Sponsorlu Bağlantılar

‘2023 HEDEFLERİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ’

Tarih: 2014-11-11 14:03:00

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans Öğrenci Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Boran, gündeme ilişkin basın açıklaması yaptı. Boran, yaptığı yazılı açıklamasında, ‘Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi okuy

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans Öğrenci Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Boran, gündeme ilişkin basın açıklaması yaptı.

Boran, yaptığı yazılı açıklamasında, ‘Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi okuyan, düşünen, uygulayan ve neticelendiren bir nesil olacağız’ dedi.

Cumhurbaşkanı ve Başbakanın yanında olduklarını ifade eden Boran, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

 

‘HİZMETLERE ENGELLER ÇIKARTILMIŞ’

“İnsanlık, tarih sahnesinde sürekli olarak iyiler ile kötüler, hak ile batıl arasındaki mücadeleye şahit olmuştur. Millete hizmet etme gayretinde olanların önlerine sürekli olarak engeller çıkartılmıştır. Cumhuriyet tarihimiz boyunca milletimize hizmet etme niyetiyle yola çıkanlara, bu niyetle hayırlı çalışmalara imza atanlara yönelik darbeler, darbe girişimleri gerçekleştirilmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Adnan Menderes, Turgut Özal ve Necmettin Erbakan millete hizmet mücadelesinin yani batıla karşı verilen hak mücadelenin cumhuriyet tarihimizdeki öncüleri olmuşlardır. Bugün ise bu mücadelenin yani batıla karşı verilen hak mücadelenin bayraktarlığını çok değerli Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve O'nun kıymetli dava arkadaşları yapmaktadırlar.

 

‘DARBELER YAPILMAYA ÇALIŞILDI’

Millete hizmet etme niyetiyle yola çıkan, bu niyetle hayırlı çalışmalara imza atan, gece demeden gündüz demeden, kar demeden kış demeden koşturan, yüreği temiz, kalbi iman dolu insanlara yönelik bugünde, tarihin her sahnesinde olduğu gibi, engeller çıkartılmaya, darbeler yapılmaya çalışılmaktadır. 7 Şubat, 17 Aralık ve 25 Aralık bu darbe girişimlerinin sadece birkaçıdır. Şer odakları, paralel çeteler bu darbe girişimleri ile milletimize yapılan hizmeti engellemeye, ülkemizin gücünü zayıflatmaya ve tüm dünya mazlumlarının sesi olan çok değerli Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ı hak mücadelesinden alıkoymaya çalışmaktadır. Ancak milletimizin duaları ve ''Milletin Adamlarının'' mücadele azimleri, şer odaklarının ve paralel çetelerin planladıkları darbe girişimlerini bertaraf etmiştir. Bizlerde genç nesiller olarak; milletimiz için mücadele veren, tüm dünya mazlumlarının sesi olan, tüm mesaisini millete hizmet yolunda harcayan çok değerli Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve O'nun kıymetli dava arkadaşlarının yanlarında olduğumuzu bildirmek istiyoruz. Genç nesiller olarak bu hak mücadelede her ne olursa olsun Cumhurbaşkanımızın ve dava arkadaşlarının yanlarında olacak ve ülkemizin 2023 hedeflerine katkı sağlamak için tüm gücümüzle çalışacağız. Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği gibi; okuyan, düşünen, uygulayan ve neticelendiren bir nesil olacağız.''

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.