ÇATUROĞLU'NDAN TAŞERON AÇIKLAMASI

Tarih: 2016-03-23 09:08:54

Milletvekili Çaturoğlu, "Asgari ücretten emeklilerimize vaat etiğimiz zamma, çiftçimize, esnafımıza yönelik vergi indirimi ve kredi imkanından gençlerimize ve kadınlarımıza yönelik vaatlerimize kadar söz verdiğimiz her icraatı 3 ay içinde yerine getirmiş bulunuyoruz" dedi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Faruk Çaturoğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından grup toplantısında taşeron işçilere yönelik verilen müjdeli habere ilişkin açıklamada bulundu. "1 Kasım seçimlerinde halkımızın AK Partiye gösterdiği güvenin bir gereği olarak 'Seçim Beyannamesinde ve Hükümet Programında' yer alan taahhütler başta olmak üzere; ülkemizin ihtiyaç duyduğu yeni reformları süratle yerine getirmek için 2015 Aralık ayının sonunda Hükümetimizin hazırladığı1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık eylem planını halkımızla paylaşmıştık" diyerek yazılı açıklamasına başlayan Çaturoğlu konuya ilişkin şu bilgileri verdi:

 

"SÖZ VERDİK YERİNE GETİRİYORUZ"

"Asgari ücretten emeklilerimize vaat etiğimiz zamma, çiftçimize, esnafımıza yönelik vergi indirimi ve kredi imkanından gençlerimize ve kadınlarımıza yönelik vaatlerimize kadar söz verdiğimiz her icraatı 3 ay içinde yerine getirmiş bulunuyoruz. Bizler AK Parti olarak seçim meydanlarında halkımıza söz verdik bunu yerine getiriyoruz ve getirmeye de devam edeceğiz.

 

"TEK BİR TAŞERON İŞÇİSİ KALMAYACAK"

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu AK Parti grup toplantısında yaptığı konuşmasında; kamuoyunda taşeron işçiler olarak bilinen kardeşlerimizle ilgili bir müjdeyi paylaştı ve1 Kasım’dan önce işe başlayan ve halen devam eden ister asil işte olsun, ister yardımcı işte olsun çalışanların hepsi kadroya alınacak ve dışarıda kalan tek bir taşeron işçisi kalmayacak dedi. Ayrıca Belediyeler ve il özel idarelerinde alt işveren yanında çalışanlar ise bu mahalli idareler tarafından kurulacak şirketlerde istihdam edileceklerdir. Hayırlı olsun.

 

"HAYIRLI OLSUN"

AK Parti olarak asıl önemli meselemiz, geleceğe hazırlanmaktır ve ortaya koyduğumuz bütün hedefleri dikkatle, titizlikle, aynı azim ve kararlılıklayerine getirmeye devam ediyoruz. Kamuda taşeronda çalışan işçi kardeşlerimize tekrar hayırlı olması diliyor, saygılar sunuyorum"

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.