CHP DELEGELERİ BİRARAYA GELDİ

Tarih: 2010-03-05 00:00:00

CHP Çaycuma İlçe Başkanlığı'nın il kongresinde oy kullanacak delegeleri, CHP İlçe Yönetim Kurulu ve Milletvekili Ali İhsan Köktürk'ün de katıldığı toplantıda biraraya geldi.CHP Zonguldak İl Başkanlığı'nın 6 Mart Cumartesi günü kongresinde alınacak tavır k

CHP Çaycuma İlçe Başkanlığı'nın il kongresinde oy kullanacak delegeleri, CHP İlçe Yönetim Kurulu ve Milletvekili Ali İhsan Köktürk'ün de katıldığı toplantıda biraraya geldi.CHP Zonguldak İl Başkanlığı'nın 6 Mart Cumartesi günü kongresinde alınacak tavır konusunda görüş alışverişinde bulunan delegelere hitaben İlçe Başkanı Şeref Köktürk ve Milletvekili Ali İhsan Köktürk birer konuşma yaparak görüşlerini dile getirdiler.Milletvekili Köktürk, Türkiye'nin çok zor bir dönemden geçtiğini vurguladıktan sonra, Cumhuriyet Halk Partisi'nin halkın tek umudu haline geldiğini söyledi. Ülkenin içinde bulunduğu durum itibariyle herbir CHP'linin ve CHP delegasyonunun büyük bir sorumluluk taşıdığına dikkat çeken Köktürk, "Partimizde her zamankinden daha çok birlikte olmaya ve güçlü olmaya ihtiyacımız var. Türkiye'nin içinde bulunduğu koşullar hiçbir dönemde kıyaslanmayacak kadar vahim ve kritiktir. AKP ülkemizi uçurumun kenarına kadar getirmiştir. Yapılacak ilk seçimde CHP'ye iktidar yolu gözüküyor. Biz bu koşullarda il kongremizi yapıyoruz. Büyük kurultaya hazırlanıyoruz. Parti içinde rekabet olmasını demokratik bir yarış olarak değerlendiriyorum ve saygıyla karşılıyorum. Önemli olan parti örgütüdür. Partinin kendisidir. Güçlü parti örgütü olmadıktan sonra milletvekilliğinin kendi başına çok büyük bir önemi yoktur. O yüzden parti içindeki yarışın parti bütünlüğüne zarar vermemek için ben bölgenin milletvekili olarak bugüne kadar büyük gayret sarfettim. Şu anda da aynı noktadayım. Bugüne kadar Belediye başkanı olsun, il ilçe başkanı olsun yetkili arkadaşlarımla aynı doğrultuda görüşme yaptım. Parti bütünlüğünün herşeyden önemli olduğunu bütün arkadaşlarıma bütün samimiyetimle dile getirdim. 6 Mart'ta yapılacak olan İl kongremizden partimizin güçlü çıkması için bütün arkadaşlarımın gerekli özveri ve dikkati göstereceklerine inanıyorum. Bütün delegasyonumuzu CHP'nin kimliğine yakışır olgunlukta davranış içerisinde olmalarını bekliyorum."

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.