihdam ve hayata geçirdiğimiz sosyal-kültürel sorumluluk projelerimizle de sektörde “örnek olma” iddiamızı sürdürüyoruz” dedi.

Çataklı, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Kurumsallaşma sürecimizi tamamlayıp, büyüme-gelişme felsefemiz doğrultusuna hareket ediyoruz. Vizyonumuz; “Ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak eğitim-öğretim alanında toplam kalite felsefesini benimsemiş, bölgesinde birinci derecede tercih edilen, Türkiye’de tanınan bir marka olmak.”, Misyonumuz ise “Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı bir öğretmenler kuruluşu olarak, eğitimdeki birikimlerimiz ve öğrenci merkezli eğitim-öğretim yöntemlerimizle çağdaş, dürüst, öz kültürüne bağlı, kendisine güvenen ve yetenekleri doğrultusunda başarılı, mutlu bireyler yetiştirmektir.”

Tüm bu ilke ve faaliyetlerimiz sonucunda temel hedefimiz olan “Başarılı, mutlu bireyler yetiştirme” çabamızın somut göstergesi, öğrencilerimizi kendi yetenekleri doğrultusunda çok özel seçici kadromuzla Türkiye’nin en kaliteli üniversitelerine yerleştirmek olacaktır. Böylece Utku Koleji Eğitim Kurumlarında eğitim hayatına başlayan filizler, yine kurumumuz çatısı altında meyve verecek, güzel ülkemizin aydınlık geleceğine imza atacaklardır.

Bu kapsamda UTKU KOLEJİ EĞİTİM KURUMLARI çatısı altında halen faaliyet gösteren Anaokulumuz, İlk ve Ortaokulumuzdan sonra, şimdi de Bölge halkının heyecanla beklediği Lise bölümümüzü, 2015 - 2016 eğitim-öğretim yılına hazırlamış bulunuyoruz. Çok yakında; yeni okulumuzu, bölümlerimizi daha yakından tanıtmak, yeni personelimizle tanışmak üzere sizlerle bir araya geleceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, bu güne kadar bize güvenip destek olan halkımıza, velilerimize, eğitim-öğretim camiamıza ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum.”

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Aykut DOĞANAY :

Hayırlı olsun . Başarıların devamını dilerim.

Ali Suat ESER :

Başarılar Sayın Çataklı ve ekibi ile UTKU Ailesine...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.