'SATAMAZ DİYEN ADAM VARSA GELSİN'

Tarih: 2013-03-18 00:00:00

Kdz. Ereğli Belediyesi'nin ilçe merkezindeki terminal alanında bulunan 2 bin 758 metre kare arsanın satılaşa çıkarılması bazı CHP ve AKP'li meclis üyelerinin tepkisine neden olmuş Şubat 2013 Meclis toplantısında gündeme ek olarak sunulan satışın oldu bitt

Kdz. Ereğli Belediyesi'nin ilçe merkezindeki terminal alanında bulunan 2 bin 758 metre kare arsanın satılaşa çıkarılması bazı CHP ve AKP'li meclis üyelerinin tepkisine neden olmuş Şubat 2013 Meclis toplantısında gündeme ek olarak sunulan satışın oldu bittiye getirildiğini öne süren üyeler ile Belediye Başkanı arasında sert tartışmalar yaşanmıştı. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ilçe genelinde uygulamaya başlanan Kent Kart için düzenlenen törende yaptığı konuşmasında bu yerin satışına ilişkin sert tepki gösterdi:

 

Posbıyık konuşmasında şunları söyledi:

Bu yeri satacağım hadi bakalım satamaz diyen adam varsa gelsin karşıma. Bunlar kanun bilmezler, nizam bilmezler ilke bilmezler hepsi bol bol konuşur. Halk otobüsü şoförü işini, belediye başkanı kendi işini yapacak, milletvekili de kendi işini yapacak. Belediyenin işlerine burunlarını sokmayacaklar. Alacağım satacağım dedikten sonra laf çıktıysa o iş bitmiştir. İsterse Başbakan konuşsun Başbakan yardımcısı konuşsun vız gelir tırs gider. Ben bu işin duayeniyim. Yeni bitmeler laf söyledi diye onlara mı uyuyacağız. Onlar gitsinler Gülüç'den Kepez'e kadar olan güzergahın asfaltını döksünler. Onu dahi becermekten acizler. birde burnunu sokuyorlar. Sokarlarsa yakarım, burunlarını da koparırım.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Ünal Savaş :

KDZ. EREĞLİ’DE ETTE KOKMUŞ, TUZDA KOKMUŞ...!!! HALİL BEY; 11 ARALIK 2012 GÜNÜ MAKAMINDA YAPMIŞ OLDUĞU BASIN TOPLANTISINDA, GÜLÜÇ BELEDİYESİNDE "HATIR GÖNÜL İLİŞKİSİNE DAYANAN" USULSÜZ İŞLEMLERLE İLGİLİ BELGELERİN ELİNDE OLDUĞUNDAN BAHSETMİŞTİR. HALİL BEYİN GÜLÜÇ BELEDİYESİNDEKİ BU "HATIR GÖNÜL İŞİNE DAYANAN USULSÜZLÜKLERİ" MEDYADA BAS BAS BAĞIRMASINA VE BU USÜLSÜZLÜKLERLE İLGİLİ BELGELERİNDE ELİNDE OLDUĞUNU SÖYLEMESİNE RAĞMEN, KDZ. EREĞLİ’DE BUNU DUYAN, GEREĞİNİ YAPAN HİÇ BİR DUYARLI VE SORUMLU BİR MAKAM SAHİBİ BUGÜNE KADAR ÇIKMAMIŞTIR. HİÇBİR SES SEDA YOK…!!! MEVSİMİNDE KIŞ OLMASI SEBEBİYLE DEMEK Kİ, HERKES KIŞ UYKUSUNA YATMIŞ. KDZ. EREĞLİ’DE ETTE KOKMUŞ, TUZDA KOKMUŞ. ET KOKARSA TUZLARSIN DA, TUZDA KOKMUŞ. YAPACAK FAZLA BİR ŞEY YOK. SAYGILARIMLA “KARNAVALA HAYIR. ÜRETMEDEN TÜKETMEK, EREĞLİ'Yİ TÜKETMEKTİR.” “BUGÜNÜN İSRAFI YARININ KITLIĞIDIR.” Ünal SAVAŞ – Kalite gönüllüsü, Quality volunteer “Kalite formalite değildir.” “Quality is not a formality.”

Ünal Savaş :

BU NE BİÇİM SÖYLEM, BU NE BİÇİM DAVRANIŞ..!!! “Başka belediyenin işine burnunu sokmasınlar. Sokarlarsa yakarım. Burunlarını da koparırım haa, iyi koparırım burun.” Halil Posbıyık, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı HALİL BEY; 11 ARALIK 2012 GÜNÜ MAKAMINIZDA YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BASIN TOPLANTINIZDA, GÜLÜÇ BELEDİYESİNDE HATIR GÖNÜL İLİŞKİSİNE DAYANAN USULSÜZLÜKLER YAPILDIĞINI VE BU USULSÜZLÜKLERLE İLGİLİ BELGELERİN DE ELİNİZDE OLDUĞUNDAN BAHSEDEREK BAŞKA BİR BELEDİYENİN İŞİNE BURNUNUZU SOKMUŞ DURUMDASINIZ. BAŞKA BİR BELEDİYENİN İŞİNE BURNUNUZU SOKARAK SÖYLEMİŞ OLDUĞUNUZ GÜLÜÇ BELEDİYESİ İLE İLGİLİ ELİNİZDE BULUNAN USULSÜZLÜK BELGELERİNİ NİÇİN SAKLIYOR SUNUZ? GEREĞİNİN YAPILMASI İÇİN NİÇİN ADLİ MAKAMLARA İLETMİYOR SUNUZ? HALİL BEY, MADEM BURNUNUZU BAŞKA BİR BELEDİYENİN İŞİNE SOKTUNUZ, ŞU USULSÜZLÜK BELGELERİNİ ORTAYA ÇIKARTINIZ VE GEREĞİNİN YAPILMASI İÇİN İLGİLİ ADLİ MAKAMLARA TESLİM EDİNİZ. YOKSA SİZ BELEDİYEDE ARŞİV MEMURU MUSUNUZ.? SAYGILARIMLA Ünal SAVAŞ

ereglili :

Akp ye gecemeyince akp kabul etmeyince posbiyik intikam almaya basladi..chp de de basarisiz iyice kotuye gidiyor. Isi zor bosbiyik,in

ereğlili :

sayın başkan hani belediyenin parası çok yapacak yer arıyordun ne olduda yer satıyorsun festivalemi para lazım yoksa seçimlerden umudunu kestinde cebinimi doldurmaya çalışıyorsun sen o işleri iyi bilirsin sen o konuda uzmansın.

Bozhaneli :

Akp bunu kabul etmeyince bayağı sinirlenmiş anlaşılan kızma be başkan :)))

servet tunç :

ben diyorum posbıyık..! reste,rest.!.. adım,soyadımda yukarda unutma.!!!!

satma :

Posbiyik burayi satmamali satarsa bizden oy alamaz

Satar valla :

Kdz.Ereğli halkı bu satışa razı geliyormu,sokakta 100 kişiye sorun 99 u satılmasına karşı çıkıyor.Meclis üyeleri önerge vermişler ret edilmiş.Bütün bunlara rağmen satılırsa 2014 seçimlerinde arsanın satılmasına evet diyen meclis üyelerini asla unutmazlar,satarım deyip satanıda oylarıyla cezalandırır.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.