'AK PARTİLİ BELEDİYECİLİĞİ BURADA DA GÖSTERİN'

Tarih: 2014-07-13 18:53:00

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, beraberinde Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi Emine Çift, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, İlçe Başkanı Fatih Çakır ile  Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal'ı makamında

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, beraberinde Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi Emine Çift, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, İlçe Başkanı Fatih Çakır ile  Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal'ı makamında ziyaret etti, hayırlı olsun temennisinde bulundu ve Ak Partili belediyeciliğin ilçe de de devam etmesini diledi. Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cöbek'in yanı sıra bazı Ak Partili Belediye Meclis Üyeleri tarafından belediye binası önünde karşılanan Erdem, Ereğli Belediye Başkanına hayırlı olsun dilek ve temennisinde bulunmak üzere ilçeye geldiğini söyledi.

 

"İLK KEZ BİR MUHAFAZAKAR PARTİ"

Ereğli'ye 40 yıl sonra ilk kez bir muhafazakar partinin iktidara geldiği bir seçim olduğunu ifade eden Erdem, "AK Parti belediyecilikte bir marka partidir. Türkiye'deki değişimin öncülüğünü belediyelerden bahsettik. Ak Parti Belediyeciliği ile şehirler yaşanabilir bir hale geldi. Şehirler görüldükçe de hergeçen gün belediye sayılarımız da artıyor. İnşallah Belediye Başkanımız bu Ak Parti belediyeciliğinin uygulamalarını burada da gösterecek ve burası Ak Partiden gitmemek üzere kalıcı olacaktır. İnsanlar bilmediği yabancısı olduğu şeylerin muhalefetini düşmanlığını yapıyor ama hizmetleri de görünce bir daha da vazgeçmiyor.Biz her geldiğimiz yer de kalıcı olduk" dedi.

 

"İSTANBUL, AK PARTİ'NİN KALESİDİR"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı sürecini de değerlendiren Ekrem konuşmasında şunları söyledi: "Başbakanımızın en büyük özelliği siyasetteki başarısı hatırlanacağı gibi 94 yılındaki İstanbul Belediye Başkanlığıdır, o zaman da %26.5 gibi bir oy ile kazandı, şartlar öyle geldi ki bütün partilere eşit şekilde dağıldı, yarım ayak Refah Partisi öne geçti ve ondan sonra da Türkiye Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliği ile onun yöneticilik anlayışı ile tanıştı, bitmiş bir İstanbul'u ayağa kaldırdı. Şimdi İstanbul Ak Parti'nin kalesidir. Bu kaleyi u hale getiren oradaki hizmetlerdir. Başbakanımızın İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı olmadan önce İstanbul'un o kadar çok problemleri vardı ki saymakla bitmez. Akla su gelir, su var, kirliliği, yolsuzluğu, çöp dağları ben her zaman sorarım bir numaralı problem ne diye? Herkes su, hava kirliliği, çöp, yol der, bende 'hayır hayır hayır' derim. Yolsuz bırakan,susuz bırakan hırsızlıklardı, kasada para bırakmamışlardı. Doğru dürüst bir hizmet olmuyordu ama şimdi İstanbul'da yapılan hizmetleri saymakla bitiremeyiz, Türkiye'de yapılanları bitiremeyiz.

 

"9 TANE TÜNELDEN BURAYA GELDİM"

9 Tane tüneli geçerek ben buraya geldim. Ak Parti iktidarı gelmeden önce Türkiye'nin en çok konuşulan konularından biri Bolu Tüneli idi, topu topu 3.5 kilometrelik bir tüneldi bunu yapamamış bir Türkiye'ye biz iktidar olduk şimdi ilçeler arası 9 tane tünel bugün yüzlerle Türkiye'de tüneller yapmışız, artık 3.5 kilometrelik tünelleri değil 10-15 kilometrelik tünelleri konuşuyoruz. ve bu tünellerde Bolu tüneli gibi değil çünkü uluslararası bir yoldu, il'ler arası ilçeler arası yol değil çok önemli kıtalar arası bir yoldu. Doğuyu batıyı bağlayan bir yol olmasına rağmen bir Bolu tünelini yapamamışlardı, başka yapamadıkları da Karadeniz sahil yoluydu. Orada büyükşehir belediye başkanı olduğunda yaptığı hizmetleri görenler bizim aradığımız idareci, bizim aradığımız başbakan bu dedi ve ilk girdiği seçimde 2002'de tek başına iktidar oldu o zaman da geçmişte 94'de İstanbul nasıl bitmişse 2002'de bitmiş bir Türkiye'yi aldık. Memurun maaşını verecek durumda değildi. Her sahada bitmiş bir Türkiye vardı ama şimdi artık dünyanın gıpta ile izlediği hayran olduğu bir ülke konumuna Türkiye geldi. Şimdi 10 Ağustos'da bir seçim var göreceksiniz Cumhurbaşkanlığı da Başbakanımızın çok farklı bir Cumhurbaşkanlığı olacak ve gerçekten Türkiye'nin yeni bir miladı olacak 10 Ağustos inşallah. Ondan sonra da Türkiye'de farklı şeyler olacak ve bu kazandığı ivmeyi daha da arttıracak diye düşünüyoruz"

Erdem beraberinde Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan ile Ak Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanlığını ziyaret ederek İlçe Başkanı Fatih Çakır ve ilçe yöneticileri ile görüştü.

 

(Haber: Mustafa Kemal Bektaş)

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

EREĞLİLİ :

GEMİCİ İBO YAZINI OKUDUM KENDİMİ TUTAMADIM GÜLMEKTEN BAZI İNSANLAR OLAYIN İÇERİĞİNİ BİLMEDEN KONUŞUR 1 ESKİ HASTANE YERİ 49 YILLIĞINA KİRALIKDI ORASI ASKERİYENİN YERİ 2 GÜLÜÇ KEPEZ YOLU KARAYOLUNA AİT YAPILMASI 3 BELEDİYE ALT YAPIYI YANİ KANALİZASYONUNU YAPMAYINCA KARAYOLU YAPILMAZ ŞAYET KARAYOLU YAPILDI ASVALTLANDI DİYELİM BELEDİYE KARAYOLUNU KIRIP ALTYAPI YAPACAM DİYEMEZ VE POSBIYIK BİLE BİLE ALT YAPIYI YAPMADI 4 ERCAN CANDAN YSK SEÇİM KURUMUNDAN AYRILMADI DİYOSUN ÇOK AZ FARKLA ALDILAR DİYOSUN YETER AZ OLSUN AKP nin OLSUN ŞİMDİDEN SONRA HİÇ ALAMAYACAKSINIZ BELEDİYEYİ GÖR EREĞLİYİ ŞİMDİDEN SONRA NELER YAPILACAK NELER GERÇİ SİZ YAPILANLARI GÖRMÜYORSUNUZ ADLİYEYİ VİYADÜK KÖPRÜYÜ HASTANEYİ ÇEVRE KÖYLERDEKİ OKULLARI POSBIYIKMI YAPTI YAPILANI TAKTİR VE TEŞEKKÜR EDİN HİÇ YOKSA İNSAF İNSAF

gemici ibo :

belediyeciliği göstereceklermiş.o zaman,belediye halk için toplu taşımacılığa başlasın,halk ekmek fabrikasını açsın,vatandaşı fırıncı mafyasına teslim etmesin.bozhanedeki eski su ürünleri çay bahçesini,yaşlılar evi gibi halka açsın.su parasını düşürsün,akp,liler halil beye çok eleştiri getiriyordu su parası ,emlak vergisi konularında.bunlardan başlayabilirsiniz beyler,belediyeciliğe.sonrada görecez nereleri kentsel dönüşüm alanına sokum ,birilerini nasıl köşeyi döndüreceklerini hep beraber görcez.ilk başta yeni hastane açılınca,eski hastanenin yeri var,bakalım hangi şanslı AKP,liye nasip olacak.akp,nin partizanlık yaptığı ap açık ortada,şimdiye kadar elini sürmediği zonguldak yolunun ereğliden geçen kısmına nasıl olduda başladı ,şimdiye kadar o yoldan hiç geçmemişlermiydi.vahiy geldi herhalde.akp,şunu unutmasın ,dsp-,ve halil beye in küstürdükleri,bıktırdıkları sayesinde çok az bi farkla seçimi kazandı.candan,nın seçim kurulunda günlerce beklemesi ,kimseleri sokmamasıda cabası.

Terzi :

Fikret bey biraz sabırlı olmakta fayda var.Kızılcapınar barajı devreye girdiğinde neredeyse bedavaya su içilecek bu ilçede.içilecek diyorum sizinde çeşmeden su içe bildiğinizi sanmıyorum.

EREĞLİLİ :

fikret demirtaş bu verilen sözleri fatih çakır verdi hüseyin uysal değil sen a k p mitinglerine gitmediğin belli rastgele konuşuyorsun kulakdan duyma sözlere cevap istiyorsun bem mitinglerdeydim hem gezdim onlarla hemde mitingk yaptık onlarla sen rastgele konuşmaya devam et

ahmet :

ekrem bey işten çıkartılmalarla ilgili düşünceniz nedir acaba ha gerçi zihniyet aynı olunca düşüncenizi sormak yanlış olur

fikret demirtaş :

ekrem bey,hüseyin uysal belediye başkanı olmadan önce Ereğli halkına namus sözü vermişti Türkiye'nin en pahalı suyunu Ereğli halkı içiyor belediye yi alırsak su fiyatları ucuzlayacak ,emlak vergileri ucuızlayacak sözünü vermişti .verdiği söz neden yerine gelmiyor.

AK PARTİLİ :

sayın genel başkan yardımcımız ilçemize hoşgeldiniz... Ereğli'de belediye yapısına da biraz nasihat verseydiniz, bu seçimi bunlar kendileri aldıklarını sanıyorlar, 30 mart öncesini çabuk unuttular, sayın genel başkanım bunlar bu şekilde devam ederse bu belediye bunların elinden yine çok kolay alınır, Recep Tayyip Erdoğan liderimize bunu da iletin, genel merkezimize ve başbakanımıza konu ile ilgili taleplerimizi mektup ve elektronik posta ile de anlatıyoruz lütfen o mesajları da dikkate alın, bunların durumu hiç iyi değil. ercan hocamızı harcamak için çırpınanların ekmeğine bunlar yağ sürüyor, yağğğğğ...

melih solak :

ekrem bey siz merak etmeyin sy.hüseyin uysal belediye başkanı olduğu 30 mart tarihinden itibaren,ereğli halkı herşeyi net görüyor ....

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.