ERDEMİR'DE ATAMALAR YAPILDI

Tarih: 2012-06-20 00:00:00

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları tarafından Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen özel durum açıklamasında yönetici kadrolarında yapılan değişiklikler bildirildi. Erdemir Grup Üretim Koordinatörlüğü görevine Erdemir Genel Müdürü Oğuz Nuri Özgen atan

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları tarafından Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen özel durum açıklamasında yönetici kadrolarında yapılan değişiklikler bildirildi. Erdemir Grup Üretim Koordinatörlüğü görevine Erdemir Genel Müdürü Oğuz Nuri Özgen atanırken Erdemir Genel Müdürü görevine Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Aza Fatih Osman Tar vekaleten yürütecek.

Erdemir'den gönderilen açıklama şu şekilde: Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 19 Haziran 2012 tarih ve 9143 sayılı Kararı ile, 02 Temmuz 2012'den itibaren geçerli olmak üzere, Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Azası'na bağlı olarak "ERDEMİR Grup Üretim Koordinatörlüğü" ile "ERDEMİR Grup Teknoloji Koordinatörlüğü" kadroları ihdas edilmiş; ERDEMİR Grup Üretim Koordinatörlüğü görevine Şirketimizde Genel Müdür olarak görev yapmakta olan Oğuz Nuri ÖZGEN, ERDEMİR Grup Teknoloji Koordinatörlüğü görevine ise İskenderun Demir ve Çelik A.Ş.'de İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Mesut Uğur YILMAZ asaleten atanmış; ERDEMİR Grup Satınalma Koordinatörü Şafak ÇAPAR'ın unvanı ERDEMİR Grup Satınalma Koordinatörü (Vekili) olarak değiştirilmiştir. Oğuz Nuri ÖZGEN'in ERDEMİR Grup Üretim Koordinatörlüğü görevine asaleten atanması nedeniyle boşalacak olan Şirketimizin Genel Müdürlüğü görevini Şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Azası Fatih Osman TAR vekaleten yürütecektir.

Şirketimizin bağlı ortaklıklarından İskenderun Demir ve Çelik A.Ş. Yönetim Kurulu'nun 19 Haziran 2012 tarih ve 237 sayılı Kararı ile de, yine 02 Temmuz 2012'den itibaren geçerli olmak üzere, genel müdürlük görevinden ayrılan İsmail AKÇAKMAK'ın görevinin Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Recep ÖZHAN tarafından vekaleten yürütülmesine; halen ERDEMİR Grup Satınalma Koordinatörü olarak görev yapmakta olan Şafak ÇAPAR'ın İSDEMİR İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığı görevine asaleten atanmasına karar verilmiştir. İSDEMİR Teknik Hizmetler Genel Müdür Yardımcılığı görevini vekaleten yürütmekte olan Erkan ESER ise, karar tarihi olan 19 Haziran 2012'den itibaren bu görevi asaleten yürütecektir.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Ünal Savaş :

Günümüz piyasa ekonomisinin rekabetçi koşullarında şirketler, ancak düşünsel sınırları zorlayan yaratıcılıkları, fırsatları değerlendirebilme yetenekleri, sürekli değişimi ve yenilikçiliği ilke edinmiş çalışanları ölçüsünde, birbirlerine karşı rekabet üstünlüğü sağlayabilmektedirler. Dünya çelik sektörüne yön veren ve oyunun kurallarını belirleyen dünyanın en büyük ölçekli çelik üreticisi ArcelorMittal’in sahibi Laksmi Mittal’ in dediği gibi, “Always think outside the box AND embrace opportunities that appear, wherever they might be.” “Nerede olursanız olun, her zaman kutunun dışında düşünebilmek ve fırsatları değerlendirebilmek” ERDEMİR GRUBU yeni yönetiminin; İş süreçlerimizde farklılık yaratacak; sıra dışı düşünce tarzı ile fırsatlara odaklanarak, her zaman ve her ortamda STATÜKONUN DIŞINA ÇIKARAK, YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER VE UYGULAMALAR ÜRETEBİLMEK anlayışı ile çalışarak, Grubumuza başarı ve büyüme odaklı YENİ BİR VİZYON getirmesini dilerim. Ünal Savaş - Erdemir emeklisi

Yoldaş Emekci :

Gazetelerde birkaç gündür ÖZGEN ile ilgili haberleri okuyorum. Her gazete işine geldiği gibi habere yorum katıyor.Oysa ki ÖZGEN kızak göreve alınmıştır. Yakonda da bu görevdende alınacaktır. ÖZGEN İşçi Düşmanıdır. Emeğin düşmanıdır.Göreve başladığından bu güne kadar yüzlerce emekciyi çeşitli bahenelerle işten atmış,Ereğli deki sac tüccarları arasında kayırma yapmıştır. Eğer yüreği yeten bir gazeteci varsa ÖZGEN e şu soruyu sorsun. Onca çalışanı işsiz bırakıp,çocuklarını geleceksiz yarınsız bırakırken VİCDANIN rahatmı. Tabiki vicdanı varsa

kerim :

gazeteciliğin ne olduğunu gösterdiniz bravo size. bırakın yerel basını ulusal basını atlattınız. bu sıradan bir değişiklikmiş gibi görülebilir ama. ereğli için çok önemli bir değişim. tekrar tebrikler,yeni gelişmeler için öncülük yapmanız dileğiyle.

Atilla YAMAN :

Sn: Fatih Osman Tar Bey efendiye bu isabetli istikrarlı kararından dolayı saygılarımı sunarım. Düzeltilmesi gereken bir konu dağa olduğu inancındayım ERDEMİR’e işe giriş ve çıkış işlemlerinin Erdemir Genel müdürlük kararıyla değil Yönetim Kurulu Başkanı oluru ile yapılması bir çok mağduriyeti engelleyeceği kanaatindeyim

ATİLLA YAMAN :

Yeni görevlerinde Erdemir yöneticilerine başarıların devamını diler. Sn: Fatih Osman Tar Bey efendiye bu isabetli istikrarlı kararından dolayı saygılarımı sunarım.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.