'UYUŞTURUCU YAŞI DÜŞÜYOR'

Tarih: 2012-06-26 00:00:00

CHP Zonguldak İl Başkanı Halil Furat, Uluslar arası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü nedeniyle açıklama yaptı.Furat, Türkiye'de uyuşturucuya başlama yaşının giderek düştüğünü ve çok küçük yaşlarda uyuşturucuya başlandığını bu çerçeved
CHP Zonguldak İl Başkanı Halil Furat, Uluslar arası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü nedeniyle açıklama yaptı.
Furat, Türkiye'de uyuşturucuya başlama yaşının giderek düştüğünü ve çok küçük yaşlarda uyuşturucuya başlandığını bu çerçevede uyuşturucu ile mücadelenin ailede başlaması gerektiğinin inanıyorum dedi.
Uyuşturucu çetelerinin her geçen gün arttığına dikkat çeken CHP Zonguldak İl Başkanı Halil Furat, açıklamasında şunları ifade etti:
Uyuşturucu kullanımının neden olduğu yıkımlara herkesin dikkatini çekmek istiyorum. Bu nedenle Hem gençleri hem aileleri uyarmak isterim.
Türkiye'de uyuşturucuya başlama yaşının giderek düştüğünü ve çok küçük yaşlarda uyuşturucuya başlandığını bu çerçevede uyuşturucu ile mücadelenin ailede başlaması gerektiğinin inanıyorum.
Tüm toplumun uyuşturucu kullanımı ve kaçakçılığı ile ilgili duyarlı olması gerektiğini belirtmek isterim.
Her yıl uyuşturucudan onlarca gencin hayatını kaybettiğine dikkat çekmek istiyorum. Bu nedenle Emniyet güçlerimize çok büyük görevler düşmektedir bu illetten Türk ve Dünya insanlığını koruma azmi ve kararlılığını göstermesini beklemekteyiz.
Uyuşturucunun sadece kullanana değil, Tüm topluma da büyük zararlar verdiğini hep beraber yaşayarak görmekteyiz.
Uyuşturucu çetelerinin her geçen gün artarak daha çok genci zehirlediklerini her gün basın yolu ile takip ediyoruz.
Uyuşturucu, kullandıkça gençlerin hayatının karardığı üzülerek ve çaresizlikle gözlemliyoruz.
Uyuşturucu bağımlılığı gençleri Ailesinden uzaklaştıran, maddi güçlükler ve çıkmazları getiren Bir anlık zevk için hayatınızı karartmaya değmeyeceğini belirtmek isterim Bu nedenle gençleri ve ailelerini uyarmak isterim.
Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz uyuşturucuyla mücadele içinde olan tüm ailelere ve emniyet güçlerine her türlü yardım ve desteği yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.