‘CEVAP SANDIKTA’

Tarih: 2013-04-10 00:00:00

MHP'nin Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker yazılı bir açıklama yaparak  AKP milletvekili Ercan Candan'ın milliyetçi olduklarına dönük sözlerini eleştirdi. Şeker  'Açılımın mimarı Türklük düşmanı, bebek katili Abdullah Öcalan'ın yol arkadaşları olan A

MHP'nin Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker yazılı bir açıklama yaparak  AKP milletvekili Ercan Candan'ın milliyetçi olduklarına dönük sözlerini eleştirdi.

Şeker  'Açılımın mimarı Türklük düşmanı, bebek katili Abdullah Öcalan'ın yol arkadaşları olan AKP'nin milletvekili sayın Ercan Candan, Başbakan'ın bölünmeyi millete hazmettirmekle görev verdiği akil adam kadrosunu kıskanmış olacak ki kendisi şimdiden harekete geçerek ziyaret ettiği şehit aileleri derneğinde Abdullah Öcalan'ı nasıl kendilerine önder yapıp ABD ve İsrail'in Ortadoğu'da verdikleri Eşbaşkanlık adı altındaki taşeron oldukları gerçeklerini anlatmak yerine Başbakan'ın milliyetçiliği ayaklar altına aldık sözlerini bu milletin her türlü ihaneti unuttuğunu sanarak MHP'den daha çok milliyetçi olduklarını söylemiştir' dedi.

MHP ilçe Başkanı eleştirilerine şöyle devam etti:

HAÇLI DUYGULARINA SAHİP BİR MİLLİYETÇİ

Sayın Ercan Candan, sizler 30 bin kişinin katili olan olup şimdi barış güvercini gibi gösterip kahraman yapmaya çalıştığınız kürdistan milliyetçiği yapanlarla aynı milliyetçiliğe sahip olabilirsiniz, Irak'ta camiler basılıp Müslümanlar katledilirken evlerine sağ salim dönmelerini istediğiniz Amerikalı askerlerin milliyetçisi de olabilirsiniz ya da haçlı seferlerini överek kültürel etkileşim olduğunu düşündüğünüz haçlı duygularına sahip bir milliyetçi de olabilirsiniz. Ama  sizler geçmişte hainlerin, işgalcilerin  ve sömürgecilerin, haçlı heveslilerinin yapamadıkları Türkle, Türkiye ile, Bayrakla, Türk milliyetçiliğiyle, Mustafa Kemalle hesap görmek isteyenlerin karşısına her daim çıkan ve çıkacak olan Türk milliyetçilerinden biri olamazsınız.

Aziz milletimiz artık gerçekleri görmektedir. Fakirleştirerek kuru ekmeğe mahkum ettiğiniz makarna ve yağ karşılığında zorla partilerine üye yapıp duygularını sömürdüğünüz milletimiz din istismarcılarına gereken cevabı sandıkta verecektir.

CUMHURİYET ÇÖKERTİLMEK İSTENMEKTE

Türkiye çok tehlikeli süreçten geçmektedir. Türkiye Cumhuriyeti çökertilmek istenmektedir. İmralı canisinin istediği budur. Türk milletinin geleceği, AKP'nin çamur ve pislik dolu siyaseti ile kirlenmektedir. Ancak MHP oldukça bunu başaramayacaklardır. Son günlerde bağımsızlığın ve direnişin son kalesi olan MHP'ye saldırmaları bu yüzdendir.

EREĞLİ BELEDİYESİ'Nİ ALACAĞIZ.

Ülke de ki son gelişmeler, MHP'nin Türkiye Cumhuriyeti'nin üniter yapısı  ve Türk Milleti'nin hükmi şahsiyeti için ne kadar değerli bir yapı olduğunu açıkça ortaya çıkarmıştır. Bu ihtiyaç; önce 2014'te Ereğli Belediyesi'ni alarak daha sonra 2015'te yapılacak genel seçimlerde Zonguldak ve Türkiye genelinde MHP'nin iktidarı niteliğinde karşılığını bulacaktır. 

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Ali ÖZTÜRK :

Talat Başkan bir kez daha gerekeni noktasına virgülüne kadar dobra dobra söylemiştir.Milletvekiline sormak istiyorum.Başbakan Erdoğan değil miydi her türlü milliyetçiliği ayaklar altına alan.Başbakanın ayaklar altına aldığı milliyetçilik konusunda Ercan Bey ve mensubu olduğu AKP nasıl oluyor da MHP'den daha milliyetçi oluyor? Bu nasıl bir milliyetçiliktir ki Türk Milleti ifadesi bile kullanılamıyor artık.Yoksa Ercan Bey Gambiya konusunda mı MHP'den daha fazla milliyetçi? Ayrıca demezler mi adama iyi de vekilim sen MHP'den daha fazla milliyetçiyiz diyorsun ama senin Genel Başkanın Erdoğan bütün milliyetçilikleri ayaklar altına aldı? Bu ne perhiz ne ne lahana turşusu? Buradan şu anlaşılıyor.Ercan Bey sadece Ereğliden değil kendi Genel Başkanından da bihaber.

TC ADNAN :

Fırat efendi senin başbakanın değilmi Amerikanın ve İsrailin Büyük Ortadoğu Projesi Eşbaşkanı Büyük İsrail eşbaşkanı.Açılım diye diye doğuya önce özerlik vereceksiniz sonra bağımsızlık sonrası ise nilden fırata kadar Büyük İsrail devleti.Senin başbakanın kendi ağzından diyor bak BOP eşbaşkanıyım diye.Apoyu kim astırmamış iyi incele.MHP mi astırmamış yoksa astırmayanlar arasında bugünkü AKP lilerde varmı iyi incele.Bu millet artık uyandı.Nasıl müslümansınız siz siyonistlere hizmet ediyorsunuz.Ve hala Akpyi savunuyorsunuz.Artık bizde uyandık bu millette uyandı.Sen uyumaya devam et fırat efendi.Söyle ne çıkarın var bizde bilelim.

Aydın :

Cemil kuzgun bu ezberlenmiş aslı olmayan cümlelerden başka diyeceğiniz bir şey yok MHP Ereğli'de temiz kalmış tek partidir.Yapılan açıklama da MHP nin belediye alacağından bahsediliyor.ama bu cümleler işinize gelmiyor korku insanlara saçma sözler söyletebilir ve yaptırabilir hoş karşılıyoruz..

Fırat :

Talat Şeker senin Genel başkanın değilmiydi üçlü koalisyon zamanında Abdullah Öcalan idam edilmesin diye imza veren bırakın bu sahte milliyetçiliği.Zamanında fırsat varen yapamadığımız şeyleri şimdi yapmaya çalışanlara engel olmayın.Sandıkta bu millet size zaten gerekli cevabı verecek.

Cemil Kuzgun :

posbıyığımı aday göstereceksiniz yoksa destekleyeceksiniz yoksa kendi adayınızımı destekleyeceksiniz

HAKAN KORKMAZ :

AKP kurulduğundan beri bundan önceki seçimlerde hep oyumu AKP ye verdim.Önceden AK PARTİ derdim şimdi AKP diyorum.Çünkü gerçek yüzlerini zamanla gördüm.19 Şubat tarihinde 8 arkadaşımla birlikte AKP den istifa edip MHP ye üye oldum.AKP bizi dindan gözüküp aldattı.Hangi müslümanlıkta yazar Amerikanın ve İsrailin Büyük Ortadoğu Projesi eşbaşkanlığı.Hangi kitapta yazar Irakta öldürülen 1 buçuk milyon müslümanın öldürülmesi için AKP tarafından mecliste çıkarılmaya çalışan tezkereler ve müslümanlığa sığarmı ABD askerlerine dua etmek.Hangi kitapta yazar haram yemek.Kimse artık bizi kandırmasın.Ben artık kanmıyorum.Esada karalama kampanyası yapıp duruyorsunuz.Be AKP liler geçen İsrail Suriyeyi vurdu niye buna ses çıkarmıyorsunuz.İsrail Esadı istemiyor.Bunlara daha öncede oy verdiğim için vicdan azabı çekiyorum.Yıllarca bizi dindar maskesiyle uyuttular ama kendi ceplerini doldurdular.Türküz bile diyemiyorlar.Müslümanlıklarıda ortada.Kendi çıkarı için bunlarla olanada yazıklar olsun.

ahmet :

sayın talat şeker sölediklerine kendin inanıyonmu yoksa söylemek için mi söylüyorsun 2014 ereğli belediyesini alıp 2015 de iktidar olacakmışlar ne salladın be ne cektin bee

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.