EKSİKLİKLER GİDERİLİYOR!..

Tarih: 2011-02-16 00:00:00

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Rektörü Mahmut Özer, Kdz. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay’ı ziyaret ederek Kdz.Ereğli’nin Eğitim Fakültesi ile Denizcilik Yüksek Okulu’na sağladığı katkıya teşekkür etti. KAYMAKAM ÇAY:  Çocuklar bizim çocuklarımızdır, eğitim

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Rektörü Mahmut Özer, Kdz. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay’ı ziyaret ederek Kdz.Ereğli’nin Eğitim Fakültesi ile Denizcilik Yüksek Okulu’na sağladığı katkıya teşekkür etti.

KAYMAKAM ÇAY:  Çocuklar bizim çocuklarımızdır, eğitimi kaliteli şekilde görmelerinden mutluluk duyarız. Sorunlar hepimizin sorunudur, elimizden ne geliyorsa çözümü bizim görevimizdir. Amacımız Eğitim Fakültesindeki sınıfları verilecek destekler ile yenilemektir.

REKTÖR ÖZER: Ereğli Eğitim Fakültesinin hem bina hem çevre düzenlemesi konusunda taleplerimizi Kdz.Ereğli Kaymakamına ilettik. Kendisi hızlı bir şekilde sivil toplum örgütleri ile görüşerek organizasyon içerisine girdi. Bunun meyveleri de alınmaya başlandı, onun için kendisine çok müteşekkirim.

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Rektörü Mahmut Özer, Kdz.Ereğli’ye gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu. Kdz.Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay’ı ziyaret eden Özer, Kdz.Ereğli Eğitim Fakültesinin hem bina hem çevre düzenlemesi konusunda iyileştirilmesi için Kdz.Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay ile yaptığı görüşmelerin ardından duyarlı davranılıp sorunun çözümü konusunda hareket edilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kdz.Ereğli Kaymakamı Çay’da Kdz.Ereğli Eğitim Fakültesinde Türk Metal Sendikası’nın bir sınıfın düzenlenmesi ile ilgili çalışma başlattığını diğer sivil toplum örgütleri ve meslek odalarının da hareketli olduğuna dikkati çekti.
‘SORUN HEPİMİZİN SORUNU’
Kdz.Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay yaptığı konuşmasında, “Çocuklar bizim çocuklarımızdır, eğitimi kaliteli şekilde görmelerinden mutluluk duyarız. Sorunlar hepimizin sorunudur, elimizden ne geliyorsa çözümü bizim görevimizdir. Amacımız Eğitim Fakültesindeki sınıfları verilecek destekler ile yenilemektir. Şuan itibariyle çalışmalara başladık. İlk olarak Türk Metal Sendikası bir sınıfın yenilenmesinin taahhüdünü yaptı buna benzer sivil toplum örgütü ve meslek odalarının çalışmaları devam ediyor. Rektör göreve ilk başladığında hiç oturmadan Kdz.Ereğli Eğitim Fakültesi ve Denizcilik Yüksek Okulu’nu ziyaret etti, kendisine teşekkür ediyoruz. Kendisinin bu gayretinden ötürü hem teşekkür ediyor hem de ilçe halkı olarak elimize ne düşüyorsa yapmaya hazır olduğumuzu söylüyorum” dedi.
‘EĞİTİM GÖNÜLLÜSܒ
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Rektörü Mahmut Özer’de, “Hem Ereğli Eğitim Fakültesi hem Denizcilik İşletmesi Yüksek Okulunun gelişmesine katkı verenlere teşekkür etmek için buradayız. Kaymakam İbrahim Çay eğitim gönüllüsü. Onun içinde Kdz.Ereğli’nin şanslı olduğunu düşünüyorum. Gerek bizi ziyaretinde gerekse telefon görüşmelerinde Ereğli Eğitim Fakültesinin hem bina hem çevre düzenlemesi konusunda taleplerimizi ilettik. Kendisi hızlı bir şekilde sivil toplum örgütleri ile görüşerek hızlı bir organizasyon içerisine girdi. Bunun meyveleri de alınmaya başlandı, onun için kendisine çok müteşekkirim” sözleri ile konuştu.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.