BEYAZ SAYFAYA BÜYÜK DESTEK

Tarih: 2013-04-20 14:19:00

Kdz. Ereğli'de TSO seçimleri öncesinde ısrarla uzlaşma diyen ve kadro hareketini öne çıkararak dikkatleri üzerinde toplayıp gücüne güç katarak büyüyen İrfan Erdem ve arkadaşları, 'Beyaz Sayfa' isimli seçim bürolarını açtılar.

Zonguldak'ın önceki milletvekillerinden Fazlı Erdoğan'ın da 'davetli olduğum yere giderim' sözleriyle katıldığı açılışa kentin önde gelen işadamları katılarak destek verdi.

Açılışta bir konuşma yapan ekibin sözcüsü İrfan Erdem, seçim bürosunun adının 'Beyaz Sayfa' olduğuna dikkat çekerek, 'Ereğli'de barış istiyoruz' dedi.

Erdem, 'Biz  ve arkadaşlarımız TSO'nun yönetimine talibiz. Önce 7 grupta meslek  komiteleri  seçilecek ve bu komitelerden 3'er kişi seçilip meclis oluşacak. 21 kişilik meclis de kendi arasından başkanını, başkan yardımcısını, meclis başkanını ve yönetimini seçecek. Biz bu nedenle TSO yönetimine talibiz diyoruz' sözleriyle başladığı sözlerine şöyle devam etti:

'Ereğli'nin her yerinde kavga var. Hep kavga hep kavga hep kavga. Nereye gidecek bu kavgaların sonu?  Anlatıyoruz,  söylüyoruz. 43 bin icralık insan var, 35 bin dosya var.  Sizler de kavgayı kimin yaptığını, çıkardığını biliyorsunuz.  Bu şehir barış içinde yaşamalı. Yoksa pastayı büyütemeyiz. Pasta büyümeyince küçülür. Küçülünce içinden aldığınız lokmalar daha da küçülür. Zaten  yeteri kadar küçüldünüz. Daha çok küçülmek istiyorsanız tercih sizin. Biz TSO üyesinden bahsediyoruz. TSO üyesi kim, sermaye. Demek ki sermayesi var, aklı var, demek ki güç. Ama bu güç kendini yönlendiremiyorsa, iyi bir seçim yapamıyorsa o zaman küçülmeye mahkum. Eğer bu yönetim istikrarlı bir biçimde krizi yönetebilseydi o zaman bizlere gerek yoktu ki. Biz niye aday olduk. Bu arkadaşlarımız niye 4 aydır çalışıyorlar? Sayın Mehmet Genç'i severim, ekmeği yenir suyu içilir. Ama krizi yönetemediler. Neden? TSO nun içinde ayrı ayrı başlar var. Çok başlılık ne oldu? Başarı geldi mi? Gelmedi? Ben ve arkadaşlarım kimi seçerler ve çok başlılık devam ederse yine başarı gelmez. Keşke bütün adaylar birleşseydi de,  tek liste olarak seçime gidilseydi, Ereğli daha aydınlık günlere daha hızlı gitseydi. Bu yetkiyi elinde bulundurmak isteyenler, mecliste bulunmak isteyenler egolarını yenmek zorundalar.  Önce Ereğli menfaati. Ereğli'nin menfaati öne çıkmadığı sürece bu kısır çekişmeler devam eder. '

ŞANTAJ OLAYI

Daha sonra basının sorularını yanıtlayan İrfan Erdem, kendisine bir gazetecinin şantaj yapmasıyla ilgili olarak da 'ismi açıklayacak mısınız?' sorusuna  'Ben basını töhmet altında bırakmam. Müsaade ederseniz bu isim bende kalsın' dedi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Ünal Savaş :

"GÜN AYRIŞMA DEĞİL; KAYNAŞMA GÜNÜ, BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR." ARTIK KİŞİLER, KURUMLAR VE ÖRGÜTLER ARASI KISIR POLEMİK, ÇEKİŞME, ÇATIŞMA VE KAVGALARI YAŞAMA LÜKSÜ KALMAYAN, HIZLA GÖÇ VEREN, EKONOMİSİ İYİCE DARALARAK TÜRBÜLANSA GİREN VE HERKESİN BU TÜRBÜLANSTAN BİR ÇIKIŞ YOLU ARADIĞI KDZ. EREĞLİ’MİZDE, ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE YAPILACAK OLAN KDZ. EREĞLİ TSO SEÇİMLERİNDE; GENÇ, VİZYONER GÖRÜŞLÜ, DÜRÜST, ÇALIŞKAN VE DİNAMİK BİR EKİP İLE HİÇ BİR KİŞİ, KURUM VE ÖRGÜTÜ ÖTEKİLEŞTİRMEDEN HERKESİ KUCAKLAYAN, AYRICA; OLUŞACAK YENİ TSO YÖNETİMİNDEKİ TÜM EKİP ÜYELERİNİN BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE "ORTAK AKIL" İLE “BÜTÜNLÜK İÇERİSİNDE” HAREKET ETTİĞİ, ŞEHRİMİZİN İÇİNDE BULUNDUĞU İKTİSADİ VE SOSYAL SORUNLARINA "VİZYONER ÇÖZÜMLER ÜRETEBİLEN" BİR TSO YÖNETİMİ OLUŞUMU DİLEKLERİMLE... SÖZÜN ÖZÜ -1) “BÜYÜK İŞLER, MÜHİM TEŞEBBÜSLER, ANCAK ORTAK ÇALIŞMA İLE TEMİN EDİLEBİLİR.” M. KEMAL ATATÜRK SAYGILARIMLA “FESTİVALE HAYIR. ÜRETMEDEN TÜKETMEK, EREĞLİ'Yİ TÜKETMEKTİR.” Ünal SAVAŞ

İşadamı :

POSBIYIK EFENDİ TEK ADAM OLMADIĞINI ANLAYACAK ;) İNŞALLAH İRFAN ERDEM VE EKİBİ SEÇİMLERİ ETKİLEYECEK ÇALIŞMALARDA BULUNURLAR

Balılı Murat Sesli Gençlik :

posbıyıkta gitsin sarımsağın mekanında allahın günü rakı balık keyfi yapsın millet çalışıyo başkan efendi gerçi bu saatten sonra senin yapacağın zaten rakı balık keyfinden başka bişey olmaz 25 ini bekle başkan bey murat seslinin durumu netleşecek sonra murat sesliyi kim tutacak merak ediyorum senmi hiç sanmıyorum ayak sesleri şimdiden duyuluyor murat başkanın sen rakı balığa devam üç beş yandaşınla

Belediyeci :

posbıyığın işi zaten bitmiş ne uğraşacak tso posbıyığı bitirmek için siyaseten sıfırın altına inmiş posbıyık sadece belediye personel ve yakınlarından oy alabilir artık gerçi onuda alamıyo artık turan çınarın köyünden ve belediye lojmanlarından bile akp çıktı :)))

mehmet :

Yahu bu kadar olur.posbıyık hayranlığı!!! pardon düşmanlığı,bakalım ne olacak? TSO belediye başkanını değiştirebilecek mi?

AYDIN :

bütün Halil posbıyık muhalifleri irfan erdem'in etrafında toplanmış

servet tunç :

''santaj yapanı açıklamam yoksa bütün basın töhmet altında kalır diyor'' Aklı eren ihvanlar söylesin,açıklamadığı zaman herkes kalmazmı töhmet altında?? Bunlarmı ''akıllı''?? bizmi ''aptalız''?? Amaç dikkat çekmek ve reklamını yapmak sanırım..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.