‘ABESLE İŞTİGAL’

Tarih: 2013-08-05 13:04:00

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin Evkur’dan gönderilen kolileri belediye logolu kolilerle değiştirmesinin tartışması devam ediyor.   Kdz.Ereğli Belediyesi altı Bağımsız Meclis üyesi  adına yazılı bir açıklama yapan Halil Bozkuş, Evkur  tarafından gönderile

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin Evkur’dan gönderilen kolileri belediye logolu kolilerle değiştirmesinin tartışması devam ediyor.

 

Kdz.Ereğli Belediyesi altı Bağımsız Meclis üyesi  adına yazılı bir açıklama yapan Halil Bozkuş, Evkur  tarafından gönderilen kolilerin içinin boşaltılarak belediye logolu kolilere doldurulması olayında, faturanın  gariban işçiye kesilmesine izin vermeyeceklerini bildirdi.

 

Nasıl temin edildiği bilinmeyen Evkur Ramazan yardımı kolilerinin belediyenin düğün salonunda stoklandığını ve bu koli değişiminin de haber olarak yayımlanmasından sonra konunun yargıya intikal ettirildiğine dikkat çeken Bozkuş,  “Konu yargıya taşınmıştır. Bu  nedenle bizlerin bu konuda bir açıklama yapması, yargıya müdahale ve  etkileme anlamı çıkartılabileceğinden konuşmamayı, açıklama yapmamayı uygun bulmuştuk. Ancak Kdz.Ereğli Belediyesi yetkilisi tarafından konu ile ilgili gerçeği yansıtmayan açıklama yapılması, halkımızda  olduğu gibi bizler içinde EVKUR kolilerinin değişim işinin "Kdz.Ereğli belediyesi yetkililerinin bilgisi dışında mı oldu" diye sorumuza cevap aramamıza neden olmuştur” dedi.

 

Halil Bozkuş açıklamasına şöyle devam etti:

 

“Kdz.Ereğli belediyesinden yapılan açıklamada EVKUR kolisi değişim işinin yapılmadığını söylerken

diğer taraftan birileri bu işi yaptırdı, boş kolileri araştırıyoruz denmesi abesle iştigaldir.

 

Kamera kayıtlarının olduğunu söyleyebilen kişi için bu araştırma bu kadar uzun sürmez, kamera kayıtlarında paketleme işlerinin kimler tarafından yapıldığı görünmüştür.

 

Eğer iddia ettiği gibi kendisinin bilgisi dışında EVKUR ramazan yardım kolileri değiştirilmişse;

Durum sanılandan daha ada vahimdir.

 

Sevgi barış dostluk düğün salonunda görevli çalışanın kapıyı meclis üyelerine açması ile suç işlediğini

iddia edeni, daha da ileri gidip “bu çalışanın işi tehlikeye girdi”  diyerek işine son verileceğini açıklayanı

bu Ramazan ayında Allah’a havale ediyoruz.

 

Kdz.Ereğli belediyesinde çalışan görevlinin meclis üyelerine görevli olduğu birimin kapısını açmaktan

daha normal ne olabilirki.? Normal olmayan bu çalışanın işi ile tehdit edilip EVKUR kolilerinin değişiminin

neden ifşa edildiğinin faturasının her zaman olduğu gibi en altta çalışana kesilmesidir.

 

Bizler Kdz.Ereğli Belediyesinin Bağımsız meclis üyeleri olarak konunun takipçisi olup, çalışanımızın işine ve

ekmeğine sonuna kadar sahip çıkacağız.”

 

Bozkuş açıklamasını “Kavgasız, Yalansız, Talansız  bir Ereğli” vaat ederek bitirdi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Tulumba sokakta :

Yorumlardan anlaşılan tenekecinin elemanları koli değişim işinde çalışmış. Keşke elemanlarının yaptığı işi konuşmasaydı.Daha hoş olacaktı.Evkur koli işi çıkmayacaktı,

Her laf heryerde konuşulmaz :

İşçilerin günahı ne patronu git demişse.Patronda ağzını sıkı tutsaydı. Elemanları gönderip,çatı işi çıkınca pişmanmı olmuş.

Erdemir çelikhane Murata c. :

Doğru 2014 mart ayının sonunda el öpmeye gidilmeli.70 YAŞINA GELMİŞ YAŞLI BİR İNSANIN ELİ HER ZAMAN ÖPÜLÜR.köşesine çekilmiş,geleni gideni olmayanlnın eli öpmeye gidilince sevabı daha fazla olur. Ancak sen kesinlikle erdemirli olamazsın.Erdemirin onurlu ismini yağcılığa alet etme. Bana gelince gerçek erdemirliyim.

Bugün gelemezler :

Duayen olan başkan ağzı sıkı,sır saklayabilen mecls üyelrne iş yaptırı. Benim elemanlar FELAN YERDE çalışıyolar bugün gelemezler demez. O zamanda evkurun kolileri değişimini kimse duymazdı.

Konuşmasaydı :

ABİ BENİM ELEMANLAR YARDIMCI OLURLAR,kolileri değiştirebilirlermi demiş.Malum çatı oluk işleri her zaman olmuyor.

erdemır işcısı çelıkahanede....murat :

ya sız ne yapmayı dsnuyusn kolıler sonuçta bır fakıre verıldı posbyıkı karalma kampayası yzunden kendınızı btrdınız bnce 2014 de el öpmeyı gelın posbıyıgın sz ancak böle medyada dolanırsınız halıl posbıyık halıkn adamı sze ıyı eglencelr ...

savaşcı :

İYİKİ SİZLER GİBİ DÜRÜST MECLİS ÜYELERİ VAR EREĞLİ HALKI SİZLERİ TAKDİR EDİYOR EREĞLİNİN HAKKINI SONUNA KADAR KORUYORSUNUZ ARSA SATILMADI AMA EVKURA NE VAAT EDİLDİ KOKUSU CIKAR

savaşcı :

İYİKİ SİZLER GİBİ DÜRÜST MECLİS ÜYELERİ VAR EREĞLİ HALKI SİZLERİ TAKDİR EDİYOR EREĞLİNİN HAKKINI SONUNA KADAR KORUYORSUNUZ ARSA SATILMADI AMA EVKURA NE VAAT EDİLDİ KOKUSU CIKAR

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.