ANKARA’DA EREĞLİ HAREKETİ

Tarih: 2013-02-20 00:00:00

AKP Kdz. Ereğli ilçesinin çiçeği burnundaki teşkilatı Ankara'ya giderek Başbakanı grup toplantısında dinledikten sonra bölge milletvekilleri ile görüştü.     AKP  Kdz.Ereğli İlçe Yönetimi topluca Ankara'ya giderek bir dizi temaslarda bulundu. Başbakan

AKP Kdz. Ereğli ilçesinin çiçeği burnundaki teşkilatı Ankara'ya giderek Başbakanı grup toplantısında dinledikten sonra bölge milletvekilleri ile görüştü.

 

 

AKP  Kdz.Ereğli İlçe Yönetimi topluca Ankara'ya giderek bir dizi temaslarda bulundu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Mecliste gerçekleştirdiği grup toplantısına da katılan AKP heyeti, daha sonra bölge milletvekilleriyle istişarelerde bulundu. Ziyaretlerle ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan AKP  Kdz.Ereğli İlçe Teşkilatı Tanıtım ve Medya Başkanı Mehmet Keleş'in şu bilgiyi verdi:  AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve Yönetim Kurulu Üyelerinin Ankara ziyaretinde ilk durağı, AK Parti Grup Toplantısı oldu. Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan tarafından Mecliste karşılanan AK Parti heyeti, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen Grup Toplantısına katıldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ülke gündemine ilişkin önemli açıklamalarını dinleyen AK Parti Heyeti, daha sonra AK Parti bölge milletvekilleriyle istişarelerde bulundu.

 

TOPTAN  EREĞLİ'YE GELECEK

Grup Toplantısının ardından AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Ereğli Teşkilatıyla beraber Eski Meclis Başkanı Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan'ı Meclisteki odasında ziyaret etti.

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, kentin durumu ve yapılan çalışmalar hakkında Eski Meclis Başkanı ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan'a bilgi sundu. Ereğli İlçe Teşkilatını görmekten büyük mutluluk duyduğunu anlatan Toptan, teşkilat üyelerine öneri ve tavsiyelerde bulundu. Ereğli'de, hedefi bütün Belediyeleri almak olarak açıklayan Toptan, Ereğli'de bir süredir teşkilatın oluşmasında gecikmeler yaşandı. Şimdi karşımda genç ve dinamik bir ekibi görmekten çok büyük bir mutluluk duydum. Görüyorum ki, azimli ve partinin başarısı için gecesini gündüze katacak bir ekip oluşmuş durumda. Önümüzde yerel seçimler var. Bugünden itibaren çalışmalara başlayacağız. Ereğli'yi ve Zonguldak'ı çok önemsiyorum. Sizlerinde ortaya koyduğumuz bu hedefte başarılı olacağınıza inanıyorum dedi. Filyos projesinin hayata geçmesiyle Zonguldak'ın rahatlayacağını anlatan Toptan, teşkilat üyelerine bazı tavsiye ve önerilerde de bulundu. Toptan, önümüzdeki ay yeni yerine taşınacak olan AK Parti Ereğli İlçe Teşkilatı binasının açılışına katılmak üzere Ereğli'ye geleceğini söyledi.

 

CANDAN VE ULUPINAR'a  ZİYARET

AK Parti Ereğli İlçe Teşkilatının Meclis ziyaretinin başlangıcından sonuna kadar  yakından ilgilenen Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Mecliste yaptıkları çalışmalar, Ereğli ve bölge ile ilgili düşündükleri projeler hakkında da teşkilat üyelerini bilgilendirdi. Ereğli teşkilatı, Prof.Dr.Candan ile birlikte Meclis toplantısı öncesi Zonguldak milletvekili Özcan Ulupınar ile de bir araya geldi.

Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, ziyarette Ereğli'nin siyasi açıdan çok önemli olduğunu, yol haritalarını ona göre çizdiklerini, partiye emeği geçen herkesle kucaklaşarak yola çıktıklarını, Ereğli'nin siyasi yapısında mücadele edebilecek güçlü bir yönetim listesi oluşturduklarını belirtti.  Çakır, Allah yüzümüzü kara çıkarmasın. Bize güvenenlere en güzel karşılığı çok çalışarak ve partimizi daha iyi yerlere taşıyarak göstereceğiz. Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Genel Merkez yöneticilerimiz ve teşkilat mensuplarımızla birlikte çalışarak, bize düşen görevi en iyi şekilde yapacağız dedi.

Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar da ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada; AK Parti Ereğli İlçe Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden dolayı oldukça memnun oldum. Kendilerine teşekkür ederim. Başkanımıza ve ekibine görevlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. İnşallah birlikte el ele vererek verimli çalışmalara imza atacağız dedi.

 

AK PARTİ GENEL MERKEZİ ZİYARETİ

AK Parti Ereğli İlçe Yönetimi, Meclis ziyaretinin ardından AK Parti Genel Merkezi'ne geçerek, AK Parti AR-GE'den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu ve MKYK Üyesi Emine Çitf'i de ziyaret etti. Önceki ay AK Parti Ereğli İlçe Yönetiminin tanıtım toplantısına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, ziyarette Ereğli'ye AK Parti damgasının vurulma zamanının geldiğini söyledi. Soylu; tanıtım toplantısına geldiğimde, salona girince o gün bambaşka bir iddianın başlangıcı olduğunu açık bir şekilde gördüm bundan çok büyük bir mutluluk duydum.  Siyaset yapanlar esas itibariyle gönülleriyle ruhlarıyla yaparlar bu işi. Bazen kentlerde kentin sahibi olarak kendini görenler vardır. Buranın patronu biziz diyenler vardır, ama kentin gerçek sahibi orada yaşayan halktır, sizler de orada kentin sahibi olarak halkı bileceksiniz. Siz orada o kentin halkı adına bir mücadeleye girişmiş durumdasınız. Ereğli bizim bölgenin en gözbebeği alanlardan birisi. Her alanda böyle ama bizim hep beraber yapmamız gereken öyle bir süreç var ki Ereğli'ye AK Parti damgasını vurmaktır. Bu uzun zamandan beri Ereğli'nin hak ettiği bir durumdur. Bu dönem bu ekip, bu işe inanmış bir ekip. Birbirinizle olan diyaloğunuz, samimiyetiniz, içtenliğiniz sizi çok daha güçlendirecektir. Siyasette meseleyi halk çözer, biz hepimiz halkın sözcüleriyiz. Halka, millete gittiğiniz sürece size pusulayı koyacaktır, yönünüzü istikametinizi belirleyecektir. Ereğli halkıda bu dönem bunu tayin edecektir şeklinde konuştu.

 

EREĞLİ BAŞARILI OLACAKTIR

Soylu, teşkilat üyelerine siyasi tecrübelerinden de alıntılar aktararak, şöyle konuştu; Bizim alnımız açık, AK Parti'nin 10 yıldan beri ortaya koymuş olduğu başarı ortada. Halkın elini sıkın. Biz elimizden gelen her desteği size vermeye hazırız, Size çok büyük bir görev düşüyor, bu heyecanınız tüm bölgeye yansıyacaktır. Ruhunuzla dokunduğunuzda insanlara bırakacağınız tesir önemlidir. İletişiminizi kurun,  birlik beraberliğiniz görüntünüz, enerjiniz burada belli oluyor. Bunu toplumla bütünleştirin. Sonucu Ereğli'de alacaksınız. Sizde enerji var zaten, tecrübeyi de bulduğunuz andan itibaren, Selahaddin Eyyübi'nin Kudüs'ü alma konusunda ortaya koyduğu strateji vardır, o stratejinin önemli bir bölümü kuvvet ise daha bir büyük bölümü bilin ki tecrübedir. Buda AK Parti kadrolarında vardır. Sorun yapın, yapın sorun. Size Ereğli'de Allah kolaylıklar versin, Ereğli halkına önemli bir hizmet yolundasınız. Bu yolda bizde size her türlü desteği vereceğiz.

AK Parti MKYK Üyesi Emine Çift'de, Ereğli İlçe Teşkilatına çıktıkları bu yolda her türlü desteği vereceklerini ve Ereğli'de başarılı olacaklarına inandıklarını kaydetti.  

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Ünal Savaş :

EREĞLİ SOYULUYOR, SİYASİ PARTİLER KIŞ UYKUSUNDALAR. NEREDE BU EREĞLİ BELEDİYESİNE TALİP OLAN MUHALEFET SİYASİ PARTİLERİ, KIŞ UYKUSUNA MI? YATTILAR. EREĞLİ SOYULUYOR. SİZ UYUYORSUNUZ. ALLAH RAHATLIK VERSİN. İYİ UYKULAR. ŞUNU ASLA UNUTMAYINIZ Kİ? OTURARAK BAŞARIYA ULAŞAN TEK CANLI TAVUKTUR. EĞER BİZ OTURDUĞUMUZ YERDEN BAŞARIYA ULAŞACAĞIZ DİYORSANIZ. SÖYLEYECEK DAHA BİR ŞEY YOKTUR SİZE… MUHALEFET PARTİLERİ UYUYOR EY EREĞLİ’LİLER, BARİ SİZ UYANIN. ONDOKUZ YILDIR SOYULUYORUZ. BU SOYGUNA ARTIK HEP BİRLİKTE DUR DİYELİM. ŞÖYLE BİR DÜŞÜNELİM. ŞİMDİYE KADAR NE KAZANDIK. KOSKOCAMAN BİR "SIFIR". EREĞLİ’YE ŞİMDİYE KADAR KAÇ TANE YATIRIMCI GELDİ BİLEN VARSA ANLATSIN DA, HERKES DE BİLSİN. SADECE ÜÇ GÜNLÜK ŞOV KARNAVAL İÇİN İSRAF EDİLEN BU KISITLI KAYNAKLARIMIZ, BİR SONRAKİ NESLİMİZİ YANİ ÇOCUKLARIMIZI AÇ VE İŞSİZ BIRAKMAK UĞRUNA VAR OLANI İSRAF ETMEMİZ, TÜKETMEMİZ DEMEKTİR. SAYGILARIMLA “BUGÜNÜN İSRAFI YARININ KITLIĞIDIR.” Ünal SAVAŞ – Erdemir emeklisi, 2005, Kalite gönüllüsü

Rafet LATİF :

Koç gibisi be ahmet abi

Ünal Savaş :

ESNAF YAKUP AKKAYA'NIN YORUMUNDAN BİR ALINTI: "ISIN GUCUN SOV BNCE SEN HALIL POSBYIKTAN DAHA IYI SOVMENSIN DEMMKKI SEN BLD BAŞKANI OLSAN VARYA SOV YAPMKTA ONU GECECEGINI KESINLIKLE KATILIYURM" ESNAF YAKUP AKKAYA KARDEŞİM, BEN ŞOV FESTİVAL DİYORUM AMA BUNA ÖNCÜLÜK EDEN EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANI VE AYNI ZAMANDA DA FESTİVAL YÜRÜTME KURULU BAŞKANI OLAN SAYIN HALİL POSBIYIK'A HİÇBİR ZAMAN BU ŞOV FESTİVALİ DÜZENLEDİĞİ İÇİN ŞOVMEN DEMEDİM. BÖYLE BİR TERBİYESİZLİĞE ASLA TEVESSÜL ETMEDİM. KESİNLİKLE DE ETMEM. BEN SADECE FESTİVALE ŞOV FESTİVAL DİYORUM. ANCAK SİZ BENİ ELEŞTİREYİM DERKEN DÖRT DÖNEMDİR HALKIN OYLARIYLA BELEDİYE BAŞKANI OLAN SAYIN HALİL POSBIYIK'A ŞOVMEN DEMEKTE HİÇBİR SAKINCA GÖRMÜYORSUNUZ VE ONU ŞOVMEN İLAN EDİYORSUNUZ. ŞİMDİ ANLADINIZ MI? YORUMLARIMIN ALTINDAKİ "KALİTE GÖNÜLLÜSÜ" NÜN FARKINI.. KAŞ YAPARKEN GÖZ ÇIKARTMAMAK DİLEKLERİMLE.. SAYGILAR “FESTİVALE HAYIR. ÜRETMEDEN TÜKETMEK, EREĞLİ'Yİ TÜKETMEKTİR.” Ünal SAVAŞ – Erdemir emeklisi, 2005, Kalite gönüllüsü

Ünal Savaş :

ESNAF YAKUP AKKAYA KARDEŞİME, AK PARTİ YÖNETİCİLERİNE YAZMIŞ OLDUĞUM YORUMLARDAN BİR ÖRNEK: PROBLEMLERİNİZİ KULUÇKAYA YATIRIRSANIZ, MÜKEMMEL CİVCİVLERİNİZ OLUR. AK PARTİ, KDZ. EREĞLİ'DE PROBLEMLERİNİ KULUÇKAYA YATIRARAK, MÜKEMMEL CİVCİVLERE SAHİP OLMUŞTUR. ŞİMDİ İSE BU CİVCİVLERLE BAŞ EDEMEMEKTEDİRLER. CİVCİVLER HER GEÇEN GÜN DAHA DA BÜYÜYEREK TAVUK OLMUŞLARDIR. BESLENMELERİ HER GEÇEN GÜN DAHA DA ZORLAŞMIŞTIR. ARTIK DAHA ÇOK YEMLENMESİ VE EMEK SARFEDİLMESİ GEREKMEKTEDİR. BU İSE HEM MASRAFLI, HEMDE ZORDUR. EN KOLAY ÇÖZÜM İSE KESİP YEMEKTİR. BU TAVUKLARI YEMEK DE İLK OLARAK BUGÜNE KADAR BÜYÜK EMEK VE GAYRET SARFEDEN AK PARTİ YÖNETİCİLERİNE AİTTİR. AK PARTİ YÖNETİCİLERİNE AFİYET OLSUN. YİYİN BEYLER YİYİN. KENDİ MALINIZ GİBİ YİYİN. TIKSIRINCAYA KADAR YİYİN. ÇEKİNMENİZE GEREK YOK. CÜNKÜ BU CİVCİVLERİ SİZ BESLEYİP BÜYÜTEREK BU HALE GETİRDİNİZ. EMEKLERİNİZİN KARŞILIĞI OLARAK BUNLARIDA İLK ÖNCE SİZİN YEMENİZDEN DAHA DOĞAL BİR ŞEY YOKTUR. TEKRAR AFİYET ŞEKER OLSUN. İMZAM SIĞMADI

Ünal Savaş :

Takma adlara VIDI VIDI yok.... REKLAMLAR: “FESTİVALE HAYIR. ÜRETMEDEN TÜKETMEK, EREĞLİ'Yİ TÜKETMEKTİR.” “İNANIYORUM Kİ, BİR GÜN HERKES FESTİVALE HAYIR DİYECEK.” “BUGÜNÜN İSRAFI YARININ KITLIĞIDIR.” Ünal SAVAŞ – Erdemir emeklisi, 2005, Kalite gönüllüsü

ESNAF... YAKUP AKKAYA :

YA ÜNAL SAVAS YA HERSEYIN ALTINA YORUM YAZIYUSN BN SANA DIYURMKI AKP LI BIR HABERIN ALTINA DAHI HALIL POSBIYIKI ELŞTRYUSN BURDA SENIN AKP MILLETVEKKILERINI ELŞTRMEN LAZIM BAK ALI ATAR KARDESIMLE ARKADAS DEVREK EREGLI YOLUNU NIYE YAPMADIN DIYOR SEN YAZSSNA AMA NERDEE ISIN GUCUN SOV BNCE SEN HALIL POSBYIKTAN DAHA IYI SOVMENSIN DEMMKKI SEN BLD BAŞKANI OLSAN VARYA SOV YAPMKTA ONU GECECEGINI KESINLIKLE KATILIYURM BIRDE YORUMUN ALTINA KALITE GÖNULLUSU ERDEMIR EMEKLISI YAZMAN DAHA SIKICI OLDU ARTIK!!!

ekrem :

su uzun uzun yorum yapan erdemir emeklisi midir nedir iyiki kalite gönüllüsü olmuşsun.gevezelik.reklam.ve laf kalabalığından başka işin gücün yokmu senin.senden başka erdemir emeklisi yok sanki.vıdı vıdı yettin beeee

Ali ATAR :

Zonguldak Ereğli Devrek Derken bize lazım olan DEVREK EREĞLİ KARAYOLU ne olacak Kaldığı yerden devam edecek mi bunun açıklamalarını da istiyoruz vekillerimizden

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.