BAYKAL GELİYOR!..

Tarih: 2009-07-02 00:00:00

CHP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Yaşar Balcı, parti binasında düzenlediği basın toplantısında Sivas’ta 33 aydın ve sanatçının 16 yıl önce katledildiğini, katliamı unutmadıklarını ve unutamayacaklarını belirterek başladığı konuşmasında, CHP Genel Başkanı Deniz

CHP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Yaşar Balcı, parti binasında düzenlediği basın toplantısında Sivas’ta 33 aydın ve sanatçının 16 yıl önce katledildiğini, katliamı unutmadıklarını ve unutamayacaklarını belirterek başladığı konuşmasında, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın 3 Temmuz Cuma günü Kdz.Ereğli’ye gelerek Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali etkinliklerine katılacağını açıkladı.

Sivas katliamı ile ilgili olarak Balcı, “İnsanların düşüncelerinden, inançlarından ve kimliklerinden dolayı yakılmadığı ve ortadan kaldırılmadığı çağdaş bir ülke, demokratik bir toplum oluşturma kararlılığımız devam edecektir. Madımakta 16 yıl önce yaşanan vahşetin sorumluları, dini siyasete alet eden laik Cumhuriyete karşı zihniyette olanların destek verdiği anlayış, maalesef bugün Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Laik anayasal yapısını bozmaya, yıkmaya çalışmaktadır. Eşitlik, özgürlük, kardeşliğin ve barışın tesis edildiği, toplumun büyük çoğunluğunun mutlu yaşadığı bir Türkiye dileğiyle, Madımak’ta yakılan demokrasi şehitlerini rahmetle ve saygıyla anıyoruz” sözleri ile değerlendirdi.

 

BAYKAL’IN PROGRAMI

Baykal’ın ziyareti ile ilgili olarak ise Balcı, “3-4-5 Temmuz’da yapılacak olan Uluslararası Kültür ve Sanat Festivaline katkı sağlamak üzere, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Kdz. Ereğli yi ziyaret edecektir. Ziyaret programı Baykal’ın saat 14.00’de Mudurnu’dan çıkarak, helikopterle saat 14.30 Kdz.Ereğli’ye ulaşmış olacaklardır.

Genel Başkanımız saat 14.30’dan itibaren kortej yürüyüşüne kadar olan zaman içerisinde Ereğli’de çeşitli ziyaretlerde bulunacaktır. Saat 17.30’da kortej yürüyüşüne Ereğli halkı ile birlikte katılacaklardır. Kortej yürüyüşünden sonra Ereğli halkına  hitap ederek saat 19.15’de şehrimizden ayrılacaktır. Tüm Ereğli halkı ve partililerimizi Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali kortej yürüyüşüne davet ediyoruz” dedi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

ereğlili zade :

geldi geldide baykal bir türlü anlayamadı erdemirli mağasından feragat etmedi mağaşları gaspedildi oda anlayacak bir dahaki secimlerde.

cengiz ılgın :

CHP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Yaşar Balcı, parti binasında yaptıgı konuşma anlamlıydı ama BAYKAL’IN PROGRAMI Baykal’ın ziyareti ile ilgili olarak ise Balcı, “3-4-5 Temmuz’da yapılacak olan Uluslararası Kültür ve Sanat Festivaline katkı sağlamak üzere, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Kdz. Ereğli yi ziyaret edecektir gecen secimin kazanıldıgı ve chp ilce teşkilatını es gectigi ve ereglide baykal la ilce teşkilatının icerigi iyi anlatılmalı gecen gelişinde yaşar balcı hakedilmeyen bir organizyosyon yaşandı artı imajını yükselten başkaları oldu chp ilce teşkilatı hakedileni almalı onlarca yıl sonra chp ereglide halil bosbıyıgı belediye reyisi cıkardı festival etkinlikleriyle özleştirilen icerihi imaj ve popülimzim olan topluma yansımıyan kalıcı daimi dihildir sosyal yansımaları topluma havai fisek gibi hava gürültü yapan parlayıp sönen sosyaligin toplumun en altından ihtiyac duyan erkesime adaletli verilmesidir CERİ BAŞI

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.