'POLEMİK SİYASETİ'

Tarih: 2012-08-28 00:00:00

CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, AKP iktidarını eleştiren açıklamasında polemik siyaseti ve yapamadıklarını yapıyor gibi göstermenin AKP'nin yaptığı en iyi iş olarak yorumladı. Köktürk, Zonguldak'ı terk edilmiş eski maden kasabalarına döndüre

CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, AKP iktidarını eleştiren açıklamasında polemik siyaseti ve yapamadıklarını yapıyor gibi göstermenin AKP'nin yaptığı en iyi iş olarak yorumladı.
Köktürk, Zonguldak'ı terk edilmiş eski maden kasabalarına döndürenlerin, Zonguldak'a yüzünü değil, sırtını dönenlerin, Zonguldak'la ilgili söz söyleme hakkı yoktur, hele hele CHP'nin karar süreçleriyle ilgili yorum ve değerlendirme yapmak hakları da, hadleri de değildir dedi.
AKP'nin son günlerde CHP'ye sataşarak yerel basında gündem tutmaya çalıştıklarını ifade eden Köktürk açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
Polemik siyaseti ve yapamadıklarını yapıyor gibi göstermek, AKP'nin yaptığı en iyi iş… AKP Yöneticilerinin açıklamalarına baktığımızda; gördüğümüz kadarıyla Zonguldak AKP'ye de bu anlayış fazlasıyla yansımış…
Zonguldak'ı terk edilmiş eski maden kasabalarına döndürenlerin, Zonguldak'a yüzünü değil, sırtını dönenlerin, Zonguldak'la ilgili söz söyleme hakkı yoktur, hele hele CHP'nin karar süreçleriyle ilgili yorum ve değerlendirme yapmak hakları da, hadleri de değildir…
Tavsiyemiz daha önce söylediğimiz gibi, çok konuşmayı bırakıp iktidar sorumluluklarının farkına varmalarıdır. Lafla peynir gemisini yürütmeye çalışan AKP zihniyeti; hem Zonguldak'ta hem de Türkiye'de geminin su aldığının, ağır hasar gördüğünün ve batmakta olduğunun farkındadır…
Son günlerde CHP'ye sataşarak yerel basında gündem tutmaya çalışan Sayın AKP İl Başkanının ve Milletvekillerinin açıklamaları, su alan ve batmakta olan AKP gemisinin hezeyanlarıdır.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

EREĞLİ VATANDAŞI :

HAKSIZ OLAN HAKLI OLANA HER YERDE HERKESE SATAŞIR KİMSE CHPNİN ADINI KÖTÜYE ÇIKARAMAZ KİM AK KOYUN KİM KARA KOYUN ANLAŞILIYOR .

ibrahim uzun :

ağzına sağlık sn köktürk.adında adalet ve kalkınma olan kendisine ak denilmesinden hoşlanan bşk lığını bop eşbaşkanın yaptığı adaleti tahrip eden tüm cumhuriyet kurumlarını satarak peşkeş çekip 0 kalkınma yapan emperylizmin taşoronu aldatma kANDırma partisi suriye bataklığına saplanıp durumu kurtarmak için devamlı şapkadan tavşan çıkarmaya alıştı yemezler artık.silkele sn köktürk azkaldı kaçmalarına saygılarımla.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.