ECEVİT KARADON'A GELEMİYOR

Tarih: 2010-05-21 00:00:00

Demokratik Sol Halk Partisi'nin Genel Başkanı Rahşan Ecevit, Ecevitlerin bir kez daha madenci dostu olduğunu ortaya koyuyor. Rahşan Ecevit, TTK Karadon Müessesesi'nde meydana gelen grizu patlaması sonucunda yaşamını yitiren madencilerin ailelerine başsağ

Demokratik Sol Halk Partisi'nin Genel Başkanı Rahşan Ecevit, Ecevitlerin bir kez daha madenci dostu olduğunu ortaya koyuyor.

Rahşan Ecevit, TTK Karadon Müessesesi'nde meydana gelen grizu patlaması sonucunda yaşamını yitiren madencilerin ailelerine başsağlığı dilemek üzere 22 Mayıs 2010 Cumartesi günü Karadon'da olması bekleniyordu. Sosyal demokratların Kemal Kılıçdaroğlu'nun Genel Başkanlığında CHP'de biraraya gelmesini savunan Ecevit, CHP'nin kurultayına katıldıktan sonra rahatsızlanan Rahşan Ecevit'in bu ziyaretini iptal ettiği öğrenildi.

RAHŞAN ECEVİT'İN CHP'YE DESTEK MESAJI İSE ŞÖYLE:

Ülkemizdeki sıkıntılar, kuşkular ve ümitsizlik artarak devam ediyor. Anayasamız, hukuk düzenimiz ve Cumhuriyet'imizin temel ilkeleri onarılması zor yaralar alıyor. Halkımız şu an yaşadığı olumsuzlukların yanı sıra yarınıyla ilgili daha da büyük endişeler taşıyor. Hatırlanacağı üzere Bülent Ecevit rahatsızlanmadan önce Türkiye'nin içinde bulunduğu karanlık tablodan kurtulması için geniş tabanlı bir güç birliği oluşturmayı hedeflemişti. Ben de bu amaçla partileri ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmiştim. Bugün Ecevit'in hedefi daha da yaşamsal bir biçimde önümüzde durmaktadır. Halkımız, mutlu, güvenli ve huzurlu bir Türkiye için bölünmeleri değil, bütünleşmeleri beklemektedir. Atatürk ve Cumhuriyet ilkelerine bağlı kesimler, bireysel ve partisel beklentilerinden arınarak bir araya gelmelidir. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'yla birlikte güçlü bir ivme yakalayacağına inandığım Cumhuriyet Halk Partisi bu buluşmanın adresi olmalıdır. Daha önce birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızı ve Ecevit'e gönül vermiş yurttaşlarımızı Sayın Kılıçdaroğlu'na ve Cumhuriyet Halk Partisi'ne destek olmaya davet ediyorum"

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

ali altay :

benim partim olmaz ama şunu da söylemeden geçemiyorum...7 yıldır kimin halkın sırtında olduğu açık ve net..diğerleri zaten muhalefet..7 senede bayağı bi doldurdular kenarlarını bence bunlara dur demek lazım...zaten kim dostuz dese atıyor kazığı.vatANDaş ezilmeye mahkum..bak ölen madenciler 800tl ye çalışıyormuş bu mu adalet..bütün bakanlar orada..şimdi orada bir hafta yatsan ne olur yatmasan ne..ölen gitti aradan..yarın unutulur...

mustafa timur :

kimsenin boyANDığı yok kimseninde sırtında deyiliz rahat ol sevgili metin bu milletin sırtında kim beli işinde kebab ooooh işsiz deyisin gelirinde iyi heralde sala kim tutar seni yalANDan bir isim cok önemlisin yaaaa anlıyorsun demi.

Metin Kabataş :

Allayın, pullayın, ulusal televizyonlarda özel yayın yapın CHP için. Olmuyor, olmayacak. Kitabın içi aynı, sadece kapak değişiyor. Deniz gitti, kemal geldi. Zihniyet aynı, program aynı, tüzük aynı. Değişen hiç bir şey yok. Sizin sevdanız saman alevi gibidir, yanar söner. Siz bu halkın sırtından inmedikçe hiç bir zaman iktidar olamayacaksınız. Bu senaryolarla, bu makyajla 2-3 ay idare edersiniz. Ali kırcayı da alın partiye, partinin onursal borozanı olsun. Derdiniz belli. Ergenekon sürecini ve Anayasa değişikliğini sulANDırmak. Gündemi biraz olsun geyik muhabbetine kaydırabilmek. Bir dikili ağacınız yok bu ülkede. İnin artık Gazi' nin sırtından. İnin. Yetmedimi Mustafa Kemal' in mirasını yediğiniz. Yazıklar olsun. Mustafa Kemal Atatürk' üm olsaydı sizden utanırdı. Partiye filan giremezdiniz. Sırça köşk solcuları. Neymiş efendim. "GANDi Kemal". Yürrü, kim tutar seni. Boyayın boyayın. Sonuç sıfır, sıfır. Halka inin halka. Alooooo

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.