"BİR MÜDDETTİR İLGİLİLERE YAPTIĞIM BEYANLAR…”

Tarih: 2016-05-12 15:03:19

16 yıl hizmet verdiği OYAK’tan ayrılan ve görevini Savaş Erdem’e devir eden Coşkun Ulusoy, bir veda mesajı yayımladı.
 Ulusoy’un “OYAK camiasının değerli Mensupları, Sevgili Arkadaşlarım,” başlıklı veda mesajı  “sizlerle birlikte olan yolculuğumu artık bu aşamada noktalama zamanımın geldiğine inanıyorum.” Dedi.

Ulusoy’un mesajının tamamı şöyle:

“2000 yılında sizlerle birlikte yüksek hedeflere doğru uzun bir yolculuğa çıktık. Çeşitli zor aşamalardan, çok sıkıntılı, üzüntülü dönemlerden geçtik. Hedeflediğimiz noktalara, planlanan yurt dışı açılımlarımızı da tamamlayarak, 2015 yılı sonu itibariyle hep beraber vardık diye düşünüyorum. Tabii ki OYAK Grubu olarak önünüzde daha nice yüksek hedefler olacaktır. Sizlerin onlara da erişeceğinize inanıyorum. Bir müddettir ilgililere yaptığım beyanlar ve planlarım doğrultusunda sizlerle birlikte olan yolculuğumu artık bu aşamada noktalama zamanımın geldiğine inanıyorum. Bugün itibariyle çok sevdiğim, uzun yıllarımı verdiğim mensubu olmakla iftihar ettiğim OYAK’tan ayrılıyorum.

07 Mayıs 2016, Cumartesi günü yapılan Genel Kurul’da da vurguladığım üzere, 2015 yılında elde ettiğimiz Toplam Kazancımız ile geçen yıllarda da olduğu gibi, Türkiye’nin en önde gelen Grubu olduk. Yatırım yaptığımız şirketlerin sayısı yıllar içinde 87’ye ulaştı. Grup olarak Türkiye’de vergi rekortmenleri olan, sektörlerinde önde gelen şirketlere yatırımlar yaptık, istihdam yarattık, ihracatta önlerde olduk. Ülkemizde Hazine ve bankacılık sektörü dışında ilk adımı atan Grup olarak uluslararası firmalardan güzel reytingler aldık, ülkemizdeki en üst dereceleri yakaladık. 20 ülkede 12 farklı para birimi ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bütün bu güzel neticeleri beraber gerçekleştirdik. Sizlerin özverili çalışmalarınızla Kurumumuza hizmet ederek, Türkiye’ye hizmet ettik. Birlik ve beraberlik içinde, kurumsal yapımızla, etik anlayışımızla Türkiye’ye örnek olduk.

Bu uzun yolculukta önümüzü açan, Kurumumuza ve bizlere güvenen, destek olan Üyelerimize, yıllar içinde beraber çalıştığım Temsilciler Kurullarının, Genel Kurulların, Yönetim Kurullarının, Denetim Kurullarının değerli üyelerine, birlikte iş yaptığımız tüm paydaşlarımıza ve siz çalışma arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum, varsa hakkımı da helal ediyorum. Sizlerle iftihar ediyor, bundan sonraki yaşamınızda ailelerinizle birlikte sağlık, afiyet, huzur ve başarılarınızın devamını diliyorum. Görev alacak yeni Yönetim Kurulu Başkanımıza, Genel Müdür arkadaşıma birlik ve beraberlik içinde destek vererek OYAK’ı daha iyi noktalara taşıyacağınıza inanıyorum. Görevimi yerine getirmiş olduğum inancım içinde, huzurlu bir kalple sizlere ELVEDA diyorum. Aklım ve gönlüm sizlerle olacaktır."

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

ali :

kayyum degil yusuf adabaş atanmıştır

Ereğli'li :

Son gelişmelere bakınca OYAK'ın başına kayyum atanmış gibi bir hava var. Hayırlısı

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.