'TEŞEKKÜR BORCUNUZ VAR'

Tarih: 2010-10-18 00:00:00

AKP İl ve Merkez İlçe Teşkilatı tarafından Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz ve İstanbul Milletvekili, Bölge Sorumlusu Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu'nun katılımıyla toplantı gerçekleştirildi.12 Eylül'de yapılan referandum sonuçlarını değerlendirmek ve 2011
AKP İl ve Merkez İlçe Teşkilatı tarafından Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz ve İstanbul Milletvekili, Bölge Sorumlusu Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu'nun katılımıyla toplantı gerçekleştirildi.
12 Eylül'de yapılan referandum sonuçlarını değerlendirmek ve 2011'de yapılacak olan genel seçimlerle ilgili parti binasında yapılan toplantıya, AKP Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz ve İstanbul Milletvekili ve Bölge Sorumlusu Mehmet Müezzinoğlu'nun yanı sıra AKP Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen ve Fazlı Erdoğan, İl Başkanı Hamdi Uçar ve yönetimi, Merkez İlçe Başkanı Aytekin Celal Kazancı ve yönetimi, İl Genel Meclisi Başkanı İsmail Terzi, Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Kilimli Belediye Başkanı Seçkin Özdemir, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu, Saltukova Belediye Başkanı Adil Düzlü, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, İl Kadın Kolları Başkanı Arife Dereli, İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Kulaç ve çok sayıda partili katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan AKP İl Başkanı Hamdi Uçar, referandum başarısı hakkında bilgiler verirken, 2011 genel seçimlerinde başarılı olmak için şimdiden seçim çalışmalarına başladıklarını söyledi.
Uyum içerisinde bir çalışma yürüttüklerini söyleyen Uçar, sözlerini şöyle sürdürdü:
"SİYASİ YAPISIYLA TÜRKİYE'NİN
ZOR ŞEHİRLERİNDEN BİRİYİZ"
"Zonguldak bölge koordinatör milletvekilimizi Zonguldak'ta ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyorum. 2001-2010 yaklaşık 9 yıllık dönem içerisinde teşkilat faaliyetlerimizi düzenli bir şekilde devam ettiriyoruz. 2001-2010 yılı dönemleri arasında 2 genel, 2 yerel seçimi geçirmiş teşkilatız. 2002 yılındaki genel seçimlerde yüzde 32 olan AK Partimizin oyunu 2007 genel seçimlerinde ve 2009 yerel seçimlerini baz alırsak yüzde 41 düzeyinde Zonguldak teşkilatı olarak bir oy almış olarak bundan büyük mutluluk duyuyoruz. Partimizin her geçen gün büyümesine bizlerde bu şekilde katkı verdik, destek verdik. Son dönemlerimizin en önemli gündem maddesi referandum süreci, elbette ki, Zonguldak ilimizin demokratik yapısıyla, siyasi yapısını da dikkate alırsanız elbette ki Türkiye'de zor olan şehirlerden bir tanesiydik. Ama çok şükür bütün belediye başkanlarımızın, teşkilat mensubu arkadaşlarımızın, çok değerli milletvekillerimizin, gençlik kollarımızın, kadın kollarımızın gerçekten dava aşkı içerisinde, davasına hizmet etme duyguları içerisinde bu referandum süreci içerisinde gerçekten çok başarılı bir çalışmayla Zonguldak ilimizde az farkla da olsa 'evet' oyu önde çıkarak teşkilatlarımızın başarısı bir adım önde ve katkısı bu şekilde sağlanmıştır. Tabi bunun ötesinde 2010 seçimlerine en son yapılan İl Başkanları toplantısında yapılan Sayın Başbakanımızın talimatıyla hemen start verdik.  Biz hemen geldikten sonra ilçe başkanlarımıza, yönetim kurulu arkadaşlarımıza yapmış olduğumuz toplantılarda genel merkezimizin bize vermiş olduğu talimatı bizde kendilerine ilettik. Teşkilatlarımızın yeni bir ibre kazanması, eksik olan, aksak olan yerlerimizin de toparlanması ve 2011 seçimlerinde 50,2 olan çıtamızın üzerine çıkmak için kendimize hedef koyduk. İnşallah 2011 seçimlerinde bu teşkilat yapımızla çok daha başarılara imza atacağımızı ümit ediyorum."  Ardından konuşan İstanbul Milletvekili ve Zonguldak Bölge Sorumlusu Mehmet Müezzinoğlu, teşkilatının referandumun ardından Zonguldak halkına teşekkür etmesi gerektiğini söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü:
"SORUMLULUKLARI
ARTAN BİR PARTİYİZ"
"Zonguldak'a gelişimizin iki ayrı nedeni var. Öncelikle olanı teşekkür ziyaretidir. Teşekkür borcumuzu yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu anlamda Zonguldak teşkilatı da teşekkürü hak ediyor, bu teşekkürü yaparken sizden bir çalışma istiyoruz. Çünkü bu teşekkürü hak etmenize vesile olan halkımıza teşekkür etmenizi istiyoruz. Gerçekten AK Parti kadroları olarak Türkiye genelinde milletimize nasıl teşekkür ediyorsak Zonguldak'ta da Zonguldak halkına sizlerin bir teşekkür borcu var. İster 'evet' desin, ister 'hayır' desin halk oylamasında bu ülkenin ve milletin geleceği adına tercih yapan tüm Zonguldaklılara teşekkür etmek gibi bir göreviniz olduğunu da hatırlatmak için geldim.  O nedenle özellikle İl Genel Meclisi üyesi arkadaşlarımız, özellikle belediye başkanlarımızı, ilçe başkanlarımız, belde başkanlarımız, teşkilatlarımızın tüm kademeleri milletvekillerimiz de dahil Zonguldak'ta ister 'hayır' desin, ister 'evet' desin ülkenin aydınlık geleceğine daha çok hukuk, demokrasi, insan hak ve özgürlükleri, istikrar, gelişme anlamında sağlıklı bir yol izlenmesi adına tüm halkımıza teşekkür borcumuz var. AK Parti kurulduğu günden bugüne 14 Ağustos 2001 tarihinde Genel Başbakanımız, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kuruluş aşamasındaki ilk cümlelerinden bir tanesi, 'AK Parti, milletin partisi' demiştir. Bu parti milletin partisidir.  73 milyonun sorununu üstlenen bir partidir. Bu 73 milyonun yarınlarını planlayan, bu anlamda sorumlulukları olan ve her geçen gün de sorumlulukları artan bir siyasi partiyiz. Kurulduğumuz günlerde bu millet bizi hiç yalnız bırakmadı."

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.