AGREGA ALINACAK!..

Tarih: 2012-06-25 00:00:00

Kdz.Ereğli Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı, muhtelif köy yollarında asfalt ve rotmiks yapımında kullanılmak üzere agrega satın alımı için ihaleye çıktı. 2 bin 300 Ton ocak veya dere taşından konkasörle kırılmış, elenmiş ve yıkanmış 19-25 milimet
Kdz.Ereğli Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı, muhtelif köy yollarında asfalt ve rotmiks yapımında kullanılmak üzere agrega satın alımı için ihaleye çıktı. 2 bin 300 Ton ocak veya dere taşından konkasörle kırılmış, elenmiş ve yıkanmış 19-25 milimetre asfalt mıcırı temini, 2 bin 500 ton ocak veya dere taşından konkasörle kırılmış ve elenmiş 0-19 milimetre temel malzeme (Filler) temini, 4 bin ton ocak veya dere taşından konkasörle kırılmış ve elenmiş istenilen tiplerde asfalt yama (Rotmiks) malzemesi temini 27 Haziran 2012 tarihinde saat 10.00'da Birlik Başkanlığında gerçekleştirilecek. Kdz.Ereğli Kaymakamlığından konuya ilişkin yapılan duyuruda ise: Satın alınan agregalar idaremiz araçlarıyla belirtilen köy yollarına nakledilecektir. Sözleşmenin imzalanmasına müteakip 5 gün içinde işe başlanılacak 60 gün içerisinde iş bitirilecektir. İhale dokümanı Kdz.Ereğli İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı adresinde görülebilir ve 100,00.- TL karşılığı aynı adresten temin edilebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur. Teklifler ihale saatine kadar Kdz.Ereğli İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığına verilecektir. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden verecektir.
İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle her iş kaleminin miktarı ile iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat sözleşme imzalanacaktır. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Abdulkerim AKMAN :

İhsan kardeşim! Ben bu yorumunu alkışlarım. Senin sitem ettiğin insanlara ben senin en az 10 katı sitem ediyorum. saygılarımla

İHSAN TETİK :

köylere hizmet götürme birliği acaba hangi köylere götürüyor bu hizmeti.Buruncuk KANDilli arasına hiç gelmiyorda bu hizmetten.Sayın Vekil KANDilli- Köseağzı arasındaki yolu defalarca teftiş ederken Bu yola en fazla emeği ve desteği veren Buruncuk halkı nasıl yollardan geçiyor diye bir düşünse diye temenni ediyoruz.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.