ÇAKIR’DAN CANDAN’A TEHDİT !

Tarih: 2014-07-31 12:59:00

Gazetemize gönderilen bir e-posta iletisinde; Milletvekili Ercan Candan’ın Kaymakam İbrahim Çay ve Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile birlikte bayram gezilerinde yaptığı köy gezilerine tepki gösteren AKP Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Fatih Çakır’ın telefon ile

Gazetemize gönderilen bir e-posta iletisinde; Milletvekili Ercan Candan’ın Kaymakam İbrahim Çay ve Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile birlikte bayram gezilerinde yaptığı köy gezilerine tepki gösteren AKP Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Fatih Çakır’ın telefon ile aradığı partililere “Ben teşkilat başkanıysam, O’da Milletvekiliyse, bu şehir ikimize dar gelecek. Sizin içinizde paralelciler var” dediği öne sürüldü.

 

Konuyla ilgili gönderilen açıklamayı aynen yayımlıyoruz:

 

“Mübarek Ramazan Bayramının 2. günü medyadan da takip ettiğiniz üzere Sayın Milletvekilimiz Ercan Candan’ın ve Sayın Belediye Başkanımız Hüseyin Uysal’ın da katılımıyla hem bayramlaşmak adına hem de köylerimizde yapılan çalışmaları yakından incelemek üzere Süleymanbeyler Köyü’nden başlayan bir ziyaret programı tertipledik.

 

Süleymanbeyler Köyü Muhtarı’nın davet ettiği Kdz. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay’ın da eşlik ettiği köy ziyaretlerimizin tek amacı Sayın vekilimiz Ercan Candan’ın muhtarlarımızla buluşup, onların dertlerini dinleyip, çözüm olasılıkları hakkında görüş alışverişinde bulunmaktı.

 

Birlik beraberlik içerisinde akşam saatlerinde ziyaretlerimizi bitirdiğimiz sırada, Ak Parti Ereğli İlçe Teşkilat Başkanı Fatih Çakır’ın telefonuyla sarsıldık.

 

Çakır, telefonda Ak Parti İl Genel Meclis Üyelerine yani bizlere hitaben, Sayın vekilimiz Ercan Candan’ı hedef alarak; “Ben teşkilat başkanıysam, O’da Milletvekiliyse, bu şehir ikimize dar gelecek. Sizin içinizde paralelciler var”, şeklinde konuşması bizleri şaşırtmış ve bir o kadar da üzmüştür.

 

Bu mesnetsiz iddia bir ilçe başkanına kesinlikle yakışmamıştır.

2002 yılından, yani partimizin kuruluşundan bu yana bu partinin içerisinde olan bir siyasetçi olarak, ilçe başkanı tarafından partimize bu yakıştırmanın yapılmasını şiddetle kınıyoruz.

 

Şunu açık yüreklilikle ifade etmem gerekir ki, Sayın vekilimiz Ercan Candan ile 3,5 yıllık çalışma hayatım boyunca kesinlikle böyle bir durum olmamıştır.

 

Bu siyaset çirkin bir siyasettir.

 

Bu siyaseti kabul etmemiz mümkün değildir.”

 

Sayın vekilimizin tek amacı Başbakanımız inşallah 10 Ağustos tarihinde Cumhurbaşkanımız olacak olan partimizin genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve partimizin çok daha başarılı olmasıdır.

 

Köy ve mahalle ziyaretlerimizde de basında çıktığı üzere Kaymakam Çay’ın beraberimizde olmasına rağmen 10 Ağustos seçimlerinin Türkiye için önemini anlatması ve açıkça Başbakanımız lehine propaganda yapması bunun en net örneğidir.

 

Yaptığı çalışmalarla Ereğli’de ‘paralel’ yapıya rağmen, 40 yıllık CHP iktidarını yıkan ve yaptığı hizmetlerle Ak Parti’yi Zonguldak’ta lider parti yapan, partimizin refahı için Ankara’da bizlere kapılarını ardında kadar açan Sayın vekilimiz Ercan Candan’a huzurlarınız da bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz.”

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

KOMİKÇİ:))) :

LiBert Kardeşim: Ben ne yazmışım sen ne cevap vermeye çalışmışsın! Resmen nostalji yapmışsın:))) İşte sizi sadece bu yüzden seviyorum çünkü harbiden komiksiniz:))))

Konuyu oralara buralara çekip özünden uzaklaştırarak bir şeyler anlatma hastalığınız sizin genelinizde var ve muhtemelen bu hastalık "yukarıdan aşağıya bulaşan" bir hastalık! Olsun sıkıntı yok! Hani bana demişsin ya "anlamazsınız" diye asıl ne dediğimi sen anlamamışsın! Ben bir daha söylediklerimi tekrar edeyim: Bu zafer size emanet verildi. Bazı STK'lar ile bu seçimde ortak menfaatleriniz olduğu için o grupların oyu ile kazandınız! Onlar da şimdi kendilerine verilen o sözlerin tutulmasını bekliyorlar ve onları "varoşlarda yaptığınız gibi" şu seçimde geçsin... bu seçimde bitsin... diye seçimden seçime sürükleyemezsiniz çünkü onlar bilinçli! Cumhurbaşkanlığı seçimi geldi çattı ve onlar şimdi bekliyor ve bir hareket olmazsa ufak bir uyarı gelir size! Hee olmadı 2015 genel seçimlerine kadar bir hareket olmazsa o zaman da ceza kesilir! Ben bunu "sen anlamadığın için" tekrar yazmak zorunda kaldım. Benim ne ilçe başkanımıza nede milletvekilimize direkt söylediğim bir şey var mı yukarıda? Yok! Ben toplu olarak bir mesaj verdim! Kendinize gelin, didişmeyi ve "başkasının olan başarıyı" paylaşma savaşını bırakın! Elinizdeki başarı deniz anası gibi! Suya sokarsan hayat verirsin ama havada tutarsan parmaklarının arasından erir gider! Anladın sen ne demek istediğimi de kıvırıyorsun!

çolaklaralı :

Eger aday olursa ( ki olmayacak ) hamzafaklının oyları ile seçilecek.

çolaklaralı :

Eger aday olursa ( ki olmayacak ) hamzafaklının oyları ile seçilecek.

Gebedoğanlı :

Ereğli de uzun süredir yerli laz vs. gibi bir çekişme var. Ereğli de yayın yapan bütün gazetelere bakın Fatih Çakır in show unu göreceksiniz bu millet hizmete, kendini anlayan insanlara ihtiyacı var bunuda sayın Candan milletimize veriyor Fatih Çakır show yacaksan yerin burası değil git çöplüğüne derler adama!!!! Biz sayın Candanin sayın Uysal in yanındayız.Sayın Çakır oraya nasıl geldiyse o şekilde gidersin indiselenme bu millet herseyi görüyor. Sayın Candan yanındayız.Bu millet seninle bu millet eskiden olduğu gibi vur kafasına al lokması durumunda değil sıkıntı yapmayın. ..

tevazu ozumuzde :

Asil insan idare eder basit insan ise tehdit eder suskunlugumuz edebimizdendir der Candan vekilimiz Uysal,iz hizmet icin gelen vekilimizinsonuna dek yanindayiz yedirmeyiz kimseye senki bir masasin birilerinin emri ile atesle oynuyosun bilirmisinki atesi kurcalarsan alev olur bizlerde bir ates parcasiyiz Canimiza Candan' imiza soz gelse volkan oluruz ona gore cakirrr aklini basina devsir Candan vekilimizden degilde digerlerinle didis kavgan disa olsun Oki buyuk usta Tayyib baskanin sozunu biz lafa degil icraata bakariz kabasakal islahi koprulu kavsak adliye 14 okul Avm.golet vs. Bunlari bile anlatirken tevazusunu yitirmeyen bir vekildir hee darlanayrum deysen yol senin seni tutan yok Alloha cakir icli disli olma harbi ol .prof dr Ercan Candan in candaslariyiz volkan olmaya haziriz

Üniversiteli grup :

Sayın milletvekilimiz bizler üniversite gençleri olarak herzaman yanındayız bizleri Ankarada eniyi şekilde temsil ettiğinizi bizzat görmekteyız.Sayın fatih çakırın bu uslubla hitap etmesi bizlerin yani AKPdestekleyen gençlerin gönlünde yaralar açılmasına sebeb olmuştur.Ayrıca ereğlililer eğitime gösterdiğiniz hassasiyetin farkındalar.Bizler Fatih Çakırın daha sağ duyulu olmasını parti içinde sıkıntılar varsa bunların kamuoyuna yansıtılmaması gerektığine inanıyoruz Çünkü bu tür olaylar R T E zarar verecektir.Ereğli yıllarca muhalefet partilerince yönetildi devletin nimetlerinden yararlanamadık tam nimetlerinden yayarlanacağımız zamanda polemik yaratan Fatih Çakır ve yandaşlarını kınıyoruz.

Üniversiteli grup :

Sayın milletvekilimiz bizler üniversite gençleri olarak herzaman yanındayız bizleri Ankarada eniyi şekilde temsil ettiğinizi bizzat görmekteyız.Sayın fatih çakırın bu uslubla hitap etmesi bizlerin yani AKPdestekleyen gençlerin gönlünde yaralar açılmasına sebeb olmuştur.Ayrıca ereğlililer eğitime gösterdiğiniz hassasiyetin farkındalar.Bizler Fatih Çakırın daha sağ duyulu olmasını parti içinde sıkıntılar varsa bunların kamuoyuna yansıtılmaması gerektığine inanıyoruz Çünkü bu tür olaylar R T E zarar verecektir.Ereğli yıllarca muhalefet partilerince yönetildi devletin nimetlerinden yararlanamadık tam nimetlerinden yayarlanacağımız zamanda polemik yaratan Fatih Çakır ve yandaşlarını kınıyoruz.

MİLLİYETÇİ :

Her kez kafasına göre yorum yazmış yazmasınada çogunuz saçmalamışsınız kiminiz okul demiş kiminiz yol demiş kimin ne dediği belli değil,ereğli de yol deyince aklınıza murat sesli gelmeli kapılarınıza kadar asfalt yaptı,okul deyince temelleri posbıyık zamanında atıldı açılışları candan zamanında olabilir,ama ben temele bakarım.Şimdi o çok bilip yorum yazan trabzonlusuna karslısına bilmem neyine laf atanlar,öncelikle insan insan olmadıktan sonra ne olursa olsun ne kendine ne bi başkasına faydası olamaz.Ticaret le uğraşanlara bi bakın esnafın canı burnuna gelmiş iş adamları milyonlarca lira batmış,iflas etmiş bakın öğleyin tanınmış bir iş adamımız silahla vuruldu,ilçemizde küçük yada büyük ölçekli işletmelerin hepsi mali krizle burun buruna gelmiştir,öyle tv lere çıkıp yok istiklal marşını bilmiyor,yada çarkçı ekmelettin gibi hoş olmayan lisanla alaycı bir şekilde siyaset yapmak sizce nekadar doğru.Biz ereğlimize bakalım,ercan candan beyfendi erğli için ne yapmıştır?herkez büyütüp te büyütmüş ne yapmış bisöyleyin.yol diyorsunuz kepez yolunu gidip bi bakın,kışla yolu keza öyle çalışmalar kağnı hızında ilerliyor firma kimin anka nın.birde köy yollarına bi bakın ALLAH muhafaza çukura bi düşseniz ne jant kalır ne amartisör.ticaret kötü,yollar kötü çıkıpta herşey dört dörtlük gibi yorum yapmayın lütfen ereğliye kimsenin kötülük yapmaya hakkı yoktur ve ereğli nin durumu greçekten vahimdir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.