'ADİL, ETKİN VE VERİMLİ BİR UYGULAMA'

Tarih: 2014-06-11 11:26:00

Kdz.Ereğli Vergi Dairesi Müdürlüğü’ne atanan Muharrem Gövce, görevine başladı.   Önceki gün Kdz.Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay’ı makamında ziyaret eden Muharrem Gövce daha sonra ilçede görev yapan gazetecilerle bir araya geldi. Her alanda gelişmiş güç

Kdz.Ereğli Vergi Dairesi Müdürlüğü’ne atanan Muharrem Gövce, görevine başladı.

 

Önceki gün Kdz.Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay’ı makamında ziyaret eden Muharrem Gövce daha sonra ilçede görev yapan gazetecilerle bir araya geldi. Her alanda gelişmiş güçlü bir ülkeye ve refah düzeyi en üst seviyelerde olan bir topluma sahip olmanın en önemli gereklerinden birinin ekonomik kalkınma olduğunu dile getiren Gövce şunları kaydetti:

 

“YÜKSEK KALİTEDE HİZMET SUNMAK”

“Ekonomik kalkınmanın en temel gereklerinden biri ise kuşkusuz vergi gelirlerinin sağlıklı bir yapıya kavuşturulmasıdır. Kdz.Ereğli Vergi dairesindeki görevimizin devamı süresince devletin gelir politikalarını adalet ve tarafsızlık içinde uygularken, mükelleflerimizin vergiye gönüllü uyumunu sağlamak ve mükellef haklarını gözeterek yüksek kalitede hizmet sunmak üzere görevimizi icra etmek üzere maksimum düzeyde çaba sarf edeceğiz.

 

“ETKİN VE VERİMLİ”

Tüm mükelleflerimizin vergiye ilişkin yükümlülüklerini daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yerine getirilebilmesi için, teknolojik imkânlardan en üst düzeyde yararlanılmaya devam edilerek, kayıt dışı ekonomiyi kayıt altına almak ve vergi kayıp ve kaçağının önlenmek için de çalışmalarımız kararlılıkla devam edecektir. Bu bağlamda, adil, etkin ve verimli bir vergi uygulaması ile sağlanacak kaynaklarla toplumumuza ve yarınki nesillere daha iyi bir gelecek sağlamak amacıyla, Kdz.Ereğli Vergi Dairesi Müdürü olarak  üzerimize düşen kamu görevini yerine getirmek için çalışmalarımıza ara vermeksizin devam edeceğiz”

 

(Haber: Mustafa Kemal Bektaş)

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.