BÜTÇE GÖRÜŞÜLECEK!..

Tarih: 2009-10-29 00:00:00

Zonguldak İl Genel Meclisinin olağan toplantısı 2 Kasım Pazartesi günü İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda Vali Erdal Ata başkanlığında gerçekleştirilecek. Birleşim gündeminde açılış ve yoklama, İl Genel Meclisimizin 07 Ekim 2009 günü 5. b

Zonguldak İl Genel Meclisinin olağan toplantısı 2 Kasım Pazartesi günü İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda Vali Erdal Ata başkanlığında gerçekleştirilecek. Birleşim gündeminde açılış ve yoklama, İl Genel Meclisimizin 07 Ekim 2009 günü 5. birleşimine ait toplantı tutanak özetinin okunup oylanması, Gökçebey Örmeci Köyü Çay Mahallesi Mevkiinde bulunan 35 lt/sn suyun projeli olarak Alabalık Üretme ve Yetiştirme Tesisinde kullanılmak üzere 5 yıllığına kiraya çıkarılıp çıkarılmayacağı hususu ile ilgili Tarım Komisyonunun 2 no.lu raporunun görüşülmesi, 5302 Sayılı İl Özel İdaresi Kanunun 31. maddesi gereğince hazırlanan Zonguldak İl Özel İdaresi 2010 yılı performans programının görü-şülmesi, İl Özel İdaresinin 26 milyon 500 bin YTL'ye bağlanmış olan, 2010 Yılı Hazırlık Bütçesinin, 5302 Sayılı İl Özel İdaresi Kanunun 45. ve Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliğinin 27. maddesi gereğince görüşülmesi, Gelecek toplantının gün ve saatinin belirlenmesinin ardından toplantı sona erecek.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.