ÇİMENOĞLU'NDAN ÖNDER'E TEŞEKKÜR

Tarih: 2009-09-18 00:00:00

12 Eylül 2009 tarihli gazetemiz ve www.ereglionder.com.tr adresindeki internet sitemizde yayınlanan 'Rögar tehlike saçıyor" başlıklı haberimiz üzerine Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu gazeteniz Önder'e teşekkür ettiğini bildirdi. Gazetemizde y

12 Eylül 2009 tarihli gazetemiz ve www.ereglionder.com.tr adresindeki internet sitemizde yayınlanan 'Rögar tehlike saçıyor" başlıklı haberimiz üzerine Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu gazeteniz Önder'e teşekkür ettiğini bildirdi. Gazetemizde yayınlanan haber üzerine gerekli işlemlerin yapıldığını beliren Çimenoğlu, "Haberiniz hemen dikkate alınmış ve vakit kaybetmeden gerekli çalışma yapılarak söz konusu aksaklık giderilmiştir. Söz konusu eksikliğin Belediyemizin dikkatine sunulmasını sağlayan muhabir arkadaşımıza ve gazetenize, hassasiyetinizden ve toplumsal sorunlara yapıcı bir yaklaşım sergileyerek gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz" dedi.
Yapılan açıklama şu şekilde: "12 Eylül 2009 tarihli gazetenizde ve gazetenizin internet sitesindeki haberde;  "İlçemiz 690 Evler Semti mevkiinde, yol seviyesinin üzerine çıkmış şekilde, yol ortasında bulunan rögarın, araç sürücülerini zor durumda bıraktığı ve vatandaşların bu duruma bir an önce önlem alınmasını istediği" dile getirilmiştir. Haberin gazetenizde ve gazetenizin internet haber sitesinde yayınlanmasının ardından, Belediyemiz teknik elemanları tarafından yapılan incelemede, vatandaşlarımızın şikayetine sebep olan yol seviyesinin epeyce üzerinde kalmış rögarın, haberde de ifade edildiği gibi; gerçekten araçlar için tehlikeli olduğu, araçlarda maddi hasara ve kazalara sebep olabileceği tespit edilmiş ve hemen çalışma yapılarak, söz konusu rögar, kapağıyla birlikte yol seviyesiyle eşitlenmiştir. Göreve ilk başladığım gün de ifade ettiğim gibi; gerek kişisel olarak ve gerekse kurumsal olarak, yapıcı olan her habere ve eleştiriye açığız. Yapıcılık içeren, özünde toplum çıkarları bulunan haber ve eleştirilerden rahatsız olmadığımız gibi son derece memnuniyet duyuyoruz ve bu eleştiri ve haberleri hemen dikkate alarak, toplumsal hizmete dönüştürmeye çalışıyoruz. Gerek kişisel ve gerekse kurumsal olarak; bir takım eksiklerimizin görülmesi ve yapıcı bir şekilde gerek haber ve gerekse yorum olarak basında yer alması; bize eksiklerimizi görme ve bu eksikliklerimizi hizmete dönüştürme imkânı sunmaktadır. Bu doğrultudaki  "Yol seviyesinin üzerine çıkmış rögar" haberiniz de hemen dikkate alınmış ve vakit kaybetmeden gerekli çalışma yapılarak söz konusu aksaklık giderilmiştir. Söz konusu eksikliğin Belediyemizin dikkatine sunulmasını sağlayan muhabir arkadaşımıza ve gazetenize, hassasiyetinizden ve toplumsal sorunlara yapıcı bir yaklaşım sergileyerek gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum."

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

okur :

başkan yaptığın ne kadarda önemli bir iş ya:)))bilmeyende alaplı şehir içi yolları birden yapıldı sanar:))

site :

böyle rögar kapaklarından daha çok var. bu sadece bir tanesi:)))

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.