'BİZ KAZANACAĞIZ'

Tarih: 2013-05-18 10:34:00

Yaklaşan yerel seçimler öncesi özel taktikle Çaydeğirmeni Belediyesi’ni yeniden kazanmak için beldede çalışmalara hız veren CHP İl Başkanı Halil Furat, beraberindeki İl Yönetim Kurulu üyeleri ve Devrek İlçe Başkanı Şeref Aydınlı ve yöneticileriyle birlikt

Yaklaşan yerel seçimler öncesi özel taktikle Çaydeğirmeni Belediyesi’ni yeniden kazanmak için beldede çalışmalara hız veren CHP İl Başkanı Halil Furat, beraberindeki İl Yönetim Kurulu üyeleri ve Devrek İlçe Başkanı Şeref Aydınlı ve yöneticileriyle birlikte Çaydeğirmeni’nde bir toplantı düzenledi. CHP Çaydeğirmeni Belde Başkanlığı binasında yapılan istişare toplantısında, İl Başkanı Halil Furat, önümüzdeki yerel seçimlerde Çaydeğirmeni Belediyesi’ni yeniden kazanabilmek için teşkilatın görüşlerini alıp önerilerini dinledi.
Çaydeğirmeni’nde açık ve net bir seçim çalışması yapacak olduklarını vurgulayan CHP Çaydeğirmeni Belde Başkanı Yılmaz Kalıncı, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, “İl Başkanımıza ve İlçe Başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Çaydeğirmeni’nde açık ve net olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çaydeğirmeni’nde bundan sonra yükü sırtımıza yüklenmiş bulunuyoruz. Bundan sonra ‘beldemiz için ne ve neler yapabiliriz?’ bunun çalışmasını yapacağız. ‘Çaydeğirmeni ilerliyor’ deniliyor, ama çoğu dükkanlanımız boş, eskiden boş dükkan bulamıyorduk, şimdi boş dükkanın haddi hesabı yok. Bunun için de Çaydeğirmeni için ne yapabiliriz? Kendimizi değil de Çaydeğirmeni’ni düşünmek amacıyla yola çıkmış bulunuyoruz. İnşallah Cenabı Allah bizi utandırmaz” diye konuştu. 

 

AYDINLI: “SEÇİM SÜRECİ 
BİZİM İÇİN BAŞLADI”
CHP Devrek İlçe Başkanı Şeref Aydınlı da, yaptığı konuşmada, “Geçen hafta Devrek’te başlattığımız süreci, Devrek’in tek beldesi kalan ve bizim için çok önemli olan Çaydeğirmeni beldesinde sürdürüyoruz. Seçim süreci bizim için başlamıştır. Hem ilçemiz Devrek’te, hem de Çaydeğirmeni beldemizde yoğun bir şekilde çalışmalara başlayacağız. Çaydeğirmeni beldemiz için şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

 

FURAT: “ÇAYDEĞİRMENİ’Nİ 
MUTLAKA KAZANMAK ZORUNDAYIZ”
Çaydeğirmeni beldesinde seçimi alacak güçte olduklarını ifade eden İl Başkanı Halil Furat ise, şöyle konuştu: “Seçime yönelik çalışmalarımızı geçen hafta Devrek’te başlatmıştık. Bundan sonra beldelerde danışma kurulu toplantıları yapacağız. Toplantıların amacı, partililerimizin kendi beldeleriyle ilgili düşüncelerini almak onlarla ilgili yorumlar getirmek ve yöntemler belirlemektir. Bu hususta da bizim için Çaydeğirmeni çok önemlidir. Çaydeğirmeni, seçimi almak zorunda olduğumuz beldelerimizden bir tanesidir. Çaydeğirmeni, Devrek için çok önemli belde, çünkü üç tane beldesi vardı, iki tanesi nüfusa takılarak, kapandı. Sadece Çaydeğirmeni beldesi kaldı.  Onun için Çaydeğirmeni, her parti için önemli, bizim için çok çok daha önemli. Burada geçmişte iddialı seçimler yaşadık ve birçok kere de belediye başkalığını kazandık. Bu önümüzdeki seçimlerde de yeniden en iddialı parti konumuna gelerek, seçimleri kazanma arzu ve azmi içindeyiz. Buradaki arkadaşlara da çok büyük görevler düşmektedir. Bu görevleri yerine en iyi şekilde getireceklerine inancımız tamdır. Biz de İl ve İlçe yönetimi olarak, onlara maddi ve manevi her türlü desteği vereceğiz. Bizi arkalarında bir güç olarak bilsinler, ona göre çalışsınlar, biz de önümüzdeki süreçte Çaydeğirmeni beldesindeki belediyeyi kazanıp yeni umutlara ve diğer beldelere örnek olacak bir çalışma sürdüreceğiz.” İstişare toplantısında; Çaydeğirmeni Belde Başkanlığı yöneticileri, üyeleri ve partililer, beldede seçimi almak için ne yapılması gerektiği konusundaki görüş ve önerilerini İl Başkanı Furat ve İlçe Başkanı Aydınlı ile paylaştılar.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.