'GÜZEL ÖLMÜŞLERSE SEN İN AŞAĞIYA'

Tarih: 2010-05-30 00:00:00

Çorum, Ferhatlı Köyü’nde gerçekleştirilen "Dedesli Ovası Türkmen Köyleri Şenliği"ne katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu halka hitaben yaptığı konuşmasında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer'in, bir yerel televizyon programında sunucu

Çorum, Ferhatlı Köyü’nde gerçekleştirilen "Dedesli Ovası Türkmen Köyleri Şenliği"ne katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu halka hitaben yaptığı konuşmasında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer'in, bir yerel televizyon programında sunucu Harun Ersoy'un, "Cesetlere bakıldığında yanma, parçalanma var mıydı?’ sorusuna “İlk 19- 20 cesedimizde bahsettiğiniz türden herhangi bir şey yoktu. Güzel öldüler. O konuda ben acı çekmediklerini ve fizik olarak da güzel öldüklerini buradan rahatlıkla söyleyebilirim" sözlerini de eleştirdi.

Halkın çıkarlarını korumak ve sorunlarına kilitlenmenin kaderleri olacağını dile getiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak'ta ölen madenciler için Çalışma ve Sosyal Güvelik Bakanı Ömer Dinçer'in “Güzel öldüler” sözlerine tepki göstererek, “Sizin sorunlarınıza kilitlenmek bizim kaderimiz olacak. Ama Zonguldak’ta maden işçileri için ‘kader’ söylemini biçenlerden de hesap soracağız. Maden işçileri, maden şehididir. Neden Almanya’da, Japonya’da, Fransa’da ‘kader’ olmuyor da, neden Zonguldak’ta kader oluyor. Birisi ‘kader’ diyor. Bunun başka bir bakanı var. O da ‘’güzel ölmüşler’ diyor. Güzel ölmüşlerse sen in bir aşağı da seni de görelim.”

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

mustafa :

Efe Müslüm adındaki kişi. Acaba ölen madencilerden biri baban ya da akraban olsa yine aynı düşünürmüydün merak ediyorum!!!

ONUNCU KÖY :

DİNÇER'E GÖRE ÖLENLER GÜZEL ÖLMÜŞTÜR, BUNDAN SONRAKİ ÖLECEK OLANLAR DA(AKP SAYESİNDE) GÜZEL ÖLECEKLERDİR.BU KADAR DENSİZ BİR AÇIKLAMA KABUL EDİLEBİLİR Mİ? YAZIKLAR OLSUN YORUM YAZAN MÜSLİM ARKADAŞTA KAFASINA GÖRE DİN AÇISINDAN YAKLAŞMIŞ.EY MÜSLİM BURASI ŞERİATLA YÖNETİLEN BİR DİN DEVLETİ DEĞİLDİR..ÖLENLERDEN BİRKAÇI FARLI BİR DİNE MENSUP OLSAYDI NE DİYECEKTİN. MÜSLÜMANLAR ŞURAYA DİĞERLERİ ŞURAYAMI GİDECEK DİYECEKTİN.SEN Mİ CENNETİ VE CEHENNEMİ PAZARLIYORSUN AYIP..SEN,N YAPTIĞIN..

ahmet kalay :

ÖLMEK NEDİR:İSLAM İNANCNA GÖRE RUHUN BEDENDEN AYRILMASI,BUNUN GÜZELİ YADA ÇİRKİNİ OLURMU??YANİ İNSANLAR ÖLÜRKEN YANMADAN PARÇALANMADAN MI ÖLMELİLER ,OZAMAN DAHAMI ACI ÇEKMEZLER..??TAŞORAN ZİHNİYETİNİ SORGULAMAK YERİNE,GÜZEL ÖLMELERİNEMİ SEVİNMELİYİZ..BÖYLE BİR MANTIK OLURMU??SAYIN BAKAN:ÖNEMLİ OLAN ORADAKI 30 CANI NEDEN YADA NASIL KAYBETTİĞİMİZ...İŞAAT FİRMASINA OCAK AÇTIRIRSANIZ,İŞ VE İŞÇİ GÜVENLİĞİNİ HİÇE SAYARSANIZ,İŞÇİLER GÜZEL GÜZEL ÖLÜR BUNADA SEYIRCİ KALIRSINIZ,BİRİNİZ KADER DER,BİRİNİZDE GÜZEL ÖLMÜŞLER DER DURURSUNUZ..KONUŞTUKÇA 30 MADENCİ ŞEHİDİMİZİN KEMİKLERİNİ SIZLATIYORSUNUZ..BARI BIRAKIN RAHAT UYUSUNLAR..ÖBÜRDÜNYADA BUNUN SORUMLULARINDAN HESAP SORACAKLARINA EMINIM..ALLAH RAHMET EYLESİN RUHALARI CENNETE GİTSİN..

efe müslim :

chp başkanı sayın kılıçdaroğlunun eleştirisine cevap: Sayın kılıçdaroğlu yanarak can vermekle rahat canvermenin arasındaki eziyeti ancak müslüman olarak inanan bilir, kaderide müslüman bilir kadere inanmıyan kafirdir.Almanyada fransada,hollANDa veya japonyada ölenler müslümansa elbette ameli iyi ise şehittir bu şehitliği veren kanun Allahın kanunudur chp nin kanunu değildir Allah kendisini sevmiyeni şehit mertebesine ulaştırmaz ölen rahmetlilerin üzerinden siyaset yapanada Allahve melekleri lanet ederler imanı kazanmak çok zordur kaybetmek an meselesidir.saygıdeğer merhumlara allahtan rahmet dileğiile konuşmaya başlamanızı bile bilmiyorsunuz onların üzerinden oy avcılığı yapıyorsunuz elhamdülillah müslümanım diyene bu yakışık değildir. saygılarımızı sunar geride kalanlara sabırlar dileriz allah kimseye böyle acı çektirmesin amin.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.