'TARİHİMİZİN EN KARANLIK DÖNEMİ'

Tarih: 2010-02-23 00:00:00

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Deniz Bölükbaşı, "Milli birliğimiz, milli varlığımız sarsılırsa bunun telafisi mümkün değildir. Bu açılımı anlamak için Habur'u unutmayın. Bunların yol arkadaşı İmralı'daki ca

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Deniz Bölükbaşı, "Milli birliğimiz, milli varlığımız sarsılırsa bunun telafisi mümkün değildir. Bu açılımı anlamak için Habur'u unutmayın. Bunların yol arkadaşı İmralı'daki canidir" dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Deniz Bölükbaşı, Zonguldak'a gelerek "Çözülen Ülke Türkiye" konulu bir konferans verdi. MHP Zonguldak İl Başkanlığı tarafından düzenlenen konferansa, Deniz Bölükbaşı, MHP Zonguldak İl Başkanı Mustafa Korkutan, Kamu-Sen Zonguldak Temsilcisi Salih Alemdar, Türk Kızılay Derneği Zonguldak Şube Başkanı Nihat Aygün, Türk Ocağı Zonguldak Şube Başkanı Erol Şeref ve davetliler katıldı.  
Konferansta, saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Deniz Bölükbaşı, AK Parti Hükümetinin çok az bir siyasi partiye nasip olacak şekilde Türkiye'yi 7 senedir yönettiğini belirterek şöyle konuştu: "Şu an hızla yoksullaşan, ekonomik açıdan hızlı bir şekilde küçülen bir Türkiye'dir. Hırsızlığın, yoksulluğun, vurgunların olduğu, bölünmek isteyen bir Türkiye'dir. Buna nereden bakarsanız bakın karanlık bir Türkiye'dir. AK Parti Cumhuriyet tarihimizin en karanlık dönemidir. Türkiye çok fazla krizler ve kaoslar yaşamaktadır. Buna neden Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarıdır" dedi.  7-8 ay içerisinde erken seçime gidileceğini ve bunu da Başbakan Erdoğan'ın bildiğini ileri süren Bölükbaşı, şunları söyledi: "MHP iktidar olduğunda 7 yıl içinde Türkiye'ye ve Türk milletine yapılanların hesabı sorulacaktır. Bu hesabı sormazsak namerdiz. Başbakan 7 yıllık dönemde borcu tek başına kendi yapmıştır. 7 yıllık dönem içinde 800 bin dolarlık kaynak Türkiye'ye girmiştir. Peki bu para nereye gitmiştir. 800 bin dolarlık kaynağın nereye gittiğini tek başına anlatamamaktadır. Bu para borsa simsarlarına, bu para Başbakanın kendi arkadaşlarına, Arap şeyhlerine gitmiştir. Türkiye işsizlikte bugün dünya beşincisidir. Türkiye her alanda soyulmuştur ve soyulmaya devam ediliyor. Türkiye yolsuzluk ve hırsızlıkta dünya üçüncüsüdür."
Demokratik açılımın iyi bilinmesi gerektiğini anlatan Bölükbaşı, sözlerine şöyle devam etti: "Yapılan açılımı iyi bilmek lazımdır ve bu açılımın arkasında kim ve kimler vardır. Milli birliğimiz, milli varlığımız sarsılırsa bunun telafisi mümkün değildir. Bu açılımı anlamak için Habur'u unutmayın. Başbakan bir konuşmasında bu açılımla ilgili 'Bu açılımı hazmettire hazmettire kabul ettirteceğim' demiştir. 'Demokratik açılım' diyerek söylenen bu açılımın adı PKK açılımıdır. PKK'nın yapamadığını Başbakan ve
yol arkadaşları ihaneti yapmak için yola çıkmıştır. En büyük yol arkadaşı İmralı'daki canidir. Türkiye'ye açılım 2009'da girdi."
PKK'nın Türkiye'den dil, kimlik, siyasi ve yönetim hakkı istediğini anlatan Bölükbaşı, sözlerine şöyle devam etti: "Sayın Başbakan bize kızmayı bıraksın, biz bunu ihanet olarak tanımlıyoruz. Biz Türkiye'yi Başbakan'a rağmen böldürmeyeceğiz. MHP bu ihaneti sabırla boşa çıkartacaktır. Türk milleti Türk kardeşliğini korumaya hazırdır. Türk milleti ve kardeşliği için bir bedel ödenecekse buna hazırdır. Kader anı gelirse bu hain hareketler Türkiye'yi uçuruma sürüklerse tehditle karşı karşıya gelirse 'ya devlet başa ya da kuzgunleşedir'. Türk milliyetçileri daha son sözünü söylememiştir."  TTK'da işçi sayılarının 10 binlere düştüğünü belirten Bölükbaşı, yarım asırdır konuşulan Filyos Vadisi Pojesi'nin de MHP'ye nasip olacağını sözlerine ekledi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.