CHP'DEN 43 KİŞİ İP'YE GEÇTİ

Tarih: 2013-02-17 00:00:00

Zonguldak İşçi Partisi üye katılım töreni Zonguldak Genel Maden İşçileri Sendikası salonunda gerçekleştirildi. Törene, İşçi Partisi Zonguldak İl Başkanı Mehmet Uslubaş, İşçi Partisi Genel Sekreteri Osman Yıldız, İşçi Partisi Merkez Kurulu üyesi ve İşçi S

Zonguldak İşçi Partisi üye katılım töreni Zonguldak Genel Maden İşçileri Sendikası salonunda gerçekleştirildi.

Törene, İşçi Partisi Zonguldak İl Başkanı Mehmet Uslubaş, İşçi Partisi Genel Sekreteri Osman Yıldız, İşçi Partisi Merkez Kurulu üyesi ve İşçi Sendika Bürosu Başkanı Mehmet Akkaya, üyeler ve davetliler katıldı.
Törende konuşma yapan İşçi Partisi Zonguldak İl Başkanı Mehmet Uslubaş, İşçi Partisi milletimizin umudu olmuştur. Milletimizin bütün sorunlarına çözüm üreten ve ürettiği bu çözümü ayrıntılarıyla milletimize açıklayan tek partidir. Verdiğimiz mücadeleler milletimiz tarafından takdirle karşılanmaktadır ve partimize karşı ilgi her geçen gün artmakta, toplu katılımlar olmaktadır. Bu bağlam Zonguldak'ta da partimize katılımlar oldu. Zonguldak'ta partimizin büyüme süreci 1 Temmuz 2012 tarihinde yapılan aydınlık okurları kahvaltısıyla ivme kazanmıştır. Bu tarihten sonra çeşitli kesimlerle görüşmeler ve toplantılar yapıldı. Görüşme ve toplantılarda bizi şaşırtan şey, partimizin halkımız tarafından tahminimizden fazla takip edildiğidir. İşçi Partisi, vatanımızı ve milletimizi ilgilendiren bütün konularda çok hassas bir partidir. Partimiz büyüyor. Partimize son birkaç ay içerisinde 90 yurttaşımız üye olmuştur. Bütün bu çalışmaları beraber yapıyoruz ve yapacağız. Yeni göreviniz hayırlı olsun diyorum ve hepinize, hepimize başarılar diliyorum dedi.

Ardından konuşma yapan İşçi Partisi Genel Sekreteri Osman Yıldız ise, törene katılan üyelere ve davetlilere İşçi Partisi'nin çalışmalarını anlatarak, partiye katılan üyelere çalışmalarında başarılar diledi.

"BÜTÜNLÜK İÇİN İŞÇİ PARTİSİNE KATILDILAR"

Daha sonra konuşma yapan İşçi Partisi Merkez Kurulu üyesi ve İşçi Sendika Bürosu Başkanı Mehmet Akkaya, Zonguldak'ta da işçi Partisi hızla büyüme sürecine girmiştir. Son 60 günde 90 işçi, gençlik ve halk önderi, Cumhuriyet devrimi için, bağımsız Türkiye'yi yaratmak için, Türkiye'nin milli bütünlüğü savunmak için, İşçi Parti'sine katıldılar.

1 GAZETECİ DE KATILDI

CHP, MHP, DSP, ÖDP ve TKP'den ayrılarak, taşeron cehennemine son vermek için, işgalci yabancı kömürü Zonguldak'tan kovmak, yerli üretimi ve milli madenlerimizi savunmak için, işsizin, iş cinayetlerinin olmadığı çağdaş bir cumhuriyet kenti haline getirmek için, İşçi Partisi'nde birleştiler. İşçi Partisi'ne katılanların 1'i sendika işyeri temsilcisi olmak üzere 13 işçi, 5 kamu çalışanı, 7 emekli işçi, 2 mühendis, 5 emekli öğretmen, 1 gazeteci, 19 öğrenci, 1 tiyatro sanatçısı, 1 esnaf, diğerleri çeşitli mesleklerin mensuplarıdır. İşçi Partisi'ne katılanların 43'ü CHP'den, 5'i DSP'den, 5'i TKP'den, 3'ü MHP'den, 1'i ÖDP'den ayrılarak katılmışlardır. Diğer üyelerin daha önce bir partiye üyelikleri yoktur. Cinsiyet dağılımına göre katılan 90 üyenin 16'sı kadın, 74'ü erkektir. İşçi Partisi önümüzdeki aylarda Zonguldak'ta büyümesini daha da hızlandırarak sürdürecektir diye konuştu.
Konuşmaların ardından törende İşçi Partisi Zonguldak İl Başkanı Mehmet Uslubaş, İşçi Partisi Genel Sekreteri Osman Yıldız, İşçi Partisi Zonguldak İl Sekreteri Savaş Oruç tarafından İşçi Partisi'ne katılan 90 üyeye rozet takarak, hayırlı olmasını dilediler.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

dsp li :

chp gençlik rumuzlu vatandaş merak etmeyin belediye seçimlerini sizde alamaycaksınız gördüğünüz göreceğiniz son başkanlığında 2009 da aldınız bu sondu ereğli halkı artık posbıyık ve chp ye bu fırsatı vermeyecek...!!!

CHP GENÇLIK...... :

AYYY TUH BIZDE SIZI GIDYOR DIYE YAS TUTDUK ZATEN GIDENE YOL ACIK BIZ GERCEK CHP LILER YETER SIZ GTTIMI ZATEN IP PARTISI EREGLIDE SAHLANACAK YA SIZ SIMDI DERSINIZKI BELEDIYE SECIMLERINIDE ALIRIZ COK GULESIM GLEDI:)))

cAFER :

CHP mi 3 meclis üyesini ihraç edecek.Komik olmayın ihraç mihraç yapamazlar,sadece onları susturmak ,pasif tutmak için gözdağı yapılıyor.Ancak o meclis üyeleri kolay lokma değil. AKP oy vermem diyenler haydi İP sizi bekler

Yasemin Kırbaş :

akp ye muhalefet edemeyen, partiyi posbıyığın partisi haline getiren muhalif hiçbir fikre yaşama hakkı tanımayan ereğli chp örgütündende kitlesel katılımlar olabilir ip ye...belediye meclisinde seçim olacak posbıyığın adayının karşısına aday çıkaran meclis üyeleri neredeyse ihraç edilecekti böyle bir dünya yok yani kınıyoruz

Öz Chp'li :

ereğli ilçe örgütüde yakında hareketlenebilir ip nin Türkiye çapında estirdiği rüzgar ereğliyide etkileyecek özellikle chp ilçe teşkilatının posbıyığın kişisel partisi gibi davranması biz gerçek chp lileri çok tepkili hale getiriyor bir insan ya partili olur ya belediyede çalışır kent konseyi kuruluyor başında posbıyğın meclis üyesi, kadın konseyi başkanı posbıyığın hanımı, ilçe sekreteri belediyede çalışır, disiplin kurulu belediyede gençlik kolları belediyede böle parti olmaz bu uygulamalar eğer düzeltilmezse hemen istfamızı vereceğiz birkaç arkadaş ip ye geçeceğiz

KEMALİST :

Ben bir Kemalist olarak Chp'den ayrılarakAtatürk Devriminin kalesi olan İşçi Partisine geçeceğim.

CHP li :

İ.P tüzüğünde partide çalışıpta Belediyelerden maaş almak varmı.Var ise hak hukuk adalet bunun neresinde.Yok ise CHP li olarak oyumu İ.P.ne verecem.Benim gibi düşünen ve oylarını İP. verecek çok CHP li var.

Çağdaş GENÇ :

Kdz.Ereğli de geniş katılımları yakında görürsünüz.Oyumu AKP ye vermem diyen CHP nin Ereğlideki uygulamalarını üzüntü ile seyreden ve sessizce isyan edenler İ.P.geçecekler DEYALA.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.