BEDAVA BİLGİYE TALEP YOK

Tarih: 2009-11-12 00:00:00

Ereğli Tarım Müdürlüğü tarafından TSO'da Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıyı Tarım Müdürlüğü ve Ereğli TSO yöneticileri haricinde sadece 3-4 kişinin izleme si gösterilen vurdumduymazlığın n

Ereğli Tarım Müdürlüğü tarafından TSO'da Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıyı Tarım Müdürlüğü ve Ereğli TSO yöneticileri haricinde sadece 3-4 kişinin izleme si gösterilen vurdumduymazlığın ne boyuta geldiğini bir kez daha gözler önüne serdi. İl Tarım Müdürlüğü Destekleme Şube Müdürü Nihat Korkut tarafından verilen çok önemli bilgilerde resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren yeni kanun ile yeni imkanlardan bahsedildi. Korkut, "Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından, kırsal alanda tarıma dayalı sanayinin gelişmesi ve yaygınlaşması ile tabandan yukarıya doğru yaklaşımla katılımcılığı sağlayan, yerel kapasiteyi ve kurumsallaşmayı geliştiren, istihdam oluşturma potansiyeli olan, üretici gelirlerini artıran ve çeşitlendiren, uygun kırsal teknolojilerin gelişmesini ve yaygınlaştırılmasını esas alan, kırsal altyapının geliştirilmesi ve iyileştirilmesini sağlayan kırsal kalkınma hibe destek programının usul ve esaslarını belirleyen Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı çerçevesinde Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Tebliği 30.10.2009 tarihinde Alımlarının Desteklenmesi Hakkında Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.