'ADAY OLMAYACAĞIM'

Tarih: 2012-12-07 00:00:00

Gülüç Belediye Başkanı Aydın Güngör ile Gökçeler Belediye Başkanı Bekir Çolak Gazetemiz Merkez Bürosuna gelerek son gelişmelerle ilgili bilgi paylaşımında bulundular. Nüfusu 2 binin altına düştüğünden dolayı kapatılacak belediyeler arasında yer alan Gökçe
Gülüç Belediye Başkanı Aydın Güngör ile Gökçeler Belediye Başkanı Bekir Çolak Gazetemiz Merkez Bürosuna gelerek son gelişmelerle ilgili bilgi paylaşımında bulundular.
Nüfusu 2 binin altına düştüğünden dolayı kapatılacak belediyeler arasında yer alan Gökçeler Belediyesinin Başkanı Bekir Çolak, bu ziyarete sırasında Kandilli Belediyesi ile birleşmekten yana olduğunu belirtirken, kendi meclislerinden birleşme yönünde kararın çıkacağına ifade etti. Gülüç Belediye Başkanı Aydın Güngör'de kapatılacak belediyeler arasında yer almadıklarını belirterek 'ben daha önce de açıklamıştım. Bir daha Gülüç'ten belediye başkanlığına aday olmayacağım' sözünü tekrarladı.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

ERHAN DAYI :

YERİNDE BİR KARAR VERMİŞSİNİZ.BAKALIM SİZ BAŞKALARINI DESTEKLEYECEKMİSİNİZ.EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYI AHMET KÖSE Yİ O ZAMAN BENDE SİZİ AYAKTA ALKIŞLAYACAĞIM.ERHAN DAYI HAVRAN NÜFUS MÜDÜRÜ

kartal :

Eğer Aydın Bey ereğli belediyesinin sarı çizgilerle paralı otopark yeri haline getirdiği Ereğli sokaklarındaki bu işgale son vereceğini açıklarsa daha önce Posbıyık'a iki kere oy vermiş bir vatANDaş olarak yemin ediyorum Aydın beye oyumu vereceğim veya başka bir adaya ama Posbıyık'a değil.

Ereğlili :

Aydın bey Ereğli'yi mi düşünüyormuş insanı güldürmeyin Allah aşkına Aydın bey Gülüçe ondört yıldır belediye başkanı ne yapdı insanın gülesi geliyor Aydın beyin Ereğli'den aday olacak dedikleri zaman Gülüç uzak bir yer değil dostlar gidelim Gülüçlülerle konuşalım Aydın beyin yağdıklarına bakalım ne yapmış Ereğli'de marka Başkan var ezer geçer hele Aydın bey karşısına aday olursa az gelir Halil beye Ereğli'de kendisine ne referans gösterecek gülüçde yapdığı bir şey yok ki he pazar yeri var onuda eline yüzüne bulaştırdı dükkanları beş altı yıldır hizmete alamadı

NEJDET YILMAZ YAKUPOĞLU :

Nilgün efes hanım efendiyi, çok büyük bir özveride buluduğu için EREĞLİ adına bende tebrik ediyorum.sn vekilimizde ziyaret etmekle çok doğru yapmış, halkın vekkilliği böyle bir şeydir.ziyaret yetmez. ereğli kültürünü yaşatmak ve tanıtmak için, maddi manevi özveride bulunan "EREĞLİ ELPEK BEZİ" üretenlerine sahip çıkılmalı, başta m.vekilimiz olmak üzere.üretmek, çağdaşlıktır. istihdam yaratarak,işzizlere yardımcı olmakda, EREĞLİYİ sevmenin olmazsa olmazıdır.ereğlili olmak böyle bir şeydir.

Ali Suat ESER :

Sayın Güngör'ün Gülüç'ten aday olmayacağını düşünüyordum. Çünkü Ereğli Belediye Başkanlığına aday olma arzusunda... Partisini ikna edebilirse... Çünkü AKP ve dahası R.T.Erdoğan'ın istediği belediyelerin ilk sıralarında Zonguldak ve Ereğli var... Almak için ise tüm şartları zorlayacağı kesin... Yıllardır hizmet yoksunu bölgemiz sanırım seçim rüşveti olarak bu kez bazı hizmetleri almayı başarır.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.