ERDEMİR’İN OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU

Tarih: 2013-06-13 09:53:00

Genel Kurul Taksim’de gerçekleştirilecek.

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nın olağanüstü genel kurul toplantısı 28 Haziran 2013 tarihinde İstanbul, Taksim’de gerçekleştirilecek. Erdemir tarafından yapılan duyuruda, 28 Haziran 2013 tarihinde saat 11.00’de İstanbul Taksim, Intercontinental İstanbul Hotel’de gerçekleştirilecek genel olağanüstü genel kurul açılış ve toplantı başkanlığının teşkili ile başlayacak. Gündemde ise yer alan maddeler şu şekilde: Toplantı Tutanağının ve Sair Evrakın İmzalanması Hususunda Teşkil Edilen Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi, dönem içerisinde açılan Yönetim Kurulu Üyeliğine yapılmış olan seçimin onaylanması, Sermaye Piyasası Kurulu'ndan verilecek uygun görüş ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan verilecek izin doğrultusunda Şirket Ana Sözleşmesi'nde yapılacak değişikliklerin görüşülerek karara bağlanması, Şirketin Kâr Dağıtım Politikası'nda yapılacak değişikliklerin genel kurul'un onayına sunulması, Şirket Genel Kurulunun çalışma esas ve usulleri hakkında iç yönergede yapılacak değişikliklerin Genel Kurul'un onayına sunulması, dilek ve temenniler ve kapanış.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Adnan :

Erdemirspor'u nasıl kapattıklarını, hükümeti dinleyip işçilere nasıl az ücret verildiğini ve Ereğli ekonomisini nasıl baltaladıklarınıda gündemlerine alsınlar. Ellerinde olsa fabrikayı da taşıyacaklar.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.