'HUZURLU EMEKLİ OLDUM'

Tarih: 2012-11-01 00:00:00

Türkiye Taşkömürü Kurumu'na (TTK) Merkez Atölyesi Maden Makinaları Fabrikası'nın İşletme Müdürlüğü görevini yürütürken, 15. yılında yaş haddinden emekli olan Tanju Ünver Genel Maden İşçileri Sendikası'nı (GMİS) ziyaret etti. Emekliye ayrılması nedeniyle v
Türkiye Taşkömürü Kurumu'na (TTK) Merkez Atölyesi Maden Makinaları Fabrikası'nın İşletme Müdürlüğü görevini yürütürken, 15. yılında yaş haddinden emekli olan Tanju Ünver Genel Maden İşçileri Sendikası'nı (GMİS) ziyaret etti.
Emekliye ayrılması nedeniyle veda ziyaretlerinde bulunan Ünver, (GMİS) Genel Başkanı Eyüp Alabaş ile Genel Başkan Yardımcısı Satılmış Uludağ'ı ayrı ayrı ziyaret ederek vedalaştı.
Kuruma 40 yıl hizmet ettiğini belirten Tanju Ünver, 15 yıldır işletme müdürlüğünü yaptığım Maden Makinaları Fabrikası, mesai arkadaşlarımızın gayretleri ve özverileriyle büyük bir gelişim yaşadı. Bugün madencilikte kullanılan modern makinelerle hem kurumumuz TTK'ya hem de diğer sektörlere hizmet veriyoruz. İşçi açıklarına rağmen arkadaşlarımız büyük bir gayretle çalışarak işletmenin ülkemizin yeniden en önemli maden makineleri fabrikası olmasına katkı sağladılar. Bu süreçte Sendikamız ile de uyumlu bir çalışma yürüttük. İşin gereklerini hep birlikte yerine getirdik. Gerek çalışma hayatımızda gerekse işletmenin etkinliğinde yaşanan olumlu gelişmeler nedeniyle mutlu ve huzurlu olarak emekliye ayrılıyorum. Görevi devralacak arkadaşlarımızın başarılı olacaklarından şüphem yok. Görev yaptığım süre içinde bize güç veren, destek veren ve başarmamızı sağlayan herkese teşekkür ediyorum dedi.
GMİS Genel Başkanı Eyüp Alabaş ile Genel Başkan Yardımcısı Satılmış Uludağ, Tanju Ünver'e kuruma hizmetleri nedeniyle teşekkür ederek emeklilik hayatında huzur ve mutluluk dilediler.
GMİS Genel Başkanı Eyüp Alabaş, Tanju Ünver'e bir plaket sunarken, Genel Başkan Yardımcısı Satılmış Uludağ, üzerinde madenci ve kömür vagonu figürü bulunan bir teşekkür heykelciği ile Sendika logosundan oluşan bir duvar saati hediye etti.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.