AİLE BİRLİĞİ SAHİP ÇIKTI

Tarih: 2012-01-03 00:00:00

Karadeniz Ereğli Endüstri Meslek Lisesi'ndeki Atatürk rölyefinin yıkılmasıyla ilgili olayda son gelişme Okul Aile Birliği'nin savunması oldu. TBMM'nde soru önergesine dönüştürülen olayla ilgili olarak soruşturma devam ederken, okul müdürü Adnan Döner'i sa

Karadeniz Ereğli Endüstri Meslek Lisesi'ndeki Atatürk rölyefinin yıkılmasıyla ilgili olayda son gelişme Okul Aile Birliği'nin savunması oldu. TBMM'nde soru önergesine dönüştürülen olayla ilgili olarak soruşturma devam ederken, okul müdürü Adnan Döner'i savunan ise Okul Aile Birliği Başkanı Halis Kahvecioğlu ile Muhasip Üye Zekeriya Acar oldu. Her iki üye gazetemiz merkezine gelerek yazılı bir açıklama yaptı.
Yazılı açıklama aynen şöyle:

Yönetim binasında girişte herkesin görebileceği bir yerde Atatürk köşesinin bulunmaması sebebiyle olması gereken yere Okul Aile Birliği ve okul imkanları kullanılarak Atatürk'ün manevi kişiliğine uygun yeni bir Atatürk köşesi yapılmıştır. Elektronik binası 2. katında kurulmuş olan Atatürk köşesinin ise binanın çatılarının yıllardır onarılmaması sunucu su alarak şişme yaptığı rölyefte derin çatlaklar oluştuğu ve duvardan 2 cm ayrılarak öğrenciler için büyük tehlike yaratmaya başladığı tespit edilmiştir. Yönetmelik gereği yönetimin olduğu binaya girişte, herkesin görebileceği bir yerde yeni Atatürk köşesinin oluşturulması neticesinde diğer Atatürk köşesi kaldırılmıştır.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Ramazan Kocamanbaş :

Gerçek Atatürk sevgisi yüreklerde , beyinlerde olur . Ve yaşamın pratiğinde ifadesini bulur . Bu anlamda okul müdürü Adnan Döner in en az ona pervasızca saldıranlar kadar Atatürkçü ve yurtsever bir eğitimci olduğunu düşünüyorum.

Selcan UZUNEL :

Okul Müdürü Adnan DÖNER'in yaptığı yönetmeliklere uyanmaktadır ve tamamen iyi niyet çerçevesinde yapılmış bir uygulamadır. Atatürkçü düşüncelere sahip bir insana böyle bir iftiranın atılmış olması gerçekten çok üzüntü vericidir. Bu iftirayı atanlar gün gelecek kendi iftira denizlerinde boğulacaktır.

Nurettin ARSLAN :

Okul Müdürü Adnan DÖNER bey çok iyi bir eğitimci ve saygın kişiliği olan birisidir. Bu iftirayı atanları kınıyorum.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.