DDY MENFEZİ GÖRÜŞÜLDÜ

Tarih: 2010-10-07 00:00:00

Zonguldak İl Genel Meclisi'nin Ekim ayı ikinci oturumu, dün İl Özel İdaresi binasında İsmail Terzi başkanlığında yapıldı. Toplantıda yapılan seçimde, İl Genel Meclis üyeleri Osman Aslan ve Hüseyin Koca, İl Milli Eğitim Danışma Kurulu'na seçildi. Açılış ve
Zonguldak İl Genel Meclisi'nin Ekim ayı ikinci oturumu, dün İl Özel İdaresi binasında İsmail Terzi başkanlığında yapıldı. Toplantıda yapılan seçimde, İl Genel Meclis üyeleri Osman Aslan ve Hüseyin Koca, İl Milli Eğitim Danışma Kurulu'na seçildi. Açılış ve yoklamanın ardından 4 Ekim 2010 günü gerçekleştirilen toplantının tutanak özeti okundu. Daha sonra Çaycuma ilçesine bağlı Kayıkçılar Köyü ile Ahatlı Köyü arasından geçen Çakıllar Deresi'nin akışını sağlayan Soğanlık mevkisindeki Devlet Demir Yolları menfezinin küçük olmasından dolayı, suyun geçmesine engel olduğu, bu nedenle derenin taşarak sel baskınına yol açıp tarım arazilerine zarar verdiği belirtilerek, konu hakkında gerekenin yapılması talep edilen yazılı önergeyle ilgili İmar ve Bayındırlık ile Tarım Komisyonla-rının ortaklaşa hazırladıkları 91-13 sayılı raporları görüşüldü ve oy birliğiyle kabul edildi. 18 Ocak 1995 tarih ve 22175 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Eğitim Müdürlükleri Yönetmeliği'nin 32'nci maddesi gereğince İl Milli Eğitim Danışma Kurulu'nda görev yapmak üzere Hüseyin Koca ve Osman Aslan seçildikten sonra, İl Özel İdaresi'ne, Tarım İl Müdürlüğü haricinde diğer resmi kurumlardan da laboratuara numune tahlilleri geldiğinde alınacak ücret tarifesinde karışıklığa meydan vermemek amacıyla, İl Genel Meclisi'nin 4 Haziran 2010 tarih ve 138 sayılı kararındaki, Tarım İl Müdürlüğü ve Ziraat Odaları ibarelerinin, Kamu Kurumları ve kamu kurumları niteliğindeki kurumlar olarak değiştirilmesi talep edilen 4 Ekim 2010 tarihli yazılı önerge görüşüldü ve oy birliğiyle kabul edildi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.