BAŞARILARINI PAYLAŞIYORLAR

Tarih: 2009-07-02 00:00:00

Toplam Kalite Yönetimi Uygulamaları Paylaşım Toplantısında Türkiye üçüncüsü olan Karadeniz Ereğli Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi ekip öğretmenleri Zuhal Uzun, Sibel Çelik, Belgizar Tuncer, Esra Kutlu ile Okul Aile Başkanı Ayfer Sart başarılarını paylaşma

Toplam Kalite Yönetimi Uygulamaları Paylaşım Toplantısında Türkiye üçüncüsü olan Karadeniz Ereğli Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi ekip öğretmenleri Zuhal Uzun, Sibel Çelik, Belgizar Tuncer, Esra Kutlu ile Okul Aile Başkanı Ayfer Sart başarılarını paylaşmak üzere beraberlerinde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Çağ, ekip lideri olarak okul müdürü Mustafa Kula ile birlikte Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan, İlçe Kaymakamı Osman Ekşi, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kdz.Ereğli Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar ve ZERÇEV Başkanı Cevat Kır’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Okul Müdürü Mustafa Kula ziyaretlerle ilgili şu açıklamaları yaptı; “Ödül süreci içinde 30 Mart 2009 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Ekip ve Kurum dalında saha ziyaretine kalan okulları açıklamıştı. Buna göre Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi Yılın Kaliteli Ekibi kategorisinde İl birincisi olarak Bakanlığa gönderilen 58 ödül başvuru raporu arasından 22 okul arasında yer almıştı. Böylece bu okulumuz okul/kurum saha ziyaretine kalmıştı. Bakanlığımız tarafından değerlendirilmek üzere Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi'ne Nisan-Mayıs ayları içinde saha ziyareti gerçekleştirilmiş olup, yapılan değerlendirmeler sonucunda, Haziran ayı içerisinde Ankara'da düzenlenen Okullarda Toplam Kalite Yönetimi Uygulamaları Paylaşım Toplantısında Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi 3.olarak kalite ödülü almaya hak kazanmıştır. Biz sevinerek şunu gördük ki yarışma süreci içinde tüm Kdz.Ereğli’nin desteğini aldık. Kdz.Ereğli yerel basını haberleri ile her zaman bize destek verdi.Bu vesile ile değerli basın çalışanlarına teşekkür ederiz. Ayrıca bu süreç içinde bize destek veren Kdz.Ereğli Kaymakamlığına, Kdz.Ereğli Belediye Başkanlığına, Gülüç Belediye Başkanlığına, Alaplı Belediye Başkanlığına, Sivil toplum kuruluşlarına teşekkürlerimizi sunarız”

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.