'YANLIŞLAR DÜZELTİLİR'

Tarih: 2012-04-13 00:00:00

CHP Kdz.Ereğli İlçe kongresinde başkan adayı olan mevcut ilçe başkanı Hayrettin Kartal, kendi belediyesi ile didişen bir ilçe başkanı, partileri kamplaştırıp birbirine düşüren bir ilçe başkanı olmayacağını vurguladı. CHP Kdz.Ereğli İlçe Kongresi 15 Ni

CHP Kdz.Ereğli İlçe kongresinde başkan adayı olan mevcut ilçe başkanı Hayrettin Kartal, kendi belediyesi ile didişen bir ilçe başkanı, partileri kamplaştırıp birbirine düşüren bir ilçe başkanı olmayacağını vurguladı.


CHP Kdz.Ereğli İlçe Kongresi 15 Nisan 2012 Pazar günü gerçekleştirilecek. CHP Kdz.Ereğli İlçe Başkanlığına yeniden aday olduğunu düzenlediği basın toplantısı ile açıklayan Hayrettin Kartal, parti kongrelerinde geçmiş dönemlerin muhasebesinin yapılacağını, eksiklerden, hatalardan, dersler çıkarılacağını belirterek, Yanlışlar düzeltilir. Geleceğe umutlu bakan, partiyi başarıya götürecek bir yol çizilir. Bu nedenle parti kongreleri yeni bir anlayış başlatacak bir fırsattır dedi.


HİZMET ÜRETMESİNİ İSTİYOR

Bu kongrenin Kdz.Ereğli için bir fırsat olduğunu hatırlatan Kartal konuya ilişkin yaptığı açıklamasında şu görüşlere yer verdi: Tüm CHP'lilerin bu kongreden beklentileri bellidir. Herkes, partide barış ve huzur olsun istiyor. Kısır sen ben çekişmeleri son bulsun, herkesin birbirine saygı ve hoşgörü ile davrandığı bir ortam olsun istiyor. Birlik- beraberlik istiyor. Örgüt ve yerel yönetimin uyumlu çalışarak hizmet üretmesini istiyor. AKP'nin gözünü diktiği Ereğli belediyesinin kaybedilmemesini istiyor. Belde belediyelerinin kazanılmasını istiyor. Türkiye'nin AKP kuşatmasından kurtulmasını, CHP 'nin iktidara yürümesini istiyor. Başarının da ancak birlikte omuz omuza bir mücadele ile geleceğini biliyor.


KONGRE ÖNEM TAŞIYOR

Kongremiz bu nedenle çok büyük bir önem taşıyor. Ya sırf kongre kazanmak için aynı hastalıkları, eski alışkanlıkları devam ettireceğiz, partilileri birbirine düşürüp, küstüreceğiz. Yada zararın neresinden dönülürse kardır deyip yeni bir anlayışla yeni bir dönem başlatacağız. Bu kongre Ereğli'de tarihi bir fırsattır. Artık yeni bir sayfa açmanın zamanı geldi. Bu kongre ile birlikte, pırıl pırıl bembeyaz tertemiz bir sayfa açıyoruz. Bu kongre Ereğli'de yeni bir atılım döneminin başlangıcı olacak. Parti içindeki kısır çekişmelerin, dar grupçu anlayışların son bulacağı, tüm partinin birlik ve dayanışma içinde çalışmasını sağlayacak, tüm partiyi kucaklayacak yeni bir yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz.


DESTEK VERİN

Köylerimizde, beldelerimizde, şehir merkezinde CHP 'yi daha da güçlendirecek, yeni projelerimizi hayata geçirecek bir vizyonla hareket ediyoruz. Kişisel hırslarla kendi Genel merkezine kendi Genel Başkanına, karşı bayrak açan bir ilçe başkanı olmayacağız. Kendi belediyesi ile didişen bir ilçe başkanı olmayacağız. Partilerimizi kamplaştırıp birbirine düşüren bir ilçe başkanı olmayacağız. Partiye barış ve huzuru, karşılıklı sevgi ve saygıyı, kardeşçe dayanışmayı getireceğiz. Tüm delegelerimizin böyle bir anlayışa destek vermelerini bekliyoruz. Destek verin yeni bir sayfa açalım. Destek verin yeni bir başlangıç yapalım


Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

dost :

benim tanıdığım hayrettin kartal bu kadar dayatmaya karşı masadan kalkar adaylıktan çekilir.kendini rezil etmez.

hangisi :

hangi yanlışlardan bahsediyorsun yaptıklarının hepsi yanlış.sana hakaretler edenlerle işbirliği yaptın.devrimciler işbirlikçi olmaz.sen devrimci olamazsın.emekçilikten bahsediyorsun sen emekçi olamazsın.senin emeğe saygın yok.kasaba politikası yapıyorsun.sabah kahvaltı veriyorsun.sen delegeyi ne zannediyorsun bir kap çorbayla kANDıracağınımı zannediyorsun.o dediğin işler akp de tutar.chp delegesi onurludur.yanlış yerde tezgah kurdun.kendini bitirdin.sana hayırlı işler.seninde hırsın aklının önüne geçti ama treni kaçırdın.

kamil :

genel başkan kurultay sonrası tüm siyasi partilere örnek bir tüzük dedi demekki yaşar başkan imza vermekle doğru yapmış

Emir büyük yerdenmi :

Sayın Hayrettin Kartal bu metinde acaba belediyenin basın bürolarındamı hazırlANDı.Merak ettim doğrusu.Sanki aynı kalemden çıkmış gibi.

chp li bir dost :

sn.kartal beyaz sayfa açacağız dediğin yazıda kinayeli olarak seni 2 kez yönetimine alan ve bu günlere getiren yaşar başkana saygısız cümleler kullanman , çok barışçı ve herkesi kucaklayıcı olacağını göstermiyor. Kavga etmiyeceğim belediye ile uyum içerisinde olacağım diyorsun ama ,senin başkan olarak yönettiğin son belediye grup toplantısında çıkan kavgayı durduramadın ve zoru gördün kaçtın. Başkan zoru gördümü toplantıdan kaçarsa CHP vay haline.Dinime küfreden müslüman olasa diye bir söz var .senin söylediklerin aynen öyle sn. başkan. Kongre öncesi diğer adayda arkadaşın ve senden eski senden fazla hizmeti olan başkana saygılı olman lazımki beyaz sayfa açtığına inanalım. başarılar......

icazetli başkan :

deniz baykala yağcılık yapanlar bunlar değilmi 3 gün nce baykal neredeydi? .belediyede şimdi çıkmışlar yaşar balcıya baykalcı diyorlar.hayrettin kartal baykalcı tabir edilen yönetimin önce ikinci sonra birinci adayı idi.hayrettin kartalı görevden aldırmak için az uğraşmadı halil posbıyık.hayrettin başkan devrimciliği unuttuğu gibi bunlarıda unuttu.ataması yapılmasın diye ankarayı mesken tutanlar.asaleti gelmeden onu ilçe başkanı olarak tanımayanlarla kol kola bu siyaset bu kadarmı çirkinleşti.yoksa insanlarmı ucuzladı.siyaset bir gün bitecek herkes yüz yüze bakacak insanlara bakacak yüzü olabilenler karlı çıkacak.

chp li :

Sayın balcı bu genel başkanı ve genel merkez yönetimini 50 gün önce kralllık sistemi oluşturmakla partinin rotasını kaydırmakla itam etti şimdi diyorki ben bu genel başkan ve parti üst yönetimiyle çalışacam bunda mantık aramak ilke aramak çok güç tek mantıklı yanı kurultayda bir ekibin çıkıp genel başkan ve genel merkez yönetimine bayrak açması balcı ve ekibinde bu seçimde muhalif harekete destek vermesidir ben öyle zannediyorumki satüko ekibinin genel başkanı değiştirme arzusu hala dinmemiş malesef ama avuçlarını yalarlar bu genel başkanı taban getirdi halk getirdi değiştirecekse yine halk değiştirir kılıçtaroğlunun kredisi halkta tamdır.

mühittin :

sevgili kartal; sizi herkes icazetli başkan adayı olarak hatırlayacaktır. asla ve asla devrimciyim falan demeyin. devrimciler iki günde dönmez.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.