'HUZURU BOZMAYA ÇALIŞIYORLAR'

Tarih: 2013-03-22 00:00:00

AK Parti Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Fatih Çakır, AK Parti Genel Merkez Binası ve Adalet Bakanlığı ek hizmet binasına yapılan saldırıları kınadı. Türkiye'nin eski Türkiye AK Parti'nin de korkulacak bir parti olmadığını belirten Çakır, Türkiye, eski Türkiye o
AK Parti Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Fatih Çakır, AK Parti Genel Merkez Binası ve Adalet Bakanlığı ek hizmet binasına yapılan saldırıları kınadı. Türkiye'nin eski Türkiye AK Parti'nin de korkulacak bir parti olmadığını belirten Çakır, Türkiye, eski Türkiye olmadığı gibi, AK Parti de korkutulabilecek bir parti değildir. Demokratikleşme yolunda atılan adımlar bundan sonra daha da sağlam atılacaktır. Parti ve bakanlığa yapılan saldırı kamu vicdanını da derinden yaralamıştır. Saldırıyı gerçekleştirenler er ya da geç kamuoyunun önüne çıkarılacaktır. Bunlar demokrasi ve özgürlüğün temsilcisi AK Parti'yi kutlu yürüyüşünden asla vazgeçiremeyeceklerdir. Kendi karanlık emellerinin içinde boğulacaklardır. Bu saldırı, aslında çözüm iradesine yöneliktir. Türkiye, ne zaman kangren olmuş meselesini çözme iradesi gösterse karanlık güçler ortaya çıkıyor. Türkiye'nin huzurunu ve istikrarını bozmaya çalışıyorlar dedi.
Teröre asla boyun eğilmeyeceğini belirten Çakır, Teröre asla boyun eğilmeyecektir. Milletimiz kapalı kapılar ardında planlanan tezgahları görmüştür. Hükümetimiz, bu tür saldırılara boyun eğmeyip huzur ve istikrar dolu Türkiye hedefinden asla vazgeçmeyecektir. Çetelerle, terörle ve eli kanlı örgütlerle mücadeleden vazgeçilmeyecektir. Birliğimizi, bütünlüğümüzü, huzurumuzu bozmaya çalışan şer güçlerle mücadelemiz devam edecektir. Sayın Başbakanımızın her zaman söylediği gibi 'korkaklar tarih yazamazlar', korkmuyoruz ve korkmayacağız. Barış ve kardeşlik dışında hiçbir eylem halkımızın vicdanında da kabul görmez ve lanetlenir. Bunu herkesin bilmesi, anlaması lazım. Bu tür saldırıların karşısında her zaman olduğu gibi bir ve beraber duracağız. Ülkemizin büyüklüğü ve stratejik konumu, tüm dünya tarafından bilinmektedir. Tarih boyunca bu tür hain saldırılarla maalesef çok defa karşı karşıya geldik. Çok şükür ki bu tür girişimlerin hepsi, en büyük tepkiyi görmüş ve necip milletimizin yüreğinde en ağır cezayı almıştır. Bu topraklar, barış ve kardeşliğin haricinde bir yaşam biçimini kabul edemez. Silah sesi, bomba sesi değil bizim özlemimiz. Bizim tek bir isteğimiz var, birlik ve beraberlik içinde çağdaş medeniyet yarışında en önde olmak. Bu ülkede, Allah'ın yardımı ve aziz milletin desteğiyle sevgiyi egemen kılmak adına inançla çalışmalara devam edeceğiz. Yaşadığımız hassas süreçte bu türlü denge bozucu eylemler, bizleri daha da kuvvetlendirip, ne derece doğru bir yolda yürüdüğümüzü bir kez daha hissettirmektedir. Ben, camiamıza, genel merkez çalışanlarımıza, Adalet Bakanlığımıza, bakanlık çalışanlarımıza ve hükümetimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum diye konuştu.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

ŞENOL YILDIZ :

MUSTAFA BEY SENİN HUZURUN OLMASI İÇİN

azim efe :

nur yüzlü başkanım allah yardımcın olsun orya çok yakıştın

mustafa :

Hangi huzur? Yoksa sizin huzurunuzu mu?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.