BÖLGE KOMUTANI'NDAN TEMA'YA ZİYARET

Tarih: 2012-04-05 00:00:00

Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Albay Yalçın Enç, TEMA Vakfı Kdz. Ereğli İlçe Temsilciliğini ziyaret etti.TEMA Vakfı'nın çalışmalarını takip ettiklerini belirten Karadeniz Bölge Komutanı Albay Yalçın Enç, Tema ile ortak yapacakları çevre eğitimleri v
Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Albay Yalçın Enç, TEMA Vakfı Kdz. Ereğli İlçe Temsilciliğini ziyaret etti.
TEMA Vakfı'nın çalışmalarını takip ettiklerini belirten Karadeniz Bölge Komutanı Albay Yalçın Enç, Tema ile ortak yapacakları çevre eğitimleri ve ağaçlandırma çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulundu. İlçe Temsilcisi Nilgün Durak, ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek şunları söyledi: Biz 'gönüllü' çalışanlar için önemsenmek, gücümüzün en değerli kaynaklarındandır. Bizim önemsenmemiz demek, uğruna özel,  bireysel çıkarlarımız olmaksızın çabaladığımız davalarımızın önemsenmesi demektir. Dolayısıyla da daha etkin, daha yararlı olmamız demektir.  Toprak, TEMA Vakfı'nın ana konusu, çalışmalarının başlangıç noktasıdır. Bu çerçevede biz de Ülkemiz genelindeki vakıf çalışmalarımızda olduğu gibi İlçemizde de eğitim ve ağaçlandırma konularında çaba gösteriyoruz. İlçe Temsilciliği olarak bizi son derece motive eden, çalışmalarımıza ivme kazandıran bir iade-i ziyaretle onurlandık, güçlendik.  Karadeniz Bölge Komutanımız Albay Yalçın Enç ve Maiyeti, TEMA Vakfı İlçe Temsilciliğimizi yoğun iş temposuna rağmen ziyaret ettiler.  Ziyaretlerinde eğitim ve ağaçlandırma çalışmalarımızı izlediklerini belirterek, Komutanlıkla yapabileceğimiz çevre eğitimlerini ve ağaçlandırma çalışmalarını görüştük.  Tüm Askeri bölgelerde olduğu gibi İlçemizde de Komutanlığımızın duyarlı yaklaşımları, konularımızda kendilerinin de yaptığı eğitimler ve özellikle ağaçlandırma çalışmaları son derece etkin ve geniş alanda uygulanmakta. TEMA Vakfı ve Yavru Temalarımızla etkinliklerine davet sözünü de aldığımız bu anlamlı, duyarlı görüşmeden sonra daha güçlenmiş olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.